Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: morganghost

Autor Wiadomo
Morganghost
morganghost 

Poland

Skd: Gorlice
Wysany: 2011-11-06, 11:32   Morganghost
  Rodzaj kolekcji: Znaczki, monety, widokówki

Witojcie, jestem kolekcjonerem z Gorlic (woj. ma³opolskie).
Trochê tematów siê nazbiera³o z tym co mam na wymianê i tym co mnie interesuje, wiêc najwy¿sza pora wszystko zebraæ do kupy, co by by³o bardziej czytelniejsze :)

Rzeczy, które kolekcjonuje:

Filatelistyka:
- znaczki Polskie kasowane lub czyste (najlepiej zapodaæ zdjêcie, a ja sprawdzam czy mnie dane pozycje interesuj±)
- znaczki zagraniczne kasowane lub czyste (najlepiej zapodaæ zdjêcie, a ja sprawdzam czy mnie dane pozycje interesuj±)
- karty pocztowe (tylko i wy³±cznie dotycz±ce miast: Gorlice, Wysowa, Biecz lub zwi±zane z terenem Beskidu Niskiego)

Filokartystyka:
- widokówki z miasta Gorlice
- widokówki z miejscowo¶ci Wysowa Zdrój
- widokówki przedstawiaj±ce Beskid Niski
- widokówki £añcuta (starsze ni¿ 2000 rok)
- widokówki z TATR i BIESZCZAD tylko takie przedstawiaj±ce schroniska górskie lub zabudowê kolei na Kasprowy Wierch (starsze ni¿ 2000 rok)
- widokówki ze schroniskami z pozosta³ych gór Polski (starsze ni¿ 2000 rok)
- widokówki z miasta Sandomierz (starsze ni¿ 2000 rok)
- widokówki z miasta Nowy S±cz i Stary S±cz (starsze ni¿ 2000 rok)
- bilety wstêpu w wielko¶ci pocztówki do PIENIÑSKIEGO PARKU NARODOWEGO (bodaj¿e z lat 90-tych)

Numizmatyka:
- monety Polskie PRL (okoliczno¶ciowe, obiegówki ju¿ mam wszystkie)
- monety zagraniczne obiegowe z ró¿nych krajów ¶wiata (najlepiej zapodaæ zdjêcie, a ja sprawdzam czy mnie interesuje dana moneta lub czy mi nie brakuje do pe³nej serii)

Stare gazety z PRL:
- np. gazety typu "G³os Solidarno¶ci", czy "Rzeczpospolita" (lata od 1999 w dó³, tylko w dobrym lub w miarê dobrym stanie zachowania)
Ostatnio zmieniony przez morganghost 2019-07-09, 21:24, w caoci zmieniany 44 razy  

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
janys
[Usunity]

Wysany: 2011-11-13, 15:24   

witam interesowa³o by mnie ok 140 znaczków w zamian mam znaczki i banknoty do obejrzenia tutaj na forum tylko trzeba trochê poszukaæ bo dosyæ dawno wystawia³em

artbiron 

Poland

Skd: bytom
Wysany: 2016-09-27, 09:32   
  Rodzaj kolekcji: d³ugopisy metalowe COSMO, smycze, karty euro 2012, karty UEFA 2012-2013, etykiety piwne, podstawki piwne, korki, wizytówki, kalendarzyki, kinderki, misie "me to you"

by³bym zainteresowany monetami polskimi PRL (je¿eli masz ju¿ wszystkie, to mo¿e trafi± siê jakie¶ duble dla mnie :-) )
w zamian mogê daæ z monet - zagraniczne. w podpisie jest link do albumu. jakby¶ co¶ dla siebie znalaz³, proszê o info na PW. jestem w trakcie wymiany, wiêc nie wszystkie monety mogê mieæ dostêpne, ale chyba warto sprawdziæ.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: