Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: vidiu

Autor Wiadomo
Vidiu
Vidiu 

Poland

Wysany: 2014-03-24, 10:01   Vidiu
  Rodzaj kolekcji: gad¿ety z serialu

Witam. Mam na imiê Dawid, od oko³o 7 lat zajmuje siê kolekcjonowaniem gad¿etów z serialu The Simpsons. Przez te wszystkie lata uda³o mi siê zgromadziæ najwiêksz± kolekcje w Polsce i jedn± z wiêkszych w Europie. Zapraszam do ogl±dania, komentowania i podrzucania ciekawych pomys³ów odno¶nie rozmieszczenia gad¿etów na ¶cianach. Jestem otwarty na wszelkie propozycjê wymian.
Dodatkowo kilka lat temu zbiera³em karty telefoniczne. Mam polskich 720, zagranicznych 425 i ponad 700 podwójnych, wiêc wymiana jak najbardziej mo¿liwa. Zainteresowani starymi znaczkami polskimi i wêgierskimi równie¿ proszê o kontakt. Poni¿ej link do filmiku z kolekcj± The Simpsons. Pozdrawiam

https://www.youtube.com/w...7m93R_iNEdaQ6Ow
Filmik ma ju¿ prawie rok, od tego momentu kolekcja siê znacz±co powiêkszy³a. Nied³ugo postaram siê nagraæ kolejny.

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 

Poland

Skd: Warszawa
Wysany: 2014-03-24, 10:24   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, s³upki z nakrêtk± i inne...

Witaj!

O rany... ca³y pokój :-D
Przez 7 lat?
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie s± muzea, memoria³ów, oceanariów, zoo, z Syrenk± warszawsk±, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest ju¿ 5 000 szt.
Je¶li posiadacie - proszê o kontakt!

Vidiu 

Poland

Wysany: 2014-03-24, 11:09   

No nieca³e 7 lat. Nied³ugo przenoszê siê do drugiego pomieszczenia bo w tym obecnym nie ma gdzie stopy postawiæ i kolejne paczki w drodze:).

domimuseums 

Poland

Wysany: 2014-03-24, 11:22   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, s³upki z nakrêtk± i inne...

Miejsco- i kieszenio¿erne jest Twoje hobby ;-)
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie s± muzea, memoria³ów, oceanariów, zoo, z Syrenk± warszawsk±, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest ju¿ 5 000 szt.

Vidiu 

Poland

Wysany: 2014-09-21, 00:05   

Zaktualizowana kolekcja w filmiku poni¿ej.
https://www.youtube.com/watch?v=q_qwWZH_L8g

Vidiu 

Poland

Wysany: 2015-10-23, 08:13   

https://www.youtube.com/watch?v=do6tI4skbdM

Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, do 16 stycznia znajdowaæ siê tam bêdzie czê¶æ mojej kolekcji The Simpsons.

domimuseums 

Poland

Wysany: 2015-10-23, 09:37   

Super! Gratulacje! :-D

Vidiu 

Poland

Wysany: 2015-12-29, 20:38   

Za³o¿y³em profil mojej kolekcji na instagramie. Zachêcam do obserwowania. Pozdrawiam
https://www.instagram.com/polishsimpsons/

Vidiu 

Poland

Wysany: 2016-01-05, 01:09   

Ma³y update: Kolekcja liczy ju¿ niespe³na 1500 przedmiotów, wszystkie sprowadzane z USA.

vanda33 

Poland

Wysany: 2016-05-18, 08:14   
  Rodzaj kolekcji: przedwojenna

Hej! Czy jak ¶ci±gasz rzeczy ze stanów dostajesz za nie ? A jak to wygl±da z c³em? s³ysza³am, ¿e jak ¶ci±gasz co¶ ze Stanów, to naliczaj± niebotyczne c³o, czasem o wiele wiêksze ni¿ rzeczywista warto¶æ zakupionych przedmiotów. Moja kole¿anka kupi³a jakie¶ suplementy diety za 100 z³ , to policzyli jej 1000 z³ c³a, ona wnios³a skargê postraszy³a prawnikami i ponoæ wysz³o na to, ¿e przyznali siê ¿e ¼le policzyli ... czy mia³e¶ tak± sytuacjê? Pytam poniewa¿ ja kolekcjonuje stare aparaty i te¿ chcia³abym sprowadziæ sobie do polski kilka unikalnych egzemplarzy , ale trochê siê bojê :/

 Zamieszczanie odnonikw do aukcji internetowych oraz reklamowanie stron komercyjnych jest zabronione.
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2016-05-18, 08:29, w caoci zmieniany 1 raz  

Vidiu 

Poland

Wysany: 2016-05-18, 16:16   

Jeszcze nigdy nie naliczono mi c³a a to dlatego, ¿e wysy³am wszystkie moje przedmioty w jednej du¿ej paczce drog± morsk±. Idzie prawie dwa miesi±ce ale jest tania i pewna.

domimuseums 

Poland

Wysany: 2016-05-18, 18:05   

Nie ma co siê przejmowaæ - powy¿szy post vanda33, s³u¿y³ tylko reklamie produktu.

Vidiu 

Poland

Wysany: 2017-04-28, 14:18   

Aktualne

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw