Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

  
  
 
   
 
Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: wojtex216

Autor Wiadomość
Wojtex216
Wojtex216 


Poland

Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Podkarpacie/Stępina
Wysłany: 2009-08-13, 12:45   Wojtex216
  Rodzaj kolekcji: Bilety i programy sportowe


Witam!
Mam na imię Wojtek i mieszkam w małej miejscowości Stępina na Podkarpaciu.
Kolekcjonuję bilety i programy sportowe. Głównie skupiam się na biletach i programach klubów z Podkarpacia. W kolekcji mam ponad 1000 takich biletów
Mam nadzieję, że to forum pozwoli mi na rozszerzenie mojej kolekcji.
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Wojtex216 2013-10-09, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Gość

Wysłany: 2009-08-14, 17:19   
  


Witam.Mam 29 biletow z 21 roznych meczow Gornika Leczna.Mam tez programy Gornika Leczna i bilety mojego Radomiaczka.Na pewno nie raz bedziesz sie ze mna wymianial :mrgreen:
Pozdrawiam
 
     
Gość

Wysłany: 2009-08-14, 17:28   
  


Witam ;-)
 
     
Wojtex216 


Poland

Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Podkarpacie/Stępina
Wysłany: 2010-09-18, 10:26   
  Rodzaj kolekcji: Bilety i programy sportowe


Spis moich biletów:

Bieszczady Ustrzyki Dolne – Kotwica Korczyna (28.08.2011)
Bizon Medyka
Bizon Medyka
Bizon Medyka (12.05.2002)
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica (26.05.2007)
Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa (25.08.2007)
Brzostowianka Brzostek
Brzostowianka Brzostek
Burza Rogi (A-klasa)
CCC Dąbrówki
Cosmos Nowotaniec (IV liga)
Crasnovia Krasne
Czarni Jasło
Rafineria Czarni Jasło
Rafineria Czarni Jasło
Rafineria Czarni Jasło
Rafineria Czarni Jasło
Gamrat Czarni Jasło
Czarni Jasło (19-26.06.2010) Jubileusz 100-lecia
Czarni Jasło (19-26.06.2010) Jubileusz 100-lecia ZAPROSZENIE
Czarni Pawłosiów
Czarnovia Czarna
Czarnovia Czarna
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl – Okocimski Brzesko (03.08.1997)
Czuwaj Przemyśl – GKS Bełchatów (17.08.1997)
Czuwaj Przemyśl – NTP Włocławsko (06.09.1997)
Czuwaj Przemyśl – Ceramika Opoczno (20.09.1997)
Czuwaj Przemyśl – Hutnik Kraków (19.10.1997)
Czuwaj Przemyśl – Cracovia Kraków (04.10.1997)
Czuwaj Przemyśl – Stal Stalowa Wola (02.11.1997)
Czuwaj Przemyśl – Wawel Kraków (15.03.1998)
Czuwaj Przemyśl – Warmia Olsztyn (04.04.1998)
Czuwaj Przemyśl – Avia Świdnik (03.06.1998)
Czuwaj Przemyśl (08.04.2001)
Czuwaj Przemyśl – Bizon Medyka (16.09.2001)
Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk (30.09.2001)
Czuwaj Przemyśl – MKS Radymno (14.10.2001)
Czuwaj Przemyśl – Huragan Gniewczyna (23.03.2002)
Czuwaj Przemyśl – Budowlani Szówsko (27.04.2002)
Czuwaj Przemyśl – Golbalux Wiązownica (18.05.2002)
Czuwaj Przemyśl – Sanoczanka Święte (29.05.2002)
Czuwaj Przemyśl – Huragan Gniewczyna (01.09.2002)
Czuwaj Przemyśl – Bizon Medyka (05.10.2002)
Czuwaj Przemyśl – MKS Radymno (29.03.2003)
Czuwaj Przemyśl – LKS Grzęska (14.06.2003)
Czuwaj Przemyśl – Piast Tuczempy (20.03.2004)
Dynovia Dynów
Dynovia Dynów (IV liga)
Igloopol Dynów (20.04.1993)
Elektrociepłownia Rzeszów (2005/2006)
Głogovia Głogów – Sanovia Lesko (jesień 2001)
Głogovia Głogów – Resovia Rzeszów (wiosna 2002)
Głogovia Głogów – MKS Kańczuga (wiosna 2002)
Głogovia Głogów - Górnovia Górno (wiosna 2002)
Głogovia Głogów – Nafta Jedlicze (wiosna 2002)
Głogovia Głogów – LKS Zaczernie (wiosna 2003)
Głogovia Głogów – Igloopol Dębica (wiosna 2004)
Głogovia Głogów – Czarnovia Czarna (wiosna 2004)
Głogovia Głogów - Lechia Sędziszów (wiosna 2004)
Głogovia Głogów – Stal Łańcut (jesień 2005)
Górnik Strachocina – Kotwica Korczyna
Górnovia Górno
Granica Stubno
Granica Stubno – Syrenka Roźwienica (07.08.2005)
Granica Stubno – JKS Jarosław (21.08.2005)
Granica Stubno – MKS Radymno (31.08.2005)
Granica Stubno – PKS Babice (23.09.2007)
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Kolejarz/Igloopol Dębica
Kolejarz/Igloopol Dębica
Kolejarz/Igloopol Dębica
Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica (15.10.2011)
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Jawor Krzemienica
Jawor Krzemienica – Stal Łańcut (11.09.2005)
Jedność Niechobrz – Start Brzóza Stadnicka (22.05.2008)
Jedność Niechobrz – Błażowianka Błażowa (01.06.2008)
JKS Jarosław
JKS Jarosław
JKS Jarosław
JKS Jarosław
JKS Jarosław
JKS Jarosław
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Kamax Kańczuga
Kamax Kańczuga (23.06.1996)
Kamax Kańczuga – Czuwaj Przemyśl (14.05.1997)
Kamax Kańczuga – Hetman Zamość (23.09.1998) PP
Kamax Kańczuga – Unia Nowa Sarzyna (18.08.2001)
MKS Kańczuga
MKS Kańczuga (2009) 4 liga
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolejarz Dębica – Chemik Pustków (31.08.2002)
Krośnianka Karpaty Krosno
Krośnianka Karpaty Krosno
Krośnianka Karpaty Krosno
Krośnianka Karpaty Krosno
Krośnianka Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno (wiosna 2010)
Karpaty Krosno (jesień 2010)
Karpaty Krosno (wiosna 2011)
Karpaty Krosno (2011/2012)
KS Zaczernie – Igloopol Dębica (V liga)
KS Limblach Zaczernie (IV liga)
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp. – Kolejarz/Igloopol Dębica (10.04.2004)
Leśnik Bircza
LKS Głowienka – Burza Rogi (02.04.2006)
LKS Łąka – Górnovia Górno (28.08.2010)
LKS Skołoszów
LKS Stobierna-Krzywe – Werynianka (B-klasa) / KS Stobierna- Błękitni Żołynia (A-klasa)
LKS Trzebownisko
Lotniarz Bezmiechowa
Marabunda Stobierna – Stal Łańcut (19.05.2007)
Markiewicza Krosno
MKS Radymno – Czarni Jasło (18.09.1999)
Nafta Jasło
Nafta Jedlicze
Nafta Jedlicze
Nafta Jedlicze – Start Rymanów (21.09.2003)
Nafta Jedlicze – Galicja Cisna (18.04.2007) PP
Nafta Jedlicze - Wisłoka Nowy Żmigród (26.08.2007)
Orzeł Przeworsk
Orzeł Przeworsk
Orzeł Przeworsk
Partyzant Targowiska (IV liga)
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno (02.04.2011)
PKS UNUM Babice
PKS UNUM Babice
Piast Miejsce Piastowe
Piast Nowa Wieś – Stal Mielec (04.08.1999)
Pogoń Leżajsk
Pogoń Leżajsk
Pogoń Leżajsk
Pogoń-Sokół Lubaczów
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl (III liga)
Polonia Przemyśl – Pogoń Leżajsk (09.11.1996)
Polonia Przemyśl – Siarka Tarnobrzeg (07.11.1998)
Polonia Przemyśl – Dalin Myślenice (19.09.1998)
Polonia Przemyśl – Czuwaj Przemyśl (27.03.1999)
Polonia Przemyśl – Stal Stalowa Wola (29.08.2001)
Polonia Przemyśl – Cracovia Kraków (15.09.2001)
Polonia Przemyśl – Łada Biłgoraj (13.10.2001)
Polonia Przemyśl – Pogoń Leżajsk (27.10.2001)
Polonia Przemyśl – Sandecja Nowy Sącz (16.03.2002)
Polonia Przemyśl – Górnik Wieliczka (01.05.2002)
Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów (11.05.2002)
Polonia Przemyśl – LKS Niedźwiedź (25.05.2002)
Polonia Przemyśl – Pogoń Staszów (08.06.2002)
Polonia Przemyśl – Nida Pińczów (24.08.2002)
Polonia Przemyśl – Unia Tarnów (28.09.2002)
Polonia Przemyśl – Stal Rzeszów (03.11.2002)
Polonia II Przemyśl – Czuwaj Przemyśl (26.10.2003)
Polonia Przemyśl – Pogoń Leżajsk (04.06.2005)
Polonia Przemyśl – Kolbuszowianka (03.05.2008)
Przełęcz Dukla
Radomyślanka Radomyśl
Radomyślanka Radomyśl
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów (??? wiosna)
Resovia Rzeszów (??? jesień)
Resovia Rzeszów (2000)
Resovia Rzeszów (00/01)
Resovia Rzeszów (00/01)
Resovia Rzeszów (00/01)
Resovia Rzeszów (2002 wiosna)
Resovia Rzeszów (2003 jesień)
Resovia Rzeszów (2003 jesień)
Resovia Rzeszów – Tomasovia Tomaszów (17.04.2004)
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów (12.06.2004)
Resovia Rzeszów (2005 wiosna)
Resovia Rzeszów (2006 wiosna)
Resovia Rzeszów (2006 jesień)
Resovia Rzeszów (2007 wiosna
Resovia Rzeszów (2008 wiosna)
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów (31.05.2008)
Resovia Rzeszów (2008 jesień)
Resovia Rzeszów (2008 jesień)
Resovia Rzeszów (2009 jesień) karnet
Resovia Rzeszów (09/10)
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów (26.09.2009)
Resovia Rzeszów (2011 wiosna)
Roztocze Narol – Sokół Sieniawa (V liga)
Roztocze Narol – MKS Radymno (V liga)
Roztocze Narol – Granica Stubno (V liga)
Roztocze Narol – Zdrój Horyniec (V liga)
Rzemieślnik Pilzno (IV liga)
Rzemieślnik Pilzno (IV liga)
Rzemieślnik Pilzno (03.05.200?)
Rzemieślnik Pilzno (19.09.200?)
Rzemieślnik Pilzno (25.03.2001?)
Rzemieślnik Pilzno – Stal Mielec (17.03.2002)
Rzemieślnik Pilzno – MKS Kańczuga/Czarni Jasło (14,25.08.2002)
Sanovia Lesko - Kotwica Korczyna (06.06.2010)
Sawa Sonina – Górnovia Górno
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg (jesień 1999) karnet
Sokołowianka Sokołów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Sosnowiec (13.04.2005) PP Kobiet
Sokół Nisko
Sokół Nisko
Stal Łańcut
Stal Łańcut
ŁKS Łańcut 08/09
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec (II liga)
Stal Mielec (II liga)
Stal Mielec (II liga)
Stal Mielec (V liga)
Stal Mielec (V liga)
Stal Mielec (V liga)
Stal Mielec – Ruch Chorzów (23.04.1994)
Stal Mielec – Wisła Kraków (01.05.1994)
Stal Mielec – ŁKS Łódź (28.05.1994)
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola (30.07.1994)
Stal Mielec – Warta Poznań (17.09.1994)
Stal Mielec – Hutnik Kraków (15.10.1994)
Stal Mielec – Sokół Pniewy (22.10.1994)
Stal Mielec – Zagłębie Lubin (22.03.1995)
Stal Mielec – Legia Warszawa (08.04.1995)
Stal Mielec – Stomil Olsztyn (19.04.1995)
Stal Mielec – Pogoń Szczecin (26.08.1995)
Stal Mielec – ŁKS Łódź (09.09.1995)
Stal Mielec – Sokół Pniewy (20.09.1995)
Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg (21.10.1995)
Stal Mielec – Widzew Łódź (04.11.1995)
Stal Mielec – Hutnik Kraków (30.03.1996)
Stal Mielec – Raków Częstochowa (24.04.1996)
Stal Mielec - GKS Bełchatów (15.05.1996)
Stal Mielec – Legia Warszawa (05.06.1996)
Stal Mielec – Resovia II Rzeszów (16.08.1998)
Stal Mielec (06.09.1998)
Stal Mielec (27.09.1998)
Stal Mielec (11.10.1998)
Stal Mielec (23.10.1998)
Stal Mielec (09.01.1999)
Stal Mielec – Kolbuszowianka Kolbuszowa (21.07.1999)
Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna (07.08.1999)
Stal Mielec – Sokół Sokołów Młp. (29.08.1999)
Stal Mielec – JKS Jarosław (08.09.1999)
Stal Mielec – Brzozovia Brzozów (25.09.1999)
Stal Mielec – Strug Tyczyn (09.10.1999)
Stal Mielec – Karpaty Krosno (23.10.1999)
Stal Mielec – Kamax Kańczuga (06.11.1999)
Stal Mielec – Izolator Boguchwała (2000)
Stal Mielec – MKS Radymno (03.09.2000)
Stal Mielec (18.03.2001)
Stal Mielec (25.03.2001)
Stal Mielec (08.04.2001)
Stal Mielec (13.05.2001)
Stal Mielec (27.05.2001)
Stal Mielec – Wisła Kraków (30.06.2001) TOW
Stal Mielec – Resovia (18.08.2001)
Stal Mielec – MKS Kańczuga (01.09.2001)
Stal Mielec – Górnovia Górno (15.09.2001)
Stal Mielec – Strug Tyczyn (10.11.2001)
Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna (09.03.2002)
Stal Mielec (10.04.2002)
Stal Mielec – Stal Sanok (13.04.2002)
Stal Mielec – Izolator Boguchwała (27.04.2002)
Stal Mielec – Głogovia Głogów (18.05.2002)
Stal Mielec – Nafta Jedlicze (01.06.2002)
Stal Mielec – JKS Jarosław (16.06.2002)
Stal Mielec – Galicja Cisna (10.08.2002)
Stal Mielec – Syrenka Roźwienica (21.08.2002)
Stal Mielec – Izolator Boguchwała (07.09.2002)
Stal Mielec – Sanovia Lesko (21.09.2002)
Stal Mielec – MKS Kańczuga (05.10.2002)
Stal Mielec – Rafineria Jasło (19.10.2002)
Stal Mielec – Lechia Sędziszów (23.03.2003)
Stal Mielec – Sokół Nisko (03.04.2003)
Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna (06.04.2003)
Stal Mielec – Górnovia Górno (30.04.2003)
Stal Mielec – Wisłoka Dębica (06.06.2003)
Stal Mielec – Cracovia Kraków (27.07.2003) TOW
Stal Mielec – Galicja Cisna (06.09.2003)
Stal Mielec – JKS Jarosław (12.06.2004)
Stal Mielec – Izolator Boguchwała (24.09.2005)
Stal Mielec (28.09.2005)
Stal Mielec – Spartakus Szarowola (31.03.2010)
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów (Kibice Gości)
Stal Rzeszów (rezerwowy)
Stal Rzeszów - Hetman Zamość
Stal Rzeszów – Wisła Kraków (19.06.1999) TOW
Stal Rzeszów (wiosna 2001) karnet
Stal Rzeszów – Rafineria/Czarni Jasło (11.05.2002)
Stal Rzeszów – MKS Kańczuga (25.05.2002)
Stal Rzeszów – Górnovia Górno (09.06.2002)
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów (15.06.2002)
Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg (R. Pomianek)
Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg (P. Kloc)
Stal Rzeszów – Górnik Wieliczka (R. Pomianek)
Stal Rzeszów – Górnik Wieliczka(P.Kloc)
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków (R. Pomianek)
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków (K. Nalepka)
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków (P.Kloc)
Stal Rzeszów – Cracovia Kraków (P. Kloc)
Stal Rzeszów – Cracovia Kraków (R. Pomianek)
Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz (P. Kloc)
Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz (R. Pomianek)
Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz (D. Papierz)
Stal Rzeszów – Skawinka Skawina (P. Kloc)
Stal Rzeszów – Skawinka Skawina (R.Pomainek)
Stal Rzeszów – LKS Niedźwiedź (R. Pomianek)
Stal Rzeszów – LKS Niedźwiedź (P.Kloc)
Stal Rzeszów – Proszowianka Proszowice (R. Pomianek)
Stal Rzeszów – Proszowianka Proszowice (P. Kloc)
Stal Rzeszów – Unia Tarnów (M. Rusin)
Stal Rzeszów – Unia Tarnów (W.Pszeniczny)
Stal Rzeszów - Nida Pińczów (M. Kędzior)
Stal Rzeszów – Polonia Przemyśl (Ł. Jankowski)
Stal Rzeszów – Korona Kielce (M. Iwanowski)
Stal Rzeszów – Korona Kielce (D. Grębowski)
Stal Rzeszów – Korona Kielce (T. Walat)
Stal Rzeszów – Lewart Lubartów (M. Kędzior)
Stal Rzeszów – Lewart Lubartów (S. Szeliga)
Stal Rzeszów – Łada Biłgoraj (K. Chłanda)
Stal Rzeszów – Motor Lublin (B. Bałchan)
Stal Rzeszów – Motor Lublin (G. Gromala)
Stal Rzeszów – Motor Lublin (M. Rzucidło)
Stal Rzeszów – Pogoń Staszów (Ł. Jankowski)
Stal Rzeszów – Pogoń Staszów (Ł.Jankowski)
Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów (Ł. Jankowski)
Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów (S. Szeliga)
Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola (K. Nalepka)
Stal Rzeszów – Wisła II Kraków (K. Szymański)
Stal Rzeszów – Wisła II Kraków (M.Rusin)
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów (M. Kędzior)
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów (K. Nalepka)
Stal Rzeszów – Hetman Zamość (K. Szymański)
Stal Rzeszów – Hetman Zamość (S. Szeliga)
Stal Rzeszów – Heko Czermno (G. Łuczyk)
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków (08.05.2004)
Stal Rzeszów – Polonia Przemyśl (22.05.2004)
Stal Rzeszów – Proszowianka Proszowice (05.06.2004)
Stal Rzeszów – Ruch Chorzów (19.06.2004) baraż o II ligę
Stal Rzeszów (wiosna 2005)
Stal Rzeszów (wiosna 2005)
Stal Rzeszów (wiosna 2005) Kibice Gości
Stal Rzeszów – Hetman Zamość (30.04.2005)
Stal Rzeszów – Pogoń Leżajsk (25.08.2005)
Stal Rzeszów – Stal Sanok (01.04.2006)
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów (28.10.2007)
Stal Herb Sanok
Stal Herb Sanok
Stal Herb Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok – Legia Warszawa (20.09.2006) PP
Stal Sanok – Widzew Łódź (24.09.2008) PP
Stal Sanok – Legia Warszawa (08.04.2009) PP
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola (30.?.?)
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom (30.04.1983) / 14.05.1983 / 28.05.1983)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg / Widzew Łódź (18.08.1993 / 25.08.1993)
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (21.05.1994)
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (01.10.1994)
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź (22.11.1995) PP
Stal Stalowa Wola – Wisła Kraków (01.06.1996)
Stal Stalowa Wola – Wawel Kraków (27.10.1996)
Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (29.03.1997)
Stal Stalowa Wola – Cracovia Kraków (12.04.1997)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Św. (19.04.1997)
Stal Stalowa Wola – OKS Brzesko (18.05.1997)
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna (15.06.1997)
Stal Stalowa Wola – Ceramika Opoczno (09.08.1997)
Stal Stalowa Wola – Cracovia Kraków (23.08.1997)
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków (06.09.1997
Stal Stalowa Wola – Jeziorak Iława (05.03.1998)
Stal Stalowa Wola – Warmia Olsztyn (06.06.1998)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Św. (13.09.1998)
Stal Stalowa Wola – RKS Radomsko (24.10.1998)
Stal Stalowa Wola (jesień 1999) karnet
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków (20.03.1999)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (15.08.1999)
Stal Stalowa Wola – Lechia/Polonia Gdańsk (11.09.1999)
Stal Stalowa Wola – Śląsk Wrocław (02.10.1999)
Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów (24.10.1999)
Stal Stalowa Wola – Odra Szczecin (13.11.1999)
Stal Stalowa Wola (wiosna 2000) karnet
Stal Stalowa Wola – Jeziorak Iława (04.03.2000)
Stal Stalowa Wola – Włókniarz Kietrz (15.03.2000)
Stal Stalowa Wola – Grunwald Ruda Śląska (25.03.2000)
Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość (02.05.2000)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Św. (03.06.2000)
Stal Stalowa Wola (jesień 2000) karnet
Stal Stalowa Wola – Tłoki Gorzyce (19.08.2000)
Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice (16.09.2000)
Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość (25.03.2001)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Św. (21.04.2001)
Stal Stalowa Wola (jesień 2001) karnet
Stal Stalowa Wola – Pogoń Staszów (25.08.2001)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (26.09.2001)
Stal Stalowa Wola (wiosna 2002) karnet
Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz (14.04.2002)
Stal Stalowa Wola – Cracovia (25.05.2002)
Stal Stalowa Wola – Korona Kielce (08.06.2002)
Stal Stalowa Wola (3.07.2002)
Stal Stalowa Wola – Tłoki Gorzyce (20.08.2002)
Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość (14.09.2002)
Stal Stalowa Wola – Arka Gdynia (28.09.2002)
Stal Stalowa Wola – Aluminium Konin/Podbeskidzie B-B (13.10.2002)(26.10.2002)
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna (09.11.2002)
Stal Stalowa Wola – Śląsk Wrocław (03.05.2003)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (23.08.2003)
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków (30.08.2003)
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów (20.03.2004)
Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz (12.06.2004)
Stal Stalowa Wola – Pogoń Staszów (07.08.2004)
Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość (18.09.2004)
Stal Stalowa Wola – Wierna Małogoszcz (02.10.2004)
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów (06.11.2004)
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków (13.08.2005)
Stal Stalowa Wola – Kmita Zabierzów (27.08.2005)
Stal Stalowa Wola – AKS Busko Zdrój (10.09.2005)
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów (21.10.2005)
Stal Stalowa Wola (2006 wiosna) karnet
Stal Stalowa Wola – Wisła II Kraków (19.04.2006)
Stal Stalowa Wola – Stal Sanok (06.05.2006)
Stal Stalowa Wola – Podbeskidzie B-B (30.07.2006)
Stal Stalowa Wola – Jagiellonia Białystok (28.10.2006)
Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice (17.03.2007)
Stal Stalowa Wola – Miedź Legnica (05.05.2007)
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (23.05.2007)
Stal Stalowa Wola – Podbeskidzie Bielsko-Biała (04.08.2007)
Stal Stalowa Wola – ŁKS Łomża (12.04.2008)
Stal Stalowa Wola – Odra Opole (26.07.2008) / Motor Lublin (06.08.2008)
Stal Stalowa Wola – Zagłębie Lubin (16.08.2008)
Stal Stalowa Wola – Podbeskidzie Bielsko-Biała (27.09.2008)
Stal Stalowa Wola – Tur Turek (08.10.2008)
Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie (13.05.2009)
Stal Stalowa Wola – Dolcan Ząbki (01.08.2009)
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź (08.08.2009)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec (15.08.2009)
Stal Stalowa Wola – GKS Katowice (29.08.2009)
Stal Stalowa Wola – Podbeskidzie Bielsko-Biała (05.09.2009)
Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz (16.09.2009)
Stal Stalowa Wola – Lech Poznań (22.09.2009) PP
Stal Stalowa Wola – Pogoń Szczecin (26.09.2009)
Stal Stalowa Wola – Górnik Zabrze (03.10.2009)
Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź (24.10.2009)
Stal Stalowa Wola – GKP Gorzów Wlkp. (27.03.2010)
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków (07.05.2010)
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna (22.05.2010)
Stal Stalowa Wola – Warta Poznań (05.06.2010)
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów (16.04.2011)
Start Wola Mielecka
Strug Tyczyn – Stal Mielec (01.10.2000)
Strug Tyczyn – Orzeł Rudnik (12.11.2000)
Strug Tyczyn – Błękitni Ropczyce (02.09.2001)
Strug Tyczyn – Górnovia Górno (12.10.2003)
Strug Tyczyn – Pogoń Leżajsk (08.05.2004)
Strug Tyczyn – Stal Mielec (29.08.2004)
Strug Tyczyn – Igloopol Dębica (03.10.2004)
Strug Tyczyn – Stal Rzeszów (13.04.2005) PP
Strug Tyczyn – Izolator Boguchwała (08.05.2005)
Strug Tyczyn – Igloopol Dębica (07.08.2005)
Strug Tyczyn – Wisłoka Dębica (28.08.2005)
Strug Tyczyn – Izolator Boguchwała (08.04.2006)
Strug Tyczyn – Stal Mielec (15.04.2006)
Strumyk Malawa (2010/2011)
Strzelec Frysztak
Strzelec Frysztak
Strzelec Frysztak
Strzelec Frysztak – Raniżovia Raniżów (27.04.2008)
Syrenka Roźwienica
Techform Wólka Niedźwiedzka
Techform Wólka Niedźwiedzka – ŁKS Łańcut (11.04.2010)
Techform Wólka Niedźwiedzka – ŁKS Łańcut (29.08.2010)
Tłoki Gorzyce
Tłoki Gorzyce
Tłoki Gorzyce
Tłoki-Stal Gorzyce
Tłoki-Stal Gorzyce
Tłoki Gorzyce (II liga)
Tłoki Gorzyce (III liga)
Tłoki Gorzyce (III liga)
Tłoki Gorzyce (III liga)
Tłoki Gorzyce – KS Myszków (13.10.1999) PP
Tłoki Gorzyce – Polonia Przemyśl (24.10.1999)
Tłoki Gorzyce – KSZO Ostrowiec (14.10.2000)
Tłoki Gorzyce – Zagłębie Lubin (14.11.2001)
Tłoki Gorzyce – Ceramika Opoczno (02.03.2002)
Tłoki Gorzyce – Stal Stalowa Wola (22.03.2003)
Tłoki Gorzyce – Legia Warszawa (20.08.2003) PP
Unia Nowa Sarzyna
Unia Nowa Sarzyna
Unia Nowa Sarzyna
Unia Nowa Sarzyna
Unia Nowa Sarzyna – Wisłoka Dębica (15.09.2004)
Viking Orły – Pogórze Dubiecko (26.08.2007)
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica (wiosna 1997)
Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica (21.05.2005)
Wisłoka Dębica (wiosna 2008) karnet
Wisłoka Dębica (wiosna 2010) karnet
Włókniarz Rakszawa
Włókniarz Rakszawa – Stal Mielec (23.05.1999)
Zelmer Rzeszów
Zryw Dzikowiec
Żurawianka Żurawica
Żurawianka Żurawica – Igloopol Dębica (IV liga)

Amica Wronki – Siarka Tarnobrzeg (30.08.1995)
Amica Wronki – Stal Mielec (30.09.1995)
Arka Gdynia – Stal Stalowa Wola (30.04.2003)
Ceramika Opoczno – Stal Stalowa Wola (09.09.1998)
Cracovia Kraków – Polonia Przemyśl (jesień 1999)
Cracovia Kraków – Stal Rzeszów (14.05.2003)
Cracovia Kraków – Tłoki Gorzyce (15.11.2003)
Flota Świnoujście – Stal Stalowa Wola (13.09.2009)
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów (13.11.2011)
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg (16.09.1995)
GKS Bełchatów – Stal Mielec (14.10.1995)
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola (20.09.1997)
GKS Bełchatów – Czuwaj Przemyśl (21.03.1998)
GKS Bełchatów – Tłoki Gorzyce (31.08.2002)
GKS Bełchatów – Tłoki Gorzyce (20.03.2004)
GKS Jastrzębie – Stal Stalowa Wola (wiosna 2008)
GKS Katowice – Stal Mielec (29.10.1995)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (11.03.2000)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (18.08.2007)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (12.10.2008)
Górnik Łęczna – Czuwaj Przemyśl (06.06.1998)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (19.09.1998)
Górnik Łęczna – Stal Sanok (06.03.1999)
Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg (30.10.1999)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (07.05.2000)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (18.11.2000)
Górnik Łęczna – Tłoki Gorzyce (20.09.2000)
Górnik Łęczna – Tłoki Gorzyce (25.07.2001) PL
Górnik Łęczna – Tłoki Gorzyce (04.08.2001)
Górnik Łęczna – Tłoki Gorzyce (21.09.2002)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (31.05.2003)
Górnik Łęczna – Stal Rzeszów (05.09.2007)
Górnik Łęczna – Wisłoka Dębica (22.09.2007)
Górnik Polkowice (jesień 2000, karnet – Tłoki Gorzyce)
Górnik Polkowice – Tłoki Gorzyce (30.04.2003)
Górnik Polkowice (jesień 2006, karnet – Stal Stalowa Wola)
Górnik Zabrze – Stal Stalowa Wola (04.08.1993)
Górnik Zabrze – Stal Stalowa Wola (16.05.2010)
Heko Czermno – Stal Rzeszów (23.10.2004)
Heko Czermno – Polonia Przemyśl (02.04.2005)
Heko Czermno – Pogoń Leżajsk (03.05.2005)
Heko Czermno – Stal Stalowa Wola (14.05.2005)
Heko Czermno – Stal Stalowa Wola (18.06.2006) baraż
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (III liga)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (III liga)
Hetman Zamość – Stal Mielec (?.04.1997)
Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg (27.04.1997)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (25.05.1997)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (?.09.1997)
Hetman Zamość – Czuwaj Przemyśl (12.10.1997)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (18.09.1999)
Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg (07.06.2000)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (12.08.2000)
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (16.09.2000)
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (09.03.2002)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (19.04.2003)
Hetman Zamość – Resovia Rzeszów (27.08.2003)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (06.09.2003)
Hetman Zamość – Stal Rzeszów (16.05.2004)
Hetman Zamość – Stal Rzeszów (25.09.2004)
Hetman Zamość – Stal Rzeszów (01.05.2008)
Hutnik Kraków – Polonia Przemyśl
Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów (wiosna 2008)
Jagiellonia Białystok – Tłoki Gorzyce (22.05.2004)
Jeziorak Iława – Stal Mielec (?.03.1997)
Jeziorak Iława – Siarka Tarnobrzeg (28.03.1997)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (26.04.1997)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (02.08.1997)
Jeziorak Iława - Czuwaj Przemyśl (13.09.1997)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (17.07.1999)
Kmita Zabierzów – Stal Stalowa Wola (20.05.2007)
Kmita Zabierzów – Stal Stalowa Wola (15.03.2008)
Korona Kielce – Stal Stalowa Wola (03.06.1998)
Korona Kielce – Stal Mielec (27.11.2004) PP
Korona II Kielce – Stal Sanok (27.08.2006)
Korona II Kielce – Wisłoka Dębica (30.10.2006)
KS Myszków – Stal Stalowa Wola (30.10.1999)
KS Myszków – Tłoki Gorzyce (13.06.2001)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (30.07.1995)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (28.08.1996)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Mielec (25.05.1997)
KSZO Ostrowiec Św. – Siarka Tarnobrzeg (18.06.1997)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Sanok (07.11.1998)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (24.04.1999)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (17.10.1999)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (09.09.2000)
KSZO Ostrowiec Św. – Tłoki Gorzyce (09.05.2001)
KSZO Stasiak Ostrowiec Św. – Tłoki Gorzyce (03.05.2004)
Lech Poznań – Tłoki Gorzyce (07.04.2001)
Lech Poznań – Stal Stalowa Wola (17.06.2001)
Lech Poznań – Tłoki Gorzyce (23.03.2002) towarzyski
Lechia Gdańsk – Stal Stalowa Wola (08.11.2006)
Legia Warszawa – Stal Mielec 06.09.1992)
Lewart Lubartów – Siarka Tarnobrzeg (05.11.2000)
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl (14.04.2001)
Lewart Lubartów – Resovia Rzeszów (13.06.2001)
Lewart Lubartów – Stal Rzeszów (23.06.2001)
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl (07.10.2001)
Lewart Lubartów – Stal Stalowa Wola (15.06.2002)
Lewart Lubartów – Stal Rzeszów (08.09.2002)
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl (05.09.2004)
Łada Biłgoraj (jesień 1998, karnet – Wisan Skopanie)
ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola (13.04.2001)
ŁKS Łódź – Tłoki Gorzyce (17.11.2001)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (12.08.1995)
Motor Lublin – Polonia Przemyśl (22.03.2003)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (2003/2004)
Motor Lublin – Resovia Rzeszów (2003/2004)
Motor Lublin – Stal Rzeszów (2004/2005)
Motor Lublin – Stal Sanok (28.04.2007)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (15.03.2009)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (26.05.2010)
Motor Lublin – Stal Rzeszów (25.09.2010)
Odra Opole – Stal Stalowa Wola (26.09.1999)
Odra Opole – Tłoki Gorzyce (25.03.2001)
Odra Opole – Stal Stalowa Wola (19.08.2006)
Odra Opole – Stal Stalowa Wola (08.11.2008)
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów (02.04.2011)
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola (29.05.2011)
Orlen Płock – Tłoki Gorzyce (24.10.2001)
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Sanok (20.08.2006)
Petrochemia Płock – Stal Mielec (21.09.1996)
Petrochemia Płock – Siarka Tarnobrzeg (06.10.1996)
Petrochemia Płock – Stal Stalowa Wola (03.11.1996)
Petrochemia Płock (jesień 1998, karnet – Stal SW, Stal Sanok)
Petrochemia Płock – Stal Sanok (16.08.1998)
Petrochemia Płock – Stal Stalowa Wola (17.10.1998)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Tłoki Gorzyce (09.08.2003)
Pogoń Staszów – Stal Stalowa Wola (III liga)
Pogoń Staszów – Siarka Tarnobrzeg (17.03.2002)
Pogoń Staszów – Siarka Tarnobrzeg (14.09.2003)
Pogoń Szczecin – Stal Stalowa Wola (22.03.1995)
Pogoń Szczecin – Stal Mielec (27.05.1995)
Pogoń Szczecin – Siarka Tarnobrzeg (03.04.1996)
Pogoń Szczecin – Stal Mielec (06.04.1996)
Pogoń Szczecin – Tłoki Gorzyce (16.08.2003)
Pomezania Malbork (wiosna 1996, karnet – Stal Stalowa Wola)
Pomezania Malbork – Stal Mielec (03.08.1996)
Pomezania Malbork – Siarka Tarnobrzeg (17.08.1996)
Pomezania Malbork – Stal Stalowa Wola (07.09.1996)
Polar Wrocław – Stal Stalowa Wola (18.03.2000)
Polar Wrocław – Siarka Tarnobrzeg (22.04.2000)
Polar Wrocław – Stal Stalowa Wola (10.08.2002)
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola (II liga)
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola (30.03.1996)
Polonia Warszawa – Stal Mielec (26.10.2004) PP
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola (25.03.2007)
Radomiak Radom – Tłoki Gorzyce (20.06.2004) baraż o II ligę
Radomiak Radom – Tłoki Gorzyce (22.06.2005) baraż o II ligę
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (04.11.1995)
RKS Radomsko – Stal Mielec (26.10.1996)
RKS Radomsko – Siarka Tarnobrzeg (17.11.1996)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (05.04.1997)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (16.08.1997)
RKS Radomsko – Czuwaj Przemyśl (27.09.1997)
RKS Radomsko – Stal Sanok (03.04.1999)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (26.05.1999)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (06.11.1999)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (19.07.2000)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (02.05.2001)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (19.10.2002)
RKS Radomsko – Tłoki Gorzyce (07.06.2003)
Ruch Chorzów – Stal Mielec
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów (wiosna 2004) baraż o II ligę
Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola (20.10.2006)
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Leżajsk (11.11.2001)
Sandecja Nowy Sącz – Siarka Tarnobrzeg (24.05.2003)
Sandecja Nowy Sącz – Siarka Tarnobrzeg (17.04.2004)
Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów (28.08.2004)
Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów (15.08.2007)
Sandecja Nowy Sącz – Wisłoka Dębica (06.10.2007)
Sokół Tychy - Siarka Tarnobrzeg
Spartakus Daleszyce – Siarka Tarnobrzeg (23.08.1998)
Stomil Olsztyn – Stal Stalowa Wola (31.05.1995)
Stomil Olsztyn – Siarka Tarnobrzeg (20.04.1996)
Stomil Olsztyn – Stal Mielec (11.05.1996)
Stomil Olsztyn – Stal Stalowa Wola (03.11.2002)
Stomil Olsztyn – Tłoki Gorzyce (15.03.2003)
Szczakowianka Jaworzno – Tłoki Gorzyce (2003/2004)
Śląsk Wrocław – Stal Stalowa Wola (21.05.2000)
Tur Turek – Stal Stalowa Wola (15.09.2007)
Warta Poznań – Stal Stalowa Wola (29.07.2007)
Wawel Kraków - Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – Stal Mielec
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg (1994/95) PP
Widzew Łódź – Stal Mielec (01.04.1995)
Wierna Małogoczcz - Stal Rzeszów (III liga)
Wisła Kraków – Stal Stalowa Wola (16.10.1993)
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola (22.09.2007)
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola (25.10.2008)
Wisła Płock – Resovia Rzeszów (02.10.2010)
Wisła Płock – Stal Rzeszów (18.03.2011)
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola (07.05.2011)
Zagłębie Lubin – Tłoki Gorzyce (II liga)
Zagłębie Lubin – Stal Mielec (05.08.1995)
Zagłębie Sosnowiec – Stal Stalowa Wola (27.10.2009) PP
Turniej Zapomnianych Mistrzów (21.02.2010)

*** HOKEJ:
STS Autosan Sanok
Cracovia Kraków – SKH Sanok (01.10.1999)
Cracovia Kraków – KH Sanok (02.12.2007)
Cracovia Kraków – KH Sanok (23.09.2008)
Unia Aksam Oświęcim – KH Ciarko Sanok (29.12.2010) FINAŁ PP
*** KOSZYKÓWKA:
MOSiR Krosno (II liga)
MOSiR Krosno (15.09.2006)
MOSiR Krosno – Anwil Włocławek (11.01.2009)
MOSiR Krosno (I liga) 09/10
Polonia Przemyśl (I liga)
Polonia Przemyśl (I liga)
Polonia Przemyśl (I liga)
Polonia Przemyśl – Warta Szczecin (29.11.1996)
Polonia Przemyśl – Elana Toruń (09.01.1997)
Polonia Przemyśl – Wielkopolanin Poznań (16.02.1997)
Polonia Przemyśl – Mazowszanka Pruszków (16.03.1997)
Polonia Przemyśl – Trefl Sopot (15.02.1998)
Polonia Przemyśl – Hoop Pekaes Pruszków (13.02.2000)
Polonia Przemyśl – Pogoń Ruda/Warta Szczecin (05.03/11.04.2000)
Polonia Przemyśl – Sokół Łańcut (24.11.2002)
Polonia Przemyśl – Korona Kraków (07.12.2002)
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg (27.01.2002)
Siarka Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański (2010)
Siarka Tarnobrzeg – Asseco Prokom Gdynia (23.10.2010)
Siarka Tarnobrzeg – Basket Poznań (30.10.2010)
Siarka Tarnobrzeg – Czarni Słupsk (13.11.2010)
Siarka Tarnobrzeg – Zastal Zielona Góra (09.01.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Basket Poznań (12.01.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Turów Zgorzelec (12.03.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Czarni Słupsk (08.10.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Turów Zgorzelec (29.10.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański (10.12.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Basket Poznań (23.12.2011)0
Siarka Tarnobrzeg – Zastal Zielona Góra (02.01.2012)
Siarka Tarnobrzeg – AZS Koszalin (08.01.2012)
Siarka Tarnobrzeg – ŁKS Łódź (28.01.2012)
Sokół Łańcut – AZS Radom (02.10.2004)
Sokół Łańcut – Resovia Rzeszów (14.02.2007)
Sokół Łańcut – Tarnovia Tarnowo Podgórne (07/08 )
Stal Stalowa Wola (21.12.1997)
Znicz Sokołów Jarosław – Alba Chorzów (13.11.2004)
Legia Warszawa – Siarka Tarnobrzeg (10.03.??)
ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg (13.11.2011)
Politechnika Warszawska – Siarka Tarnobrzeg (22.01.2012)
Zastal Zielona Góra – Znicz Jarosław (27.10.2007)
Zastal Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg (26.01.2008)
Zastal Zielona Góra – Sokół Łańcut (06.12.2008)
Zastal Zielona Góra – Resovia Rzeszów (01.03.2009)
Zastal Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg (16.10.2010)
*** PIŁKA RĘCZNA:
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
JKS Jarosław (I liga)
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
POWEN Zabrze – Stal Mielec (2011/2012)
Vive Targi Kielce – Stal Mielec (30.04.2011)
*** SIATKÓWKA:
Karpaty Krosno
Orkan Nisko (III liga)
Resovia Rzeszów (2004/2005)
Resovia Rzeszów – Politechnika Warszawa (2006/2007)
Resovia Rzeszów – Joker Piła (28.01.2006)
Resovia Rzeszów – Gwardia Wrocław (11.02.2006)
Resovia Rzeszów – Gwardia Wrocław (31.03.2006)
Resovia Rzeszów – Skra Bełchatów (27.01.2007)
Sokół Strzyżów – Resovia Asseco Rzeszów (23.11.2007)
Stal Mielec – Skra Warszawa (03.11.2001)
Stal Mielec – Calisia Kalisz (15.12.2001)
Stal Mielec – AZS Politechnika Częstochowa (09.02.2002)
Stal Mielec (2010/2011) Plus Liga Kobiet
Wanda Kraków –Wisłok Strzyżów (26.03.2011)
*** ŻUŻEL:
KSM Krosno
Stal Marma Hadykówka Rzeszów (rezerwowy)
Stal Rzeszów – Unia Tarnów (16.03.1997)
Stal Rzeszów – Pergo Gorzów (25.05.1997)
Stal Rzeszów – Polonia Piła (20.06.1999)
Stal Marma Rzeszów – RKM Rybnik (21.08.2005)
Stal Marma Rzeszów – Intar Ostrów Wlkp. (25.09.2005)
Stal Marma Polskie Folie Rzeszów – RKM Rybnik (23.04.2006)
Stal Marma Rzeszów – Polonia Bydgoszcz (28.05.2006)
Stal Marma Polskie Folie Rzeszów – Unia Tarnów (14.07.2006)
Stal Marma Rzeszów – Unia Leszno (06.05.2007)
Stal Marma Rzeszów – Unia Leszno (13.04.2008)
Stal Marma Rzeszów – Złomrex Częstochowa (04.05.2008)
Stal Marma Rzeszów – Unia Tarnów (01.06.2008)
Stal Marma Rzeszów – Unibax Toruń (10.08.2008)
Stal Marma Rzeszów – Unia Tarnów (28.09.2008)
Stal Marma Hadykówka Rzeszów – GTŻ Grudziądz (19.04.2009)
Stal Marma Hadykówka Rzeszów – Start Gniezno (26.09.2009)
Stal Marma Rzeszów – GTŻ Grudziądz (11.04.2010)
Stal Marma Rzeszów – Lechma Poznań (18.04.2010)
Stal Marma Rzeszów – RKM Rybnik (06.06.2010)
Stal Marma Rzeszów – Gniezno (15.08.2010)
Stal Marma Rzeszów – Lotos Gdańsk (29.08.2010)
Stal Marma Rzeszów – Lokomotive Daugavpils (26.09.2010)
Stal Marma Rzeszów – Caelum Stal Gorzów (03.04.2011)
Stal Marma Rzeszów – Unibax Toruń (25.04.2011)
Stal Marma Rzeszów – Tauron Azoty Tarnów (22.05.2011)
Stal Marma Rzeszów – Falubaz Zielona Góra (29.05.2011)
Stal Marma Rzeszów – Włókniarz Częstochowa (19.06.2011)
Stal Marma Rzeszów – Sparta Wrocław (26.06.2011)
Stal Marma Rzeszów – Falubaz Zielona Góra (07.08.2011)
Memoriał im. E. Nazimka (16.10.2010)



Aleksandrów Łódzki SOKÓŁ
Balin ORZEŁ
Barwałd Górny ŻAREK
Bełchatów GKS
Będzin SARMACJA
Białystok JAGIELLONIA
Bielsko-Biała PODBESKIDZIE
Bielsko-Biała STAL
Biłgoraj ŁADA
Bolesławiec BKS
Borek Szlachecki BORKOWIANKA
Braniewo ZATOKA
Brzesko OKOCIMSKI
Brzeszcze GÓRNIK
Brzeziny Śląskie ORZEŁ
Bydgoszcz ZAWISZA
Bytom POLONIA
Bytom SZOMBIERKI
Bytów BYTOVIA
Chełm CHEŁMIANKA
Chełmek KS
Chorzów RUCH
Czeladź MCKS
Czermno HEKO
Częstochowa RAKÓW
Ciechocinek ZDRÓJ
Cisowa KS
Dankowice PASJONAT
Dębno DĄB
Dębno ORZEŁ
Dobra DOBRANKA
Dorohusk GRANICA
Drawsko Pomorskie DRAWA
Dzierżoniów LECHIA
Elbląg OLIMPIA
Gdańsk POLONIA
Gdańsk LECHIA
Gdynia ARKA
Gdynia BAŁTYK
Gierałtowice POGÓRZE
Gliwice PIAST
Gliwice ŁABĘDY
Gliwice CARBO
Głogów CHROBRY
Gniezno MIESZKO
Gniewino STOLEM
Gorlice GLINIK
Gorzów Wielkopolski GKP
Gostynin MAZUR
Gostyń KANIA
Góra Kalwaria KORONA
Gracze SKLANIK
Grodków GKS
Grodzisk Wielkopolski GROCLIN
Grójec Mazowsze
Grudziądz OLIMPIA
Grybów GRYBOVIA
Igołomia WIARUSY
Iława JEZIORAK
Iłowa VITROSILICON
Janikowo UNIA
Jastrzębie GKS
Jaworzno SZCZAKOWIANKA
Jelenia Góra KEM-BUD
Jemielnica NAPRZÓD
Kamionka Wielka SKALNIK
Kalwaria Zebrzydowska KALWARIANKA
Katowice GKS
Katowice ROZWÓJ
Kędzierzyn-Koźle UNIA
Kielce KORONA
Kietrz WŁOKNIARZ
Klecze ISKRA
Kluczbork MKS
Kłodzko NYSA
Knurów CONCORDIA
Kochłowice URANIA
Kocmyrzów SOKÓŁ
Kolno Orzeł
Kołobrzeg KOTWICA
Konin ALUMINIUM
Konradowa LZS
Koszalin GWARDIA
Kościan OBRA
Kraków GRĘBAŁOWIANKA
Kraków HUTNIK
Kraków CRACOVIA
Kraków GARBARNIA
Kraków WISŁA
Kraków WIECZYSTA
Kraków WAWEL
Kraków TRAMWAJ
Kraków CLEPARDIA
Kraków PODGÓRZE
Kraków WANDA
Kraśnik STAL
Krośnica ŹRÓDŁO
Krzeszowice ŚWIT
Legionowo LEGIONOVIA
Legnica MIEDŹ
Leśnica LZS
Lidzbark Warmiński POLONIA
Lubartów LEWART
Lubin ZAGŁĘBIE
Lublin LUBLINIANKA
Lublin MOTOR
Lubniewice LUBNIEWICZANKA
Łapy Pogoń
Łask BUDOWLANI
Łęczna GÓRNIK
Łęczyca GÓRNIK
Łomża ŁKS
Łowicz PELIKAN
Łódź WIDZEW
Łódź ŁKS
Maków Podhalański HALNIAK
Malbork POMEZANIA
Mława MKS
Mrągowo MRĄGOWIA
Myszków MKS
Myślenice DALIN
Myślenice ORZEŁ
Nadarzyn GLKS
Nieciecza TERMALICA
Niewiadów STAL
Nowa Ruda PIAST
Nowa Sół ARKA
Nowe Brzesko NADWIŚLANKA
Nowe Miasto Lubawskie DRWĘCA
Nowy Dwór Mazowiecki ŚWIT
Nowy Sącz SANDECJA
Nysa POLONIA
Obrowiec LKS
Olesno OKS
Oleśnica POGOŃ
Olsztyn STOMIL
Olsztyn OKS
Opoczno CERAMIKA
Opole ODRA
Opole ODERKA
Osiek PIAST
Ostrowiec Świętokrzyski KSZO
Oświęcin SOŁA
Otmuchów CZARNI
Pabianice WŁÓKNIARZ
Piaski GÓRNIK
Piotrków Trybunalski PIOTRCOVIA
Piotrówka LZS
Płock WISŁA
Pobiedziska HURAGAN
Police CHEMIK
Polkowice GÓRNIK
Poniatowa STAL
Poznań LECH
Poznań WARTA
Pruszków ZNICZ
Puławy WISŁA
Racibórz UNIA
Radom BROŃ
Radom RADOMIAK
Radomsko RKS
Radziejów START
Radzionków RUCH
Ruda Śląska GRUNWALD
Rumia ORKAN
Rydułtowy NAPRZÓD
Sandomierz WISŁA
Siemiatycze Cresovia
Sieradz WARTA
Skarżysko-Kamienna RUCH
Skarżysko-Kamienna GRANAT
Skawina SKAWINKA
Skidziń LKS
Skierniewice WIDOK
Sławków MKS
Słubice POLONIA
Sosnowiec ZAGŁĘBIE
Sosnowiec NIWKA
Stargard Szczeciński BŁĘKITNI
Stary Sącz SOKÓŁ
Staszów POGOŃ
Stróże KOLEJARZ
Stryków ZJEDNOCZENI
Strzelce Krajańskie ŁUCZNIK
Strzybnica KS
Studzionka LKS
Suchoczasy MABUDO
Sułkowice GOŚCIBIA
Susz UNIA
Suwałki WIGRY
Swoszowice KRAKUS
Szczecin ŚWIT
Szczecin ARKONIA
Szczecin ODRA
Szczecin POGOŃ
Szczecinek WIELIM
Świdnica POLONIA
Świdnik AVIA
Świętochłowice NAPRZÓD
Świnoujście FLOTA
Tarnów UNIA
Tomaszów Lubelski TOMASOVIA
Toruń ELANA
Turek TUR
Tychy SOKÓL
Tychy GKS
Tylicz PRZEŁĘCZ
Ustka JANTAR
Ustroń KUŹNIA
Wadowice SKAWA
Wałcz ORZEŁ
Warszawa HUTNIK
Warszawa LEGIA CWKS
Warszawa POLONIA
Warszawa GWARDIA
Warszawa LEGIA
Wieluń WKS
Wirek WAWEL
Witkowice ORZEŁ
Włocławek KUJAWIAK
Włocławek WKP
Wodzisław Śląski ODRA
Wola Filipowska WOLANKA
Wrocław POLAR
Wrocław INKOPAX
Wrocław ŚLĄSK
Wronki AMICA
Wróblewo CZARNI
Wrząsowice ZIELONKA
Września VICTORIA
Zabierzów KMITA
Zabrze GÓRNIK
Zabrze SPARTA
Zabrze GAZOBUDOWA
Zabrze WALKA
Zagórze ZAGÓRZANKA
Zambrów OLIMPIA
Zamość HETMAN
Zawiercie WARTA
Ząbki DOLCAN
Zdzieszowice RUCH
Złotów SPARTA
Ostatnio zmieniony przez 2012-02-08, 11:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
natala-figlara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-18, 11:07   
  


Witaj na forum! Wspaniała kolekcja ;]
 
     
Wojtex216 


Poland

Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Podkarpacie/Stępina
Wysłany: 2010-09-18, 11:12   
  Rodzaj kolekcji: Bilety i programy sportowe


Dziękuję. Może jutro dodam spis innych biletów.
 
 
     
Wojtex216 


Poland

Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Podkarpacie/Stępina
Wysłany: 2011-05-01, 18:31   
  Rodzaj kolekcji: Bilety i programy sportowe


Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek bilety sportowe i chce się powymieniać nimi to zapraszam na PW!
 
 
     
Wojtex216 


Poland

Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Podkarpacie/Stępina
Wysłany: 2011-11-07, 08:07   
  Rodzaj kolekcji: Bilety i programy sportowe


www.wojtex216.pl.tl

Zapraszam na stronę z moją kolekcją. Strona cały czas w budowie
 
 
     
tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 08:52   
  


Cytat:
§ 24 Kolor czerwony („red”) zarezerwowany jest jedynie dla Administracji Forum.
 
     
Wojtex216 


Poland

Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Podkarpacie/Stępina
Wysłany: 2011-11-07, 12:10   
  Rodzaj kolekcji: Bilety i programy sportowe


O jaki kolor chodzi?

Aaaha już wiem...
Ostatnio zmieniony przez Wojtex216 2011-11-07, 12:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
FALUBAZ_ZG 


Poland

Wiek: 36
Posty: 313
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-08, 16:42   
  Rodzaj kolekcji: metalowe odznaki sportowe, 2NG-> obojetnie jakie, piny, bilety zuzlowe, kapsle


Mam programy i bilety z meczy koszykówki Zastalu Zielona Góra z Resovią i z Sokołem Łańcut oraz Programy żużlowe z meczy Falubazu z Krosnem i Rzeszowem.
Coś tam mieliśmy sie wymieniać kiedyś...
Pozdrawiam.
_________________
http://collections.pl/viewtopic.php?p=14604#14604 --> O mnie
http://www.odznakizuzlowe.pl.tl/ --> moja kolekcja odznak
Tylko FALUBAZ i węgierski styl życia na krawędzi!!!
 
 
     
gilus32 


Poland

Wiek: 65
Posty: 965
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2018-09-01, 18:22   
  Rodzaj kolekcji: Autografy, pocztówki


Może taki naklejki (Wisłoka Dębica): http://collections.pl/off...hlight=d%EAbica ?
_________________
Pocztówki z Wielunia i Ziemi Wieluńskiej /Wieluń,Wieruszów,Praszka,Bolesławiec,Działoszyn,Osjaków,Biała,Krzeczów,Toporów, Walichnowy,Sokolniki,Wierzchlas,Kamion,Konopnica,Dzietrzniki,Dzietrzkowice,Ożarów,Łubnice,Mokrsko,Szynkielów,Naramice/ i autografy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wojtex216
Gość W 7 2021-03-30, 09:27
FALUBAZ_ZG

 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.
© 2007–2013 Collections.pl | Informacje o prawach autorskich | Polityka prywatności | Korzystanie z Forum oznacza akceptację Regulaminu

Strony internetowe: Projektowanie stron Studio Graficzne