Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: lynx007

Autor Wiadomo
lynx007
betewu 

Poland

Skd: Czêstochowa
Wysany: 2018-09-29, 19:39   
  Rodzaj kolekcji: bilety, stemple turystyczne

Baaardzo dziêkujê za bilety! Wspania³a paczuszka! I dziêkujê za po¶rednictwo :)

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
warczp 

Poland

Skd: Swarzêdz
Wysany: 2018-12-29, 11:46   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Przed ¦wiêtami dosta³em piêkn± paczkê do S³awka :-)
W ¶rodku by³y jakby cztery czê¶ci.
1. Ksi±¿ka i p³yta z bassetem.
2. Korki "lokalne" - czyli zdobywane w Polsce i mo¿e po s±siedzku przez S³awka i Jego "siatkê" :-) kole¿eñsk±.
3. Korki z USA - rewelacja! Prawie wszystkie nowe bo niejednokrotnie nie s± eksportowane do Europy.
4. Ta czê¶æ wymaga trochê d³u¿szego opisania.
Cieszê siê z ka¿dego korka - nawet gdy ju¿ mam bo cieszy mnie ¿yczliwo¶æ innych ludzi.
Jeszcze bardziej siê cieszê gdy dostajê korek/korki jakich nie mam. Ale standardowa sytuacja jest taka, ¿e nie wiem co dostanê.
Pierwszy raz zdarzy³o siê tak, ¿e najpierw wiedzia³em jakie korki chcia³bym tylko nie mia³em pomys³u jak je zdobyæ. Tutaj opiszê tylko lapidarnie ;-)
Jest to seria 19 (lub 20 - nie jestem pewien) korków australijskich nawi±zuj±cych do pocz±tków wspó³czesnej Australii. Niestety korki dostêpne s± w Australii, USA, Kanadzie i mo¿e jeszcze kilku krajach.
Móg³bym kupiæ korki na amerykañskim eBayu, ale to by by³o droga zabawa (koszty przesy³ki!).
A tymczasem S³awek przes³a³ mi zdjêcie dzbana i woreczka z korkami, które zdoby³ (w tym te¿ te z USA). Pytam go czy nie by³oby tam korka - tego australijskiego. A S³awek pisze: "A mam, mam" 8-) A nied³ugo "Je¶li dobrze policzy³em to mam 14 ró¿nych". I prawie natychmiast" "Poprawka: 15 ró¿nych" :shock: :lol: :lol: :lol:
Nic dodaæ, nic odj±æ. W jednej chwili nie mia³em pomys³u sk±d zdobyæ choæ jeden, a w drugim mia³em ju¿ 15 z 19-stu!!
WIELKIE dziêki S³awku!!

warczp 

Poland

Skd: Swarzêdz
Wysany: 2021-01-09, 20:12   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

I kolejna przesy³ka od S³awka!
W tym baaardzo s³abym dla mnie korkowo roku dosta³em dzi¶ przesy³kê 150 korków, z których zamieszczone tu najprawdopodobniej s± nowe.
Bardzo dziêkujê!
Oczywi¶cie PPP - Polecam - Pozdrawiam - Przemek

20210109_190336.jpg
Plik cignito 0 raz(y) 252.98 KB

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum