Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: gilus32

Autor Wiadomo
Gilus32
gilus32 

Poland

Skd: Wieluñ
Wysany: 2010-01-19, 21:52   Gilus32
  Rodzaj kolekcji: Autografy, pocztówki

W maju minie 2 lata odk±d zacz±³em bywaæ na forum, wiêc mo¿e czas siê przedstawiæ ;-) .
Mam co najmniej 3 razy wiêcej lat ni¿ po³owa uczestników forum, a odk±d pamiêtam, zawsze co¶ zbiera³em. Teraz skupi³em siê na swojej okolicy i moje zainteresowania s± dosyæ niszowe - zbieram pocztówki i zdjêcia zwi±zane tematycznie z Wieluniem i Ziemi± Wieluñsk± /Wieluñ, Wieruszów, Praszka, Boles³awiec, Dzia³oszyn, Osjaków, Bia³a, Krzeczów, Toporów, Walichnowy, Sokolniki, Wierzchlas/ - i to raczej starsze, szczególnie je¶li chodzi o Wieluñ - staram siê bowiem wy³apaæ wszystkie nowo¶ci. A Wieluñ to naprawdê piêkne miasto: http://collections.pl/wie...ania-vt6627.htm
Trzy lata temu zacz±³em zbieraæ autografy (pojedyncze mia³em ju¿ wcze¶niej), ale raczej ma³o interesuj± mnie autografy typu Doda, Mandaryna lub inna Rutowicz - interesuj± mnie m±drzy i ciekawi ludzie (co najgorsze albo maj± po 80. albo ju¿ nie ¿yj± :-( ). Czasami w moich postach pojawia siê mo¿liwo¶æ:
Cytat:
ewentualnie mog± byæ zak³adki do ksi±¿ek, najlepiej z PRL-u lub ciekawe zagraniczne /proszê o ewentualne skany - konieczne do ewentualnego zaakceptowania przez innego forumowicza:-)/.

Mam jeszcze jedn± pasjê - ale nigdy nie poszukiwa³em niczego drog± wymiany (to tylko moje zbiory). Sk³adam sobie od co najmniej 30 lat opaski (to wcze¶niej) i coraz bardziej wymy¶lne opakowania (ale ju¿ teraz) od op³atków bo¿onarodzeniowych. Mo¿e kiedy¶ jak prze³amiê wrodzone lenistwo, uda mi siê moje zbiory zeskanowaæ i przedstawiæ Szanownym Forumowiczom.
Przyznam siê jeszcze do jednej s³abo¶ci - nie odpowiadam na tematy i posty Kolegów, którzy nie chc± lub nie umiej± (kochani - lernen, lernen und nochmals lernen albo учитьcя, учитьcя и ещё paз учитьcя) poprawnie pisaæ po polsku.
Pozdrawiam serdecznie,
Gilus32
Ostatnio zmieniony przez gilus32 2013-01-30, 22:46, w caoci zmieniany 2 razy  

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
alibaba 

Poland

Skd: sl±sk
Wysany: 2010-01-21, 18:52   
  Rodzaj kolekcji: numizmatyka

Mozilla Firefox sama pokazuje i podkre¶la b³êdy wiêc nie jeden za¶wieca polszczyzn± jest tak kol. Gilus32 proponuje zainstalowaæ internet explorer i te¿ troszkê od czasu do czasu pomyliæ siê .

domimuseums 

Poland

Skd: Warszawa
Wysany: 2018-03-11, 22:51   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, s³upki z nakrêtk± i inne...

Mam trzy wolne ksi±¿ki z autografami:

Tessa Capponi-Borawska - Dziennik Toskañski (2004)
Krzysztof Kotowski - Czas czarnych luster (2012)
Kazimierz Dymel - Jedna jest tylko synogarlica moja (1994)

Zainteresowany?
A mo¿e posiadasz jak±¶ woln± ksi±¿kê Olgierda Budrewicza i to jeszcze z autografem?
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie s± muzea, memoria³ów, oceanariów, zoo, z Syrenk± warszawsk±, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest ju¿ 5 000 szt.
Je¶li posiadacie - proszê o kontakt!

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku