Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: rme_rme

Autor Wiadomo
rme_rme
rme_rme 

Poland

Skd: Lêbork
Wysany: 2010-01-13, 21:10   rme_rme
  Rodzaj kolekcji: bilety komunikacyjne, znaczki (Bo¿e Narodzenie, Europa CEPT, maki, Czerwony Krzy¿), pocztówki Bo¿e Narodzenie, wszystko z makami (ma³e rzeczy), 2z³, stemple/piecz±tki turystyczne, miniaturki alkoholi, ca³ostki pocztowe (stemple, frankatury, eRki)

witam,
od bardzo niedawna jestem na forum... najpierw jako przegl±dacz, teraz jako czynny uczestnik...

kolekcjonujê BILETY KOMUNIKACYJNE...
komunikacji miejskiej [autobusy, tramwaje, trolejbusy], poci±gowe [PKP, SKM, WKD, KM, i inne]...
nie zbieram biletów lotniczych i biletów paragonów z kas fiskalnych...

wszelkiego rodzaju STEMPLE i PIECZ¡TKI (odciski tych pieczêci na kartce, nie fizyczn± piecz±tkê)... zarówno wiêc stemple pocztowe, datowniki, frankatury, jak i te typowo turystyczne (dostêpne np. w informacjach turystycznych, muzeach, ko¶cio³ach)... w tym temacie równie¿ eRki (oznaczenia przesy³ek poleconych), ale tylko te stare z nazw± miejscowo¶ci, a nie nowe z kodem kreskowym...

ponadto kolekcjonujê ZAPA£KI PUDE£EK REKLAMOWYCH... najchêtniej z hoteli i sklepów... w drugiej kolejno¶ci browarniane i papierosowe...

ostatecznie jakie¶ ciekawe miniaturki alkoholi...

dla brata chêtnie przygarnê monety 2z³ NG... a dla siebie jeszcze pocztówki / ryciny z MAKAMI...

co mo¿ecie ode mnie otrzymaæ w zamian?
WSZYSTKO co da siê zdobyæ :P

bilety komunikacyjne
bilety wstêpów
pude³ka zapa³czane
wizytówki
kalendarzyki
paragony fiskalne
koperty i zawieszki od herbat
cukry
opakowania po czekoladach
kapsle
d³ugopisy i pióra
ulotki koncertowe, poci±gowe, turystyczne
piny

ponadto wiele innych, których nawet nie wiem, ¿e kto¶ móg³by to zbieraæ, dlatego proszê pisaæ w ka¿dej sprawie...

moj± kolekcjê biletów mo¿na obejrzeæ tutaj:
http://rme.republika.pl/katalog.html

a kontakt do mnie to
e-mail: [email protected]

ZAPRASZAM i liczê na owocn± wspó³pracê...

pozdrawiam
iza
Ostatnio zmieniony przez rme_rme 2017-10-08, 13:08, w caoci zmieniany 10 razy  

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
jarkuc2 

Poland

Skd: Miasto Na S
Wysany: 2010-01-13, 21:21   
  Rodzaj kolekcji: ZNACZKI POCZTOWE, bilety mzk

witam na forum, i udanych wymian ¿yczê.
mam nadziejê ¿e zrealizujemy kiedy¶ wspólnie wymianê... :-D

natala-figlara
[Usunity]

Wysany: 2010-01-14, 09:31   

Witaj! mam mnóstwo biletów na wymianê! interesuj± mnie karty telefoniczne, monety 2 z³ NG i pocztówki z ptakami!

Pozdrawiam!

rme_rme 

Poland

Wysany: 2011-11-30, 18:40   
  Rodzaj kolekcji: bilety komunikacyjne, znaczki (Bo¿e Narodzenie, Europa CEPT, maki, Czerwony Krzy¿), pocztówki Bo¿e Narodzenie, wszystko z makami (ma³e rzeczy), 2z³, stemple/piecz±tki turystyczne, miniaturki alkoholi, ca³ostki pocztowe (stemple, frankatury, eRki)

zapraszam :)

zbieram: bilety komunikacyjne, znaczki Bo¿e Narodzenie, 2z³, miniaturki alkoholi, ca³ostki pocztowe (stemple, frankatury, eRki)

rme_rme 

Poland

Wysany: 2017-10-08, 09:55   

Jako, ¿e moja kolekcja ostatnio powiêkszy³a siê o pocztówki / grafiki z makami, to siê nimi pochwalê.

Bo trudno siê chwaliæ tysi±cami biletów lub piecz±tek :)

W temacie piecz±tek dodam tylko, ¿e najbardziej zale¿a³oby mi na uzbieraniu kolekcji z instytucji samorz±dowych. Bo tutaj akurat mam niewiele. Chodzi oczywi¶cie o pieczêcie takie okr±g³e, z orze³kiem lub herbem.
Czyli wszystkie urzêdy miast, gmin, powiaty, województwa, itd. Czêsto takie instytucje ofrankowuj± swoje przesy³ki listowe mechanicznie, wiêc takie koperty te¿ by³yby super. Mo¿e kto¶ z Was pracuje w takowym miejscu, albo chcia³oby mu siê wybraæ na wycieczkê w swojej miejscowo¶ci :)

IMG_20170909_150624-936x1248.jpg
Plik cignito 0 raz(y) 281.93 KB

zbieram: bilety komunikacyjne, znaczki Bo¿e Narodzenie, 2z³, miniaturki alkoholi, ca³ostki pocztowe (stemple, frankatury, eRki)

Pawo³ 

Poland

Skd: Wolsztyn
Wysany: 2017-10-08, 14:54   
  Rodzaj kolekcji: filatelistyka,figurki smerfów z kinder niespodzianek

£adne.

Kowalsik 

Poland

Skd: Jab³onna
Wysany: 2017-10-08, 15:09   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrêtki polskie, zawieszki od herbaty

£askarzew z frankownicy zaraz poleci do Ciebie.

rme_rme 

Poland

Wysany: 2017-10-08, 16:04   

Kowalsik: super :)

Kowalsik 

Poland

Wysany: 2018-04-21, 15:56   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrêtki polskie, zawieszki od herbaty

Uaktualnij w pierwszym pocie co zbierasz - bêdzie ³atwiej szuka w jednym miejscu.

Kowalsik 

Poland

Wysany: 2018-08-03, 09:01   

Papierek od rosyjskich cukierków "Czerwony mak" interesuje Ciebie?

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: