Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: jacekhgdy

Autor Wiadomo
jacekhgdy
jacekhgdy 

Poland

Skd: Chojnice
Wysany: 2019-03-03, 15:12   jacekhgdy
  Rodzaj kolekcji: widokówki, znaczki, proporczyki, medale, bilety, zak³adki do ksi±¿ek, minera³y, skamienia³o¶ci,zabawki kinder, smycze, gad¿ety reklamowe, cukier, ksi±¿ki, komiksy, wojskowe, emblematy, odznaczenia, przypinki, czasopisma, magnesy, klocki Lego, kalendarzyki

Witam
Nareszcie siê zmobilizowa³em do³±czyæ do Was. Mam na imiê Jacek. Mieszkam w Chojnicach. Mia³em do¶æ specyficzny pomys³ na stworzenie w³a¶nie w tym mie¶cie Muzeum Kolekcjonerstwa. Niestety, przy gromkich brawach i klepaniu po plecach has³o zrób a bêdzie fajnie z tym ¿e bez pomieszczenia spe³z³o prawie na niczym. Ogarnêli¶my temat z pasjonatami w ramach cyklu "Podziel siê pasj±", super sprawa. Ale miejsca w domu zaczê³o brakowaæ ;).
Mam wiele rzeczy, które przydadz± siê Kolekcjonerom i pasjonatom a ja z chêci± wymieniê na widokówki, klocki Lego, skamienia³o¶ci, cukier, zak³adki, ksi±¿ki, znaczki, zabawki kinder. Nie s± to poka¼ne kolekcje ale z ka¿dej bran¿y co¶ siê znajdzie. Serdecznie zapraszam do zadawania pytañ. Priorytet chcê siê pozbyæ: puszki po piwie (oko³o 600 szt), kalendarzyki listkowe, zak³adki do ksi±¿ek. I dajcie mi chwilkê abym siê tu odnalaz³ ;)

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 

Poland

Skd: Warszawa
Wysany: 2019-03-03, 15:46   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, s³upki z nakrêtk± i inne...

Cze¶æ Jacku! :-D

Fajnie ¿e jeste¶!
A co Ty konkretnie zbierasz?

Dobrych wymian.

Na pocz±tek jak dodajesz zdjêcia przez fotosika to dawaj w pe³nej rozdzielczo¶ci.
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie s± muzea, memoria³ów, oceanariów, zoo, z Syrenk± warszawsk±, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest ju¿ 5 000 szt.
Je¶li posiadacie - proszê o kontakt!

jacekhgdy 

Poland

Skd: Chojnice
Wysany: 2019-03-03, 16:00   
  Rodzaj kolekcji: widokówki, znaczki, proporczyki, medale, bilety, zak³adki do ksi±¿ek, minera³y, skamienia³o¶ci,zabawki kinder, smycze, gad¿ety reklamowe, cukier, ksi±¿ki, komiksy, wojskowe, emblematy, odznaczenia, przypinki, czasopisma, magnesy, klocki Lego, kalendarzyki

Dziêki za podpowiedzi.
Je¿eli chodzi o kolekcje to skoncentrujê siê na: zak³adki do ksi±¿ek, cukier, medale, monety obiegowe, widokówki, minera³y i skamienia³o¶ci, znaczki polskie.
Pozbywam siê ca³ej biromanii - puszki, podstawki, trochê kapsli, pokale i jakie¶ kufle ostatnie które zosta³y. Ponadto kalendarzyki listkowe. Znajdê trochê guzików, przypinek. Ca³± masê smyczy, otwieracze.
Przez lata nazbiera³o siê tego sporo a miejsca uby³o ;)
Trzeba siê wycofaæ z niektórych dziedzin
:)

warczp 

Poland

Skd: Swarzêdz
Wysany: 2019-03-03, 16:26   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Witaj na Forum!
Chêtnie siê powymieniam.
Czy w tych bardzo szerokich zasobach na wymianê masz fanty z bassetami?
Mo¿e masz te¿ korki od win i odznaki-herby miast polskich?

Kowalsik 

Poland

Skd: Jab³onna
Wysany: 2019-03-03, 16:31   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrêtki polskie, zawieszki od herbaty

Przejrzyj zak³adki, a tak¿e inne rzeczy, czy masz co¶ z tematów ry¶, nietoperz, warszawska syrenka, Pa³ac Kultury i Nauki.... Basset chyba b³ wymieniony.

Ja zak³adek mam masê...

domimuseums 

Poland

Skd: Warszawa
Wysany: 2019-03-03, 18:02   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, s³upki z nakrêtk± i inne...

Mo¿e masz przypinki lub pocztówki?
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie s± muzea, memoria³ów, oceanariów, zoo, z Syrenk± warszawsk±, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest ju¿ 5 000 szt.
Je¶li posiadacie - proszê o kontakt!

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku