Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Autor Wiadomość
Ożywienie forum
pradera 

Poland

Wysłany: 2016-11-05, 12:08   
  Rodzaj kolekcji: wizytówki żetony

Zrobił by to ale nie potrafi .Domimuseums jest od postami i tworzenia złudnego ruchu na forum .Usunąć nie potrafi.
Może inny moderator mi pomoże ,na pewno na 2707 użytkowników jest ich więcej.Z góry dziękuję .
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2016-11-10, 10:58, w całości zmieniany 2 razy  

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 

Poland

Wysłany: 2016-11-05, 13:43   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Nawet tutaj nie trafiłeś. Nie mam uprawnień a nie że nie potrafię :-D

Ale już Adminom przekazuję Twoją prośbę.

A tymczasem Cię zablokuję bo już mi się sprzykrzyłeś... i innym również.

edit:. a miał 999 wizyt na forum i... nie doczekał tysięcznej :-/
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2016-11-05, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  

MaszBilet 

United Kingdom

Wysłany: 2016-11-05, 14:08   
  Rodzaj kolekcji: Bilety

Dopiero teraz nadgoniłem większość dyskusji na ten temat. Każdy gdyby wspomniał na swojej stronce lub blogu(kto co prowadzi) bedzie większa szansa na nowych. Reklamować forum tam gdzie tylko możliwe. Wszystkim nam to wyjdzie na dobre. Ja mam jeden pomysł i niedługu Wam go zaprezentuje...

Znajdziecie mnie i częściowo moją kolekcje na :
Instargram - MaszBilet - https://www.instagram.com/maszbilet/
YouTube - MaszBilet - https://www.youtube.com/c...GtOPHBtAYTnAoMw

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2016-11-05, 14:23   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Czekamy i innych nakłaniamy aby się też podzielili swoimi pomysłami w tym temacie (dosłownie).
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.

pradera 

Poland

Wysłany: 2017-01-04, 19:45   
  Rodzaj kolekcji: wizytówki żetony

Amnestia jakaś była ?
Domimuseums usuń nieaktualne od lat cuchnące stęchlizną posty
Komu potrzebne są posty z przed 9 lat ?
Podaj prawdziwą liczbę użytkowników.
PRAWDZIWĄ
Nikt nie chce być oszukiwany.

Wiem że tego nie zrobisz bo jesteś ...
Powyzywasz mnie od trolli dasz bana...
Marcin z Pietrasem poczują się urażeni
Przecież wszystko jest wspaniale
A forum ,jak widać
Mam to w ....

warczp 

Poland

Wysłany: 2017-01-04, 20:12   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

pradera napisał/a:
A forum ,jak widać
Mam to w ....

Forum faktycznie nasz w ... , ale sianie fermentu na Forum bawi cię.
Wiesz co - miej godność i wypisz się skoro masz Forum w ...

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-01-04, 23:27   

pradera jak jesteś taki cwany to sam usuń... Możesz przecież, prawda? Jak?
Nie ma problemu - jest wakat na moderatora - ty nim zostaniesz, w porządku cwaniaku? :-D
Pisać to ty byś chciał umieć ale coś zrobić... to już tchórz śmierdzący.

Co tylko dojdę do tematu twojego wykazania się to podkulasz ogon i czmychasz.
Nie umiesz się wykazać. Zrób jakiś ciekawy temat na forum. Napisz artykuł do gazetki. Pokaż czym się interesujesz a nie przyganiasz tylko każdemu.
Sobą się nie przejmuję - przyzwyczaiłem się - ale co masz do MarcinaW lub pietrasa?
Nic. Po prostu. Lubisz ruch wokół siebie, negatywny, jakikolwiek - ważne żeby był :-P

Nie muszę na szczęście nic ci udowadniać i bana nie dam bo i po co?
Jesteś żywą (prawie) reklamą tego forum - zawsze na nie powracasz i to z przytupem :-D
Czyli ci jednak zależy... podoba ci się tutaj.

Nawet po banie (lub po banieczce) ;-)

pietras 

Poland

Wysłany: 2017-01-05, 19:22   
  Rodzaj kolekcji: zapałki reklamowe

Nie czuję się urażony. Odwrotnie wręcz, bawisz mnie biedny człowieczku. Tyle miejsc w sieci do dowartościowywania się trollowaniem a ty ciągle tu. Może o tym napisz do gazetki? Cierpienia młodego pradera, czyli forumowy syndrom sztokholmski :-D

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 00:04   

pradera jest zablokowany na jakiś czas więc mamy spokój nim znowu się uwolni... ;-)

Gilus32 dobrze zauważył - trzeba by posprzątać forum ze starych postów i "martwych dusz" czyli nieaktywnych forumowiczów.
Problem z tym że nawet byłbym chętny (mam taką nadzieję) z dwoma, trzema innymi aktywnymi Modami aby posprzątać na forum ale potrzebna jest pomoc Administratorów.
A dokładnie ich uprawnienia. Do wywalenia i zbanowania "martwych dusz".
I tu jest już problem.

Dobrze mówię Marku?

A i jeszcze jeden temat może być w tym wątku - przemyślenia na temat wyceny.
Napiszcie co o tym sądzicie - był gdzieś wałkowany ten temat ale inni chcieli by się wypowiedzieć.
Tomek na SB rzucił taki pomysł.
No to proszę. Można pisać :-D

Ja tam z tego z rzadka korzystam ale strasznie nie lubię jak 2-3 razy usuwam wpis nowego użytkownika który trafił tylko po to tu aby sobie darmowo wycenić coś na alledrogo.
Do tego tacy Panowie (w 99%) są niereformowalni. Raz usuwasz, drugi a oni dalej wrzucają w "wycenie" nie czytając regulaminu i trzeba do nich pisać. A oni dyskutują że kto to wymyślił i dlaczego jest taki zapis. I zaczyna rzucać mięsem, że on jest mądrzejszy. I dlaczego ja go się nie słucham. i że ona ma to w... i takie tam ciekawe aspekty życia.

I szczerze? Wtedy mi się odechciewa tej całej moderatorki :-/

Ale wtedy przychodzi odznaka z muzeum i już mi jest lepiej :->

Więc dwa tematy wałkujemy - sprzątanie forum i wyceny.

A może tak sprzątnąć wyceny.... raz na zawsze??? :lol:
I tym przydługim i nudnym wstępem zapraszam do dysputy :-P
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2017-02-07, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  

warczp 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 04:27   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

domimuseums napisał/a:

Jakakolwiek przestrzeń nie znosi próżni - jak wyrzucisz dział wyceny, to będą wrzucać posty do wyceny w innych miejscach.
Jedynie można dodać na wstępie w regulaminie przy rejestracji wpis, że osoby nowe dodające prośby o wycenę lub próbujące coś sprzedać będą OD RAZU blokowane.

artbiron 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 06:18   
  Rodzaj kolekcji: długopisy metalowe COSMO, smycze, karty euro 2012, karty UEFA 2012-2013, etykiety piwne, podstawki piwne, korki, wizytówki, kalendarzyki, kinderki, misie "me to you"

wydaje mi się, że ideą tego forum jest WYMIANA a nie WYCENA / KUPNA / SPRZEDAŻ. jeżeli jakiś fant mi się u kogoś spodoba, to proponuję na wymianę to co mam / to co jestem w stanie wyłożyć. i albo wymiana dojdzie do skutku, albo trwają negocjacje. czytałem w niektórych postach, że "wymiana za kasę" nie jest mile widziana. oot i całe sedno. może więc usunąć dział?

osobiście myślę, że wycena jest komuś potrzebna tylko do sprzedaży, a nie z zamiłowania do kolekcjonowania. ten portal nie powinien być miejscem dla takich "handlarzy" (jak czytamy w artykule MarcinaW w gazetce nr 14)

reasumując: dział można usunąć
Ostatnio zmieniony przez artbiron 2017-02-07, 06:19, w całości zmieniany 1 raz  

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 08:40   
  Rodzaj kolekcji: Stare pocztówki

artbiron, niejako poczułem się trochę wywołany do odpowiedzi, więc i jestem.

Ostatnimi czasy mam problemy z aparatem, nawet i w telefonie, więc jestem wyciszony pod względem wymian. Mam też ogromne zaległości z gazetką, ale to już ciii... Nikt nic nie słyszał.

Wracając jednak do tematu. Z tego co widzę to regulamin jest dość... długi. Niech pierwszy rzuci postem ten, kto nigdy żadnego nie przeoczył i od razu dał "akceptuję". Właśnie... Dla mnie rozwiązanie jest proste, już zresztą kilka razy o tym wspominałem. DUŻY, CZERWONY, NAJLEPIEJ JESZCZE MIGAJĄCY I MACHAJĄCY RĘKĄ DO REJESTRUJĄCYCH SIĘ NAPIS:

Na tym forum zakazana jest SPRZEDAŻ, KUPNO, a także "WYMIANA" na aktualne polskie pieniądze (ten aspekt jest obecnie łamany przez jedną osobę, ale nic mi do tego). WYCENA jest natomiast możliwa dla użytkowników będących na forum od dłuższego czasu i udzielających się na jego łamach.

O. Taki jest pomysł.
Ostatnio zmieniony przez MarcinW 2017-02-07, 08:40, w całości zmieniany 1 raz  

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 08:42   

warczp napisał/a:
domimuseums napisał/a:

Jakakolwiek przestrzeń nie znosi próżni - jak wyrzucisz dział wyceny, to będą wrzucać posty do wyceny w innych miejscach.
Jedynie można dodać na wstępie w regulaminie przy rejestracji wpis, że osoby nowe dodające prośby o wycenę lub próbujące coś sprzedać będą OD RAZU blokowane.

I tak wyrzucam z innych działów bo nie wszyscy wstawiają w dziale "Wyceny" swoje tematy.
Poza tym jak nawet tam wstawią a moderator nie zatwierdzi posta bo użytkownik jest nowy to wstawiają gdzie popadnie - a nuż widelec się uda... :-|

Zgodziłbym się z wpisem w regulaminie - najbardziej mi to leży - ale tu też jest problem. Nie wszyscy czytają regulamin.
Ciekawe kto się przyzna że go nie przeczytał? :-D

betewu 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 08:43   
  Rodzaj kolekcji: bilety, stemple turystyczne

No przyznaje Dominik, że nie pomyślałem o tym temacie :oops: Ale dzięki temu przespałem się jeszcze z tą sprawą, zapoznałem się z Waszymi nowymi wpisami i znów nieco zmodyfikowałem moje zdanie o dziale "Wycena".
Pierwsza myśl jaką wczoraj miałem to niefunkcjonalne ograniczenie jakie nałożono na ten dział. Chodzi mi o zatwierdzanie każdego pojawiającego się tam wpisu przez Moderatora. Wiem, że ma to być zaporą przed nieuczciwością cwaniaków, którzy nie potrafią zrozumieć regulaminu forum na którym odbywają się wymiany, a nie sprzedaż. Ale nie rozumiem, dlaczego nawet odpowiedzi zweryfikowanych użytkowników w już założonym wątku również poddawane są tym restrykcjom. I pomyślałem o wprowadzeniu mechanizmu dodawania wypowiedzi w tym dziale bez żadnych ograniczeń osobom zarejestrowanym, które posiadają na swoim koncie określoną ilość postów (np. powyżej 10). Potem zacząłem przeglądać treści zamieszczanych tam postów i w połączeniu z Waszymi wypowiedziami ja również przychylam się do pomysłu zlikwidowania tego działu. Nikt z nas - przepraszam jeśli się mylę i kogoś mogę teraz urazić - nie jest specjalistą do tego stopnia, aby na podstawie wątpliwej jakości zdjęć wypowiedzieć się o wartości przedmiotów tam przedstawianych. Z resztą powtórzę to co napisałem już wczoraj: "Każdy przedstawiony przedmiot ma taką wartość jaką gotowy jest zaoferować ktoś tym przedmiotem zainteresowany". A przecież zasadą tego forum jest wymiana więc jak ja mam odpowiedzieć komuś kto prosi o wycenę monet? Że są one warte ileś tam biletów wstępu, które zbieram? No nie. To jest niepoważne. No ale powiedzmy, że na to pytanie odpowie ktoś kto zbiera monety. Ale co odpowie? Czy jego odpowiedź będzie pozbawiona pryzmatu spojrzenia na obiekt wyceny poprzez własną kolekcję? No nie. Dlatego powróćmy na tym forum wyłącznie do zasady proponowania przedmiotów na wymianę.

Druga ważna sprawa, która pojawiła się jakoby przy okazji, a de facto jest przypomnieniem również już wcześniej omawianej sprawy - posprzątanie forum. Przypominam sobie, że już wypowiedziałem się na ten temat i nic się nie zmieniło. Takie posprzątanie jest bardzo potrzebne. W dziale który mnie osobiście najbardziej interesuje można zobaczyć oferty wymian z 2010 roku. Nie oszukujmy się, że jest to jeszcze aktualna oferta. Proponowałem, aby niejako automatycznie określić ważność ofert na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Moim zdaniem jest to i tak długi okres bo jak sam się przekonałem wielokrotnie nawet oferty kilkudniowe potrafią być nieaktualne kiedy zwracam się o ich szczegóły.

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 09:06   

betewu napisał/a:
Pierwsza myśl jaką wczoraj miałem to niefunkcjonalne ograniczenie jakie nałożono na ten dział. Chodzi mi o zatwierdzanie każdego pojawiającego się tam wpisu przez Moderatora. Wiem, że ma to być zaporą przed nieuczciwością cwaniaków, którzy nie potrafią zrozumieć regulaminu forum na którym odbywają się wymiany, a nie sprzedaż. Ale nie rozumiem, dlaczego nawet odpowiedzi zweryfikowanych użytkowników w już założonym wątku również poddawane są tym restrykcjom.

Stawiam, że tutejsza platforma po prostu ma takie ograniczenia i nic się z tym zrobić niestety nie da. Też mnie to kłuje w oczy. Tak jak w dziale... Identyfikacje.

Jeżeli zaś chodzi o automatyczne usuwanie postów sprzed konkretnego okresu czasu vel zachowaniu forum z etykietką "aktualne oferty"... to może ograniczyć to do wiadomości oznaczonych jako "Offer"? Sam bowiem mam sporo "Want" sprzed kilku lat i są wciąż aktualne - czasem je podbijam, aby nie zginęły. Niemniej, trzeba byłoby jakoś zaznaczyć w opcjach, aby konieczne było wówczas zaznaczenie czy jest to "Offer" czy też "Want" (oprócz działów jak np. Pub, co jest jasne).

Przypomnę też tu pewien problem... Gdy tworzy się nowy temat i pisze się dość długi tytuł, który jednak mieści się w określonej z góry liczbie znaków, a następnie doda się "Offer" lub "Want"... to po opublikowaniu takiego tematu... część tematu znika, bo jest zastąpiona przez któreś z powyższych określeń. Jest to bardzo męczące...

pietras 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 10:37   

artbiron napisał/a:
osobiście myślę, że wycena jest komuś potrzebna tylko do sprzedaży, a nie z zamiłowania do kolekcjonowania. ten portal nie powinien być miejscem dla takich "handlarzy" (jak czytamy w artykule MarcinaW w gazetce nr 14)
Też tak myślałem początkowo i teraz znowu myślę. Dział wycena tylko otworzył drzwi osobnikom, których nazywam tablicowymi handlarzami. Zrobienie go niewidzialnym dla niezalogowanych też nie pomoże, tak jak limit postów nie pomaga. Ale znowu jak wrócimy do samej identyfikacji, to będą spamować tam :-/

pietras 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 10:40   

p.s.
Nie da się jakoś zwiększyć rozmiaru załączników? Te 300 to strasznie mało i trzeba kombinować ze zmniejszaniem zdjęć albo jakimś hostingiem, czego ja nie robię i mój wolny internet nie lubi.

Kowalsik 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 15:04   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrętki polskie, zawieszki od herbaty

Do zwiększenia wielkości załączników potrzebna jest ingerencja administratora. A zdjęcie można zmniejszyć nawet w Paincie, da radę.

Co do wycen - nie każda wycena jest wyceną handlową. Kiedyś bardzo dawno temu pojawił się chłopak zbierający podstawki. I w biurku znalazł małą kolekcję kapsli po dziadku. Zaraz dostał bardzo korzystne oferty wymiany - nawet po dwie podstawki za kapsel. Musiałem się włączyć, zrobić wycenę, ukonkretnić (ten kapsel wart jest dwie stówy, a ten i ten ponad stówę)... Pamiętam, że kultowe Siemianowice przejął Zgrredek za bagnet wojskowy, a ja Racibórz plus jeszcze trzy za kilkadziesiąt podstawek, w tym jedna przedwojenna. A gdyby był taki dział jak wycena - po prostu by się zapytał, czy to standard, czy coś ciekawego.

Opcja np. 6 miesięcy stażu na forum plus 30 postów wydaje mi się rozwiązać problem. Albo min. 5 komentarzy pozytywnych po wymianach.

Co do czyszczenia - można, ale trzeba by tak jak kiedyś napisać do wszystkich, potem przypomnieć, ostrzec, że tematy bez wpisu autora sprzed 12 miesięcy będą usunięte, a osoby bez aktywności jakiejś tam również (chociaż tego ostatniego bym nie robił, to chyba nie przeszkadza, że ktoś się nie loguje...). I poprosić dla 1-2 moderatorów o junior admina, najlepiej z uprawnieniami admina.

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-02-07, 15:22   

Wiedziałem że Marek ogarnie temat :-D
Ja to już wolę być senior modem niż junior adminem ;-)

Tak jak napisałem, bez ingerencji adminów: Zgrredka lub Wostra nic nie zrobimy.
Trza ich urobić... ;-)

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-04-10, 14:43   

Jakieś pytania? Sugestie?

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2017-08-22, 20:47   

Kod:
...a Ty co zrobiłeś/aś, aby ożywić i jednocześnie rozpropagować nasze forum?

To pytanie powinniśmy chyba sobie wszyscy nad łóżkiem wywiesić, co by Nas motywowało, aby rozruszać nasze towarzystwo i zaprosić do niego nowych ludzi. :D

A tak na poważnie, coś nowego? Jakieś nowe pomysły jak ożywić ludzi?

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-08-22, 21:01   

Wiemy że zloty ogólnopolskie i spotkania forumowe lokalne wzmacniają więzi kolekcjonerskie i chęci pozyskania nowych fantów oraz pozostania na forum. Przy tym dużo zabawy i super atmosfera.

Jak pozyskać nowych Forumowiczów?

FB...?

Tomku, co powiesz, jaki jest odzew jak zacząłeś wstawiać swoje posty z biletami?
Dużo ludzi do Ciebie uderzyło że chce się wymienić lub przekazać Ci bilety?

Płonita 

Poland

Wysłany: 2017-08-23, 00:15   
  Rodzaj kolekcji: bilety komunikacji miejskiej i kolejowe, wiszące anioły

Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia prowadzenia FB, że przez nieco ponad rok od jego prowadzenia (regularnego, co ważne) dużo się do mnie odzywało ludzi, którzy chcieli oddać mi jakieś zalegające bilety... Mniej się zdarzało wymian, ale też przez niektórych zostałam hojnie obdarowana biletami - nieraz takimi, których sama musiałabym się bardziej doszukać. ;) Tak więc mogę to polecić i pomóc w prowadzeniu FB. ;-)

Co do próby rozpropagowania samego kolekcjonerstwa - wrzuciłam na forum jakiś czas temu info dla ludzi z Trójmiasta, że mogę dać namiary na dziennikarzy którzy prowadzą różne cykle promujące pasjonatów u nas... Niestety z forum nikt się nie zgłosił, że chciałby pokazać swoją kolekcję, a jakoś ciężko mi uwierzyć, że jestem jedyną osobą z Trójmiasta, która tutaj się loguje... A myślę, że akurat promując jakoś kolekcjonerstwo samo w sobie daje się ludziom bodziec, żeby zaczęli coś zbierać bądź aktualną kolekcję rozszerzać... A po wpisaniu w google czegoś w stylu "forum kolekcjoner" to sprawnie wyskakuje adres collections ;)

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-08-23, 07:53   

Wiesz... z tymi dziennikarzami to jest tak - ostatnio jest modne kolekcjonerstwo albo nie mają o czym pisać :-D

Płonita 

Poland

Wysłany: 2017-08-23, 13:14   

W przypadku jednego portalu internetowego (u nas popularnego - trojmiasto.pl) cykl o pasjonatach ma już jakąś swoją historię, poza tym raczej na brak tematów nie narzekają... ;)

betewu 

Poland

Wysłany: 2017-08-23, 15:32   
  Rodzaj kolekcji: bilety, stemple turystyczne

Dominiku
Ja znacznego ruchu w kolekcji po rozpoczęciu przygody z FB nie odczułem. Przyznaję, że moje oczekiwania były zupełnie inne niż realia jakie tam zastałem. Wcześniej bawiłem się (i nadal to robię) na Instagramie i sądziłem, że FB będzie narzędziem dużo więcej mi umożliwiającym, a niestety tak nie jest. Instagram podpowiada mi posty tematycznie związane z moimi zainteresowaniami o ile zostały otagowane w odpowiedni sposób, przez co mogę próbować nawiązać kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach. Nie muszę tych osób znać. Natomiast FB podpowiada tylko posty związane z osobami w gronie znajomych lub posty za które pobrali opłatę i są promowane. Ale być może to moja słaba znajomość FB i jednak jest to narzędzie dużo lepsze niż o tym myślę. Podsumowując Instagram to już dwie znajomości dzięki którym mam stały napływ biletów do kolekcji, a FB to jeden bilet otrzymany od osoby znajomej, która wcześniej nie wiedziała o moim hobby.

Co do pozyskiwania nowych osób na forum to cały czas zachęcam poznawane osoby do zajrzenia tu i z tego co zaobserwowałem są jakieś tego wyniki :-D

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-08-23, 15:50   

Druga sprawa - zróbmy ten banerek aby się czasem z nim gdzieś pokazać. Kapslarzy i bileciarzy mamy sporo. Na takim zlocie gdzieś za plecami lub na ścianie walnąć.
Ktoś zapyta, ktoś zajrzy na forum.

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-09-06, 22:03   

Widzę zainteresowanie że odgonić się od pytań i wypowiedzi ten temat nie może ;-)

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2018-04-04, 13:00   

Minęło ponad pół roku więc warto już zapytać na poważnie - jak uważacie?
Ożywiło się trochę forum czy wręcz przeciwnie?

Co z banerkiem?

Płonita 

Poland

Wysłany: 2018-04-04, 14:14   

domimuseums napisał/a:
Ożywiło się trochę forum czy wręcz przeciwnie?

Osobiście nie widzę różnicy, no ale może mało spostrzegawcza jestem. ;-)

domimuseums napisał/a:
Co z banerkiem?

Proponowałabym mimo wszystko roll-upa (bardziej praktyczny i niezależny od możliwości ścian danego miejsca - patrzę np. po Sopotece, gdzie organizuję zloty bileciarzy, i tam wywieszenie baneru byłoby niemożliwe. Natomiast postawienie roll-upa już jak najbardziej...

Jeśli chodzi o nowych użytkowników forum to mimo wszystko jak chcemy zwiększyć ruch nową krwią to wypadałoby wykorzystywać media społecznościowe... Jakiś czas temu pisałam (chyba PW do Dominika), że mogłabym się zająć FB collections... Odzewu większego w związku z tym nie było, więc cóż - nic na siłę. :-)

Odpowiedz do tematu