Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: ofert, sprzatanie, swoich

Autor Wiadomo
Sprz±tanie swoich ofert
Wostr 

Poland

Wysany: 2011-03-02, 18:34   Sprz±tanie swoich ofert

Dawniej w tym temacie znajdowa³y siê informacje dot. korzystania z tabliczek obs³ugi dzia³aj±cych poprzez cenzurê s³ów. Wpisywa³o siê clean<!-- -->pls. Potem by³a nazwa_tabliczki-mod.

Tabliczkami znakowa³o siê tematy, które wymaga³y prac administracyjnych - oczyszczenia lub usuniêcia. Jednak czasami tabliczki takie wisia³y przez kilka dni, a nawet tygodni, gdy¿ ¿aden moderator ani administrator tego nie zauwa¿a³. Mamy coraz wiêcej postów i tematów, coraz wiêcej odwiedzin (prawie 20000/mies. wg Google Analytics) i nowych u¿ytkowników.

Wymaga³o to pewnego zautomatyzowania w kwestii tych tabliczek. Bardzo proszê wszystkich o u¿ywanie od tej pory tabliczek dostêpnych z poziomu pisania posta. Znajduj± siê tu¿ na polem tekstowym → jedno klikniêcie na przycisk wstawia tabliczkê do tre¶ci pisanego posta.

Dziêki temu ka¿demu moderatorowi i administratorowi, który wejdzie na Forum wy¶wietli siê informacja z ilo¶ci± tematów wymagaj±cych prac administracyjnych i link do spisu tych tematów. U³atwi to pracê administracji.

Dziêkujê.
Ostatnio zmieniony przez Wostr 2012-09-26, 00:52, w caoci zmieniany 14 razy  

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
tattinganna
[Usunity]

Wysany: 2011-04-09, 15:44   

Tabliczki dostêpne s± z poziomu pisania posta. Znajduj± siê tu¿ na polem tekstowym ---> jedno klikniêcie na przycisk wstawia tabliczkê do tre¶ci pisanego posta.

Zdjêcie tabliczek:

tabliczki.jpg
Plik cignito 1 raz(y) 166.33 KB

Ostatnio zmieniony przez tattinganna 2011-09-13, 20:31, w caoci zmieniany 2 razy  

Kastortroyan 

Poland

Skd: Ruda ¦l±ska
Wysany: 2013-06-03, 21:44   Sprz±tanie
  Rodzaj kolekcji: Banknoty z ca³ego ¶wiata

Proszê o usuniêcie tego tematu

http://collections.pl/off...gop-vt15233.htm

[ Komentarz dodany przez: domimuseums: 2013-06-03, 23:25 ]
U¿ywaj tabliczek!

dosia1982 

Poland

Skd: Bielsko-Bia³a
Wysany: 2013-07-28, 18:40   
  Rodzaj kolekcji: wszystko co zwi±zane jest z Harrym Potterem

Nie wiem czy moje pytanie powinno znale¼æ siê w tym dziale, ale nie mam lepszego pomys³u, gdzie je zadaæ...
Chodzi mi mianowicie o to, ¿e chcia³abym usun±æ swój "profil" z zak³adki "Przedstaw siê" - chcê go w wolnym czasie poprawiæ, a przede wszystkim umie¶ciæ link do swojej stronki z kolekcj± (tyle, ¿e j± stworzê dopiero na urlopie, a do tego jeszcze daleko ;-) ), tylko, ¿e nie wiem jak to zrobiæ - naci¶niecie tabliczki obs³ugi nic nie powoduje. Co robiê ¼le?
Bêdê wdziêczna za odpowied¼.
Pozdrawiam
dosia1982

domimuseums 

Poland

Skd: Warszawa
Wysany: 2013-07-28, 22:47   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, s³upki z nakrêtk± i inne...

Przyjêli¶my zasadê ¿e nie usuwamy nic z dzia³u "Spo³eczno¶æ Collections.pl" a tym bardziej nie wstawiamy tam tabliczek do usuniêcia czy oczyszczenia.
Masz tam du¿o swoich wpisów, wstawia³a¶ fotki swojej kolekcji, inni u¿ytkownicy pisali posty - ja nie mia³bym nic przeciwko je¶li chcesz zedytowaæ swoje "przedstaw siê" do jednego wpisu z linkiem do swojej strony.
Niech zadecyduje Wostr, ja tu tylko sprz±tam :-D
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie s± muzea, memoria³ów, oceanariów, zoo, z Syrenk± warszawsk±, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest ju¿ 5 000 szt.
Je¶li posiadacie - proszê o kontakt!

warczp 

Poland

Skd: Swarzêdz
Wysany: 2013-07-29, 05:32   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Dok³adnie - nie wyrzucaj wszystkiego.
Je¶li masz co¶ nieaktualne - usuñ t± czê¶æ wpisu - resztê zostaw.
Je¶li kiedy¶ zrobisz swoj± stronê dasz link do niej.

Wostr 

Poland

Wysany: 2013-08-02, 22:41   

domimuseums napisa/a:
Niech zadecyduje Wostr

Je¶li chcesz rzeczywi¶cie na razie wszystko usun±æ, to trudno, nie bêdê przecie¿ broni³ Ci usuniêcia w³asnej wizytówki na tym Forum. Ale jak sama piszesz, trochê potrwa uaktualnianie, wiêc mo¿e po prostu na razie zostawiæ tak jak jest, a gdy ju¿ bêdziesz mia³a uaktualnion± wersjê, to po prostu poprosiæ moderatora lub administratora o oczyszczenie swojego tematu do jednego postu. Jak uwa¿asz, je¶li chcesz usun±æ, popro¶ kogo¶ z administracji.

A tak poza tematem: wstawianie tabliczek w ogóle Ci nie dzia³a, czy tylko w tym temacie?

domimuseums 

Poland

Skd: Warszawa
Wysany: 2020-08-07, 10:13   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, s³upki z nakrêtk± i inne...

Musimy usun±æ trochê starych postów - pomó¿cie nam w tym.

Przejrzycie swoje stare tematy oraz posty i dajcie informacje nam tabliczk± do usuniêcia niepotrzebnych.

Swoj± drog± my posprz±tamy trochê forum bo ju¿ dawno tego nie rozbili¶my.
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie s± muzea, memoria³ów, oceanariów, zoo, z Syrenk± warszawsk±, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest ju¿ 5 000 szt.
Je¶li posiadacie - proszê o kontakt!

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku