Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: konta, usuniecie

Autor Wiadomo
Usuniêcie konta
Bosch121 

Poland

Wysany: 2021-11-08, 17:29   Usuniêcie konta
  Rodzaj kolekcji: kinder niespodzianka

Cze¶æ, móg³bym prosiæ kogo¶ z adminów o usuniêcie mojego konta?

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
warczp 

Poland

Skd: Swarzêdz
Wysany: 2021-11-16, 20:31   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Tak z ciekawo¶ci: czemu chcesz usun±æ konto tylko z jednym wpisem - powy¿szym?

tom 

Poland

Skd: Szczecin
Wysany: 2021-11-16, 21:52   
  Rodzaj kolekcji: autografy

Mnie bardziej ciekawi gdzie podziali siê ci wszyscy mentorzy, moderatorzy,administratorzy, z Kowalsikiem ,wiernym (forum) dominmuseumsem? Kiedy¶ by³o na forum kilkadziesi±t osób,obecnie garstka. Trudno znalezcæ partnerów do wymiany,bo nikt tu ju¿ nie chce zagl±daæ.

warczp 

Poland

Wysany: 2021-11-17, 04:54   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Powiedzia³bym, ¿e aktywnych by³o dziesiêciu-dwudziestu. W temacie kilku z najaktywniejszych co¶ wiem, ale szkoda wyci±gaæ smutne sprawy...
Na pewno ¿al, ¿e takie niestandardowe i ciekawe miejsce przepad³o (s±dzê, ¿e mo¿na ju¿ u¿yæ czasu przesz³ego).
To by³o dla mnie 10 aktywnie ciekawych lat.

tom 

Poland

Wysany: 2021-11-17, 09:24   

Nietrudno siê domy¶liæ tzw trudnych spraw. Zawsze uwa¿a³em,¿e tzw przyjemniaczki, bracia-³aty, na si³ê kadz±ce ludziom, w rzeczywisto¶ci tacy nie s±. ¯ycie pokazuje,¿e mia³em racjê. Szkoda tylko,ze forum praktycznie dogorywa i nie ma ju¿ tej atmosfery szlachetnej wymiany. No có¿...takie ¿ycie.

gilus32 

Poland

Skd: Wieluñ
Wysany: 2021-11-17, 15:34   
  Rodzaj kolekcji: Autografy, pocztówki

Mnie coraz trudniej zmotywowaæ siê do zagl±dania tutaj, skoro do wys³ania wiadomo¶ci czy napisania posta potrzeba by³o kilkukrotnego meldowania. Z kolei Facebook-owa grupa Kolekcjonerzy rzeczy najró¿niejszych / https://www.facebook.com/groups/144760234789 / przekszta³ci³a siê w ma³y ryneczek z lud¼mi-handlarzami (w przewa¿aj±cej wiêkszo¶ci) i lud¼mi nie maj±cymi z kolekcjonerstwem nic wspólnego.
Pocztówki z Wielunia i Ziemi Wieluñskiej /Wieluñ,Wieruszów,Praszka,Boles³awiec,Dzia³oszyn,Osjaków,Bia³a,Krzeczów,Toporów, Walichnowy,Sokolniki,Wierzchlas,Kamion,Konopnica,Dzietrzniki,Dzietrzkowice,O¿arów,£ubnice,Mokrsko,Szynkielów,Naramice/ i autografy.

warczp 

Poland

Wysany: 2021-11-17, 20:08   

tom napisa/a:
Nietrudno siê domy¶liæ tzw trudnych spraw. Zawsze uwa¿a³em,¿e tzw przyjemniaczki, bracia-³aty, na si³ê kadz±ce ludziom, w rzeczywisto¶ci tacy nie s±. ¯ycie pokazuje,¿e mia³em racjê. Szkoda tylko,ze forum praktycznie dogorywa i nie ma ju¿ tej atmosfery szlachetnej wymiany. No có¿...takie ¿ycie.

B³ednie odczyta³e¶ moj± my¶l (ale nie chcê jej rozwijaæ), a od czci i wiary prêdzej odwodzi³bym tych co siali ferment - nawe je¶li nie tylko oni mieli wp³yw na upadek Forum.

tom 

Poland

Wysany: 2021-11-18, 07:32   

Do warczp. Czy to ja by³em tym siej±cym ferment?, bo tak odczyta³em Twój wywód. Oczywi¶cie dominmuseums tak siê przej±³ wymian± wymian± zdañ ze mn± przed dwóch lat, ¿e opu¶ci³ forum. Skoro piszesz,¿e posiadasz pewn± wiedzê, to doskonale wiesz jak jest naprawdê. I nie wprowadzaj retoryki z PRL-u obwiniania wszystkich,co maj± inne zdanie.

Kasiucha 

Poland

Skd: Gdañsk
Wysany: 2021-11-19, 19:24   
  Rodzaj kolekcji: Pocztówki z mapkami

gilus32 napisa/a:
Mnie coraz trudniej zmotywowaæ siê do zagl±dania tutaj, skoro do wys³ania wiadomo¶ci czy napisania posta potrzeba by³o kilkukrotnego meldowania. Z kolei Facebook-owa grupa Kolekcjonerzy rzeczy najró¿niejszych / https://www.facebook.com/groups/144760234789 / przekszta³ci³a siê w ma³y ryneczek z lud¼mi-handlarzami (w przewa¿aj±cej wiêkszo¶ci) i lud¼mi nie maj±cymi z kolekcjonerstwem nic wspólnego.

Ja te¿ mam problem z logowaniem. Ci±gle wyrzuca mnie i ciê¿ko jest wstawiæ nowy temat czy odpowiedzieæ komu¶. Co do fb te¿ siê w pe³ni zgadzam. Zwaszcza jak nie które osoby wrzucaj± w ci±gu godziny kilkana¶cie postów dotycz±cych sprzeda¿y ró¿nych rzeczy, nie koniecznie kolekcjonerskich :-?

(trzecia próba wrzucenia tego postu)

warczp 

Poland

Wysany: 2021-11-20, 12:01   

Dla unikniêcia wylogowania stosujê "protezê": po napisaniu tre¶ci dla ¶wiêtego spokoju kopiujê j± i nastêpnie wciskam klawisz F5. Po tym prawie na pewno uda siê wstawiæ tekst (a gdyby znikn±³ robiê "ctrl + v" i ju¿).
Ostatnio zmieniony przez warczp 2021-11-20, 12:01, w caoci zmieniany 1 raz  

gilus32 

Poland

Skd: Wieluñ
Wysany: 2021-11-21, 10:17   
  Rodzaj kolekcji: Autografy, pocztówki

Robiê dok³adnie tak samo :-) .
Pocztówki z Wielunia i Ziemi Wieluñskiej /Wieluñ,Wieruszów,Praszka,Boles³awiec,Dzia³oszyn,Osjaków,Bia³a,Krzeczów,Toporów, Walichnowy,Sokolniki,Wierzchlas,Kamion,Konopnica,Dzietrzniki,Dzietrzkowice,O¿arów,£ubnice,Mokrsko,Szynkielów,Naramice/ i autografy.

warczp 

Poland

Wysany: 2021-11-21, 20:04   

I dzia³a?

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku