Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: 380eton, czego, dodawany, kraj, pokemon, tazo, zagraniczny

Autor Wiadomo
Pokemon tazo / żeton zagraniczny - kraj / do czego
Turtwig 

Poland

Skd: Tricity
Wysany: 2013-07-06, 01:16   Pokemon tazo / żeton zagraniczny - kraj / do czego
  Rodzaj kolekcji: Pokemon Tazo (polskie, zagraniczne, podróbki), naklejki Pokemon

W moje posiadanie ostatnio wpadło kilka żetonów Pokemon tej serii:

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć, z jakiego kraju są i do czego służyły? Sama wydedukowałam tyle, że są raczej oficjalne bo mają sygnaturę Nintendo, ale inną niż ta "okrągła" znajdująca się na polskich żetonach (więc może jednak to idealna podróbka?). Napis na rewersie jest po angielsku, czyżby więc jakiś kraj anglojęzyczny? Są też dość ciężkie - cięższe i nieco grubsze niż nasze rodzinne zappery. Sposób dekoracji boku kojarzy mi się z żetonami do automatów, nie wiem czy słusznie...

Jeśli ktoś coś wie to za jakiekolwiek info będę wdzięczna :)
http://collections.pl/tur...19948.htm#87674 <-- rzeczy które zbieram oraz te, które posiadam na wymianę
Ostatnio zmieniony przez Turtwig 2013-07-06, 01:18, w caoci zmieniany 1 raz  

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
kemustek 

Poland

Skd: Gdañsk
Wysany: 2013-07-07, 13:28   
  Rodzaj kolekcji: Karty SIM, Pude³ka zapa³ek, Papierosy

Mi siê wydaje i¿ by³y wyprodukowane do gry z pokera jako ¿etony (poker z kartami i ¿etonami z motywem pokemonów). Chiñska fabryka Dongguan Miaote Plastic Product Co., Ltd. produkuje bardzo podobne ¿etony na zmówienie, np. takie:

Nie znalaz³em niestety takich samych z motywem pokemonów dlatego jest to tylko przypuszczenie. Mo¿liwe ¿e by³y wyprodukowane na ma³± skalê.

Wybierasz siê za granicê? Pamiêtaj siê o mnie i przywie¼ mi papierosy.

Turtwig 

Poland

Wysany: 2013-07-08, 00:46   
  Rodzaj kolekcji: Pokemon Tazo (polskie, zagraniczne, podróbki), naklejki Pokemon

Nie myślałam, że tak szybko znajdzie się ktoś, kto będzie miał coś ciekawego do powiedzenia w tym temacie ;)

Zajrzałam na ich stronkę i to w sumie by miało sens - bardzo Ci dziękuję za ciekawą sugestię :) ! Oczywiście nie rozjaśnia to w pełni zagadki bo nadal są niewiadome (np. ile liczy pełna kolekcja, jaki był nakład, czy to faktycznie prawda itp.), ale przynajmniej mam teraz bardzo mocne przypuszczenie. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam :)
http://collections.pl/tur...19948.htm#87674 <-- rzeczy które zbieram oraz te, które posiadam na wymianę

Turtwig 

Poland

Wysany: 2017-05-17, 23:40   

Aktualne (aczkolwiek w wolnej chwili muszê zaktualizowaæ sama szczegó³y posta), proszê o nieusuwanie tematu.
Tak w ogóle to wiem ¿e ju¿ dawno powinnam siê zalogowaæ, przeprosiæ za niedope³nienie obowi±zków itp. (nie wiem czy kto¶ mnie pamiêta, ale i tak mi wstyd) - napiszê szersze przeprosiny i wyja¶nienia przez weekend. Przepraszam :(

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: