Wys³any: 2008-05-30, 21:29 Glopik Rodzaj kolekcji: Bilety, monety i banknoty polskie, etykiety zapa³czane, karty telefoniczne
Witam wszystkich kolekcjonerów rzeczy ró¿nych. Nazywam sie Micha³ i mieszkam w Che³mie. Zbieram bilety, etykiety zapa³czane, monety oraz karty telefoniczne.
Ostatnio zmieniony przez Wostr 2008-10-17, 19:20, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Wys³any: 2008-05-31, 12:27
Rodzaj kolekcji: spinacze do papieru, ¿etony
Mam trochê etykiet zapa³czanych w tematach: stroje ludowe, flagi, zabytki, s³awne postacie. Wymieniê je na wieczka od jogurtów albo przywieszki z ananasów (takie ma³e kartoniki, które s± przy ananasach) oraz przywieszki z koszyczków z owocami.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum