Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: konta, usuniecie

Autor Wiadomość
Usunięcie konta
Bosch121 

Poland

Wysłany: 2021-11-08, 17:29   Usunięcie konta
  Rodzaj kolekcji: kinder niespodzianka

Cześć, mógłbym prosić kogoś z adminów o usunięcie mojego konta?

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
warczp 

Poland

Wysłany: 2021-11-16, 20:31   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Tak z ciekawości: czemu chcesz usunąć konto tylko z jednym wpisem - powyższym?

tom 

Poland

Wysłany: 2021-11-16, 21:52   
  Rodzaj kolekcji: autografy

Mnie bardziej ciekawi gdzie podziali się ci wszyscy mentorzy, moderatorzy,administratorzy, z Kowalsikiem ,wiernym (forum) dominmuseumsem? Kiedyś było na forum kilkadziesiąt osób,obecnie garstka. Trudno znalezcć partnerów do wymiany,bo nikt tu już nie chce zaglądać.

warczp 

Poland

Wysłany: 2021-11-17, 04:54   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Powiedziałbym, że aktywnych było dziesięciu-dwudziestu. W temacie kilku z najaktywniejszych coś wiem, ale szkoda wyciągać smutne sprawy...
Na pewno żal, że takie niestandardowe i ciekawe miejsce przepadło (sądzę, że można już użyć czasu przeszłego).
To było dla mnie 10 aktywnie ciekawych lat.

tom 

Poland

Wysłany: 2021-11-17, 09:24   

Nietrudno się domyślić tzw trudnych spraw. Zawsze uważałem,że tzw przyjemniaczki, bracia-łaty, na siłę kadzące ludziom, w rzeczywistości tacy nie są. Życie pokazuje,że miałem rację. Szkoda tylko,ze forum praktycznie dogorywa i nie ma już tej atmosfery szlachetnej wymiany. No cóż...takie życie.

gilus32 

Poland

Wysłany: 2021-11-17, 15:34   
  Rodzaj kolekcji: Autografy, pocztówki

Mnie coraz trudniej zmotywować się do zaglądania tutaj, skoro do wysłania wiadomości czy napisania posta potrzeba było kilkukrotnego meldowania. Z kolei Facebook-owa grupa Kolekcjonerzy rzeczy najróżniejszych / https://www.facebook.com/groups/144760234789 / przekształciła się w mały ryneczek z ludźmi-handlarzami (w przeważającej większości) i ludźmi nie mającymi z kolekcjonerstwem nic wspólnego.
Pocztówki z Wielunia i Ziemi Wieluńskiej /Wieluń,Wieruszów,Praszka,Bolesławiec,Działoszyn,Osjaków,Biała,Krzeczów,Toporów, Walichnowy,Sokolniki,Wierzchlas,Kamion,Konopnica,Dzietrzniki,Dzietrzkowice,Ożarów,Łubnice,Mokrsko,Szynkielów,Naramice/ i autografy.

warczp 

Poland

Wysłany: 2021-11-17, 20:08   

tom napisał/a:
Nietrudno się domyślić tzw trudnych spraw. Zawsze uważałem,że tzw przyjemniaczki, bracia-łaty, na siłę kadzące ludziom, w rzeczywistości tacy nie są. Życie pokazuje,że miałem rację. Szkoda tylko,ze forum praktycznie dogorywa i nie ma już tej atmosfery szlachetnej wymiany. No cóż...takie życie.

Błednie odczytałeś moją myśl (ale nie chcę jej rozwijać), a od czci i wiary prędzej odwodziłbym tych co siali ferment - nawe jeśli nie tylko oni mieli wpływ na upadek Forum.

tom 

Poland

Wysłany: 2021-11-18, 07:32   

Do warczp. Czy to ja byłem tym siejącym ferment?, bo tak odczytałem Twój wywód. Oczywiście dominmuseums tak się przejął wymianą wymianą zdań ze mną przed dwóch lat, że opuścił forum. Skoro piszesz,że posiadasz pewną wiedzę, to doskonale wiesz jak jest naprawdę. I nie wprowadzaj retoryki z PRL-u obwiniania wszystkich,co mają inne zdanie.

Kasiucha 

Poland

Wysłany: 2021-11-19, 19:24   
  Rodzaj kolekcji: Pocztówki z mapkami

gilus32 napisał/a:
Mnie coraz trudniej zmotywować się do zaglądania tutaj, skoro do wysłania wiadomości czy napisania posta potrzeba było kilkukrotnego meldowania. Z kolei Facebook-owa grupa Kolekcjonerzy rzeczy najróżniejszych / https://www.facebook.com/groups/144760234789 / przekształciła się w mały ryneczek z ludźmi-handlarzami (w przeważającej większości) i ludźmi nie mającymi z kolekcjonerstwem nic wspólnego.

Ja też mam problem z logowaniem. Ciągle wyrzuca mnie i ciężko jest wstawić nowy temat czy odpowiedzieć komuś. Co do fb też się w pełni zgadzam. Zwaszcza jak nie które osoby wrzucają w ciągu godziny kilkanaście postów dotyczących sprzedaży różnych rzeczy, nie koniecznie kolekcjonerskich :-?

(trzecia próba wrzucenia tego postu)

warczp 

Poland

Wysłany: 2021-11-20, 12:01   

Dla uniknięcia wylogowania stosuję "protezę": po napisaniu treści dla świętego spokoju kopiuję ją i następnie wciskam klawisz F5. Po tym prawie na pewno uda się wstawić tekst (a gdyby zniknął robię "ctrl + v" i już).
Ostatnio zmieniony przez warczp 2021-11-20, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  

gilus32 

Poland

Wysłany: 2021-11-21, 10:17   
  Rodzaj kolekcji: Autografy, pocztówki

Robię dokładnie tak samo :-) .
Pocztówki z Wielunia i Ziemi Wieluńskiej /Wieluń,Wieruszów,Praszka,Bolesławiec,Działoszyn,Osjaków,Biała,Krzeczów,Toporów, Walichnowy,Sokolniki,Wierzchlas,Kamion,Konopnica,Dzietrzniki,Dzietrzkowice,Ożarów,Łubnice,Mokrsko,Szynkielów,Naramice/ i autografy.

warczp 

Poland

Wysłany: 2021-11-21, 20:04   

I działa?

Odpowiedz do tematu