Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dana

Autor Wiadomo
Przesunity przez: Wostr
2009-02-28, 20:14
DANA
DANA 

Skd: Warszawa
Wysany: 2007-10-12, 20:49   DANA
  Rodzaj kolekcji: kinder niespodzianki

Witam wszystkich kolekcjonerów z tego FORUM.
Jestem d³ugoletni± kolekcjonerk± kinder niespodzianek,podajników do cukierków M&M`s i prmocyjnych szklanek po nutelli oraz miniaturowych porcelanowych figurek z francuzkiego ciasta.
Oto fragment mojej kolekcji w moim prywatnym muzeum.

Je¶li posiadacie co¶ na zbyciu z kinder surprise tzn.figurki,karteczki,puzzle,materia³y promocyjne,dioramylub wielkie reklamowe pluszaki to prosze o kontakt na adres e-mail:
[email protected]
Pozdrawiam
DANA
Ostatnio zmieniony przez zgrredek 2008-10-17, 18:51, w caoci zmieniany 1 raz  

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Go

Wysany: 2007-10-13, 08:56   

Robi wra¿enie! Mam gdzie¶ w piwnicy kompletn± seriê "Szalonych Krokodyli" chyba pierwszej serii z kinderków.

Kowalsik 

Poland

Skd: Jab³onna
Wysany: 2007-10-13, 10:18   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrêtki polskie, zawieszki od herbaty

Moje dzieci tez maja, ale boje sie, ze nie do konca kompletne... A masz na wymiane wampirki? Paru mi brakuje :-)

DANA 

Wysany: 2007-10-13, 10:36   kinderki

miodek napisa/a:
Robi wra¿enie! Mam gdzie¶ w piwnicy kompletn± seriê "Szalonych Krokodyli" chyba pierwszej serii z kinderków.

Je¶li to s± naprawdê szalone a nie szkolne krokotylki to jestem zainteresowana.Przy¶lij zdjêcie tych figurek i napisz co zbierasz mo¿e mam co¶ na wymianê.
Pozdrawiam
DANA

[ Dodano: 2007-10-13, 11:39 ]
Kowalsik napisa/a:
Moje dzieci tez maja, ale boje sie, ze nie do konca kompletne... A masz na wymiane wampirki? Paru mi brakuje :-)

Czy masz karteczki od serii kinder ?
Wampirki jakie¶ mam. Jakie s± potrzebne ?
Pozdrawiam
DANA

Kowalsik 

Poland

Wysany: 2007-10-13, 12:12   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrêtki polskie, zawieszki od herbaty

Przerzuce papiery dzieci :-)

Mam piêæ: oba z nietoperzami, z aparatem, z prezentem, tego z napisem dieta.

DANA 

Wysany: 2007-10-13, 13:49   

Kowalsik napisa/a:
Przerzuce papiery dzieci :-)

Mam piêæ: oba z nietoperzami, z aparatem, z prezentem, tego z napisem dieta.

Mam tylko 1 figurkê:wampira siedz±cego na dyni.
Czy tylko potrzebujesz wampirki bo mam ca³± masê innych kinderków np.figureki z Hotel Monster ?
DANA

Kowalsik 

Poland

Wysany: 2007-10-13, 15:04   

Hmm - Hotel Monster, tam chyba bylo cos z nietoperzem?

DANA 

Wysany: 2007-10-13, 16:16   

Kowalsik napisa/a:
Hmm - Hotel Monster, tam chyba bylo cos z nietoperzem?

No tak uwielbiasz Batmana i nietoperze.No to w tej serii kinderków jest jeden nietoperz.Oto on:

Je¶li tak lubisz Batmana to chcê Tobie zaprezentowaæ jedn± z moich serii fevsów (miniaturowych figurek z francuzkiego ciasta ,które zbieram) Batman Pocz±tek
No i co Ty na to ?
Pozdrawiam
DANA

Kowalsik 

Poland

Wysany: 2007-10-13, 16:21   

Sliczne, zwlaszcza te trzy z nietoperzami :-)

A mozesz napisac cos o idei tych figurek? Jak przeczytalem po raz pierwszy, to myslalem, ze sa zrobione z ciasta :-) Pierwszy raz sie z taki czyms spotykam...

DANA 

Wysany: 2007-10-13, 17:16   

Kowalsik napisa/a:
Sliczne, zwlaszcza te trzy z nietoperzami :-)

A mozesz napisac cos o idei tych figurek? Jak przeczytalem po raz pierwszy, to myslalem, ze sa zrobione z ciasta :-) Pierwszy raz sie z taki czyms spotykam...

Fevsy to francuzka nazwa a po polsku -fasolki.
Fevsy s± znane i kolekcjonowane we Francji.
Pochodz± ze ¶wiatecznego ciasta.
We Francji jest taka tradycja ,¿e na ka¿de ¶wiêto kupuje siê takie specjalne ciasto z za³±czon± koron± z papieru ale bardzo ozdobn±.Uczestnicy uczty dziel± sie tym ciastem a ten kto w swoim kawa³ku znajdzie fevs to badzie mia³ szczê¶cie i ca³y wieczór chodzi w koronie.
Kolekcjonerzy nie tylko zdobywaj± te figurki z ciasta bo by musieli bardzo du¿o go zje¶æ (jest tylko 1 feves w ca³ym cie¶cie)ale mo¿na kupiæ ca³e serie tych figurek lub wymiaæ siê na sztuki z kolekcjonerami.Wszystko co wychodzi w kinderkach jest te¿ w fevsach (od tego zaczê³o siê moje zbieractwo) i równie¿ wiele innych.
S± Iniemamocni , Epoka Lodowcowa,Aserix i Wikingowie ,Shrek i wiele innych.
W fevsach s± nie tylko figurki z W. Disneya ,filmu i kina ale równie¿ z wielu ró¿nych innych tematów - nawet z tematu sex.
Przesy³am link do strony producenta fevsów.
http://www.faboland.com/
Tam mo¿na obejrzeæ wszystkie serie.
Ja zbieram tylko temat W.Disney ,telewizja ,kino,Egipt i zwierzêta.
Obejrzyj t± stronkê i opisz swoje wra¿enia .
Z tego co wiem to w Polsce jest tylko 2 kolekcjonerów fevsów.Ja i moja kole¿anka.
Pozdrawiam
DANA

DANA 

Wysany: 2007-10-13, 18:46   kinderki

Kapisek napisa/a:
Te¿ mnie to zaciekawi³o. Czy w polsce s± takie ciasta do kupienia?
A przy okazji mam troche figurek z kinder niespodzianki jakby zie interesowa³y:
dwa lisy: górnika i policjanta
duszki: z odkurzaczem, dwa ma³e duszki na karuzeli, duszek z kanap±
dwa strusie sk³adane z 4 czê¶ci zielony i ró¿owy
Smerf z tr±bk±
taki jakby samolot w wielkimi oczami
dwa skoczki ze sprê¿ynkami: pomarañczowy i zielony

W Polsce takich ciast nigdzie nie widzia³am.Jak takie ciasto wyglada to masz zdjecie na tytu³owej stronie "fabolandu" do którego link juz Tobie pos³a³am.
Ja wszystkie fevsy sprowadzam z Francji.Albo kupujê w "fabolandzie przez internet albo wymieniam siê z francuzkimi kolekcjonerami za kinderki,magnesy na lodówkê lub podwójne fevsy .

Na co chcesz wymieniæ kinderki ? Mogê wzi±¶æ duszki i liski je¶li s± kompletne i nieodrapane.
DANA

DANA 

Wysany: 2007-10-14, 08:51   

Kapisek napisa/a:
mogê wymieniæ na kapsle albo karty do gry "duel masters" je¶li posiadasz.
ni¿ej za³±czam skan ca³ej dru¿yny kinderków: sorry za jako¶æ
http://www.fotosik.pl/sho...b9a0df4b8d83cef

Sorry ale nie posiadam ani kapsli ani kart.
DANA

[ Dodano: 2007-10-14, 09:54 ]
gucio napisa/a:
DANA napisa/a:
Witam wszystkich kolekcjonerów z tego FORUM.
Jestem d³ugoletni± kolekcjonerk± kinder niespodzianek,podajników do cukierków M&M`s i prmocyjnych szklanek po nutelli oraz miniaturowych porcelanowych figurek z francuzkiego ciasta.
Oto fragment mojej kolekcji w moim prywatnym muzeum

:shock: robi wra¿enie , moja córka gdzies w pojemnikach ma zabawki z kinder niespodzianek i s± ró¿ne ;-) zrobiê foto w tyg i wyslê. Ja zbieram smyczki i jestem tu sam :-?

Mam jak±¶ smycz na wymianê to przy¶lij te fotki.
DANA

Kowalsik 

Poland

Wysany: 2007-10-14, 09:32   

Co do figurek z ciasta - sliczne. Ale najdziwiniejsze jest to, ze mam duza rodzine we Francji, ciasto francuskie jadaja, a nie slyszalem o czyms takim :-)

Co do kinder niespodzianek - postaramy sie z dziecmi skompletowac co sie da, jest wielkie pudlo czesci, cos sie usklada. Gorzej pewnie z jakoscia - najstarszymi bawila sie cala trojka, wiec np. na nalepki to nie ma co liczyc. Ale dzisiaj juz ze 40 kompletow zmontowaly...

DANA 

Wysany: 2007-10-14, 12:46   kinderki

Tak jak ju¿ pisa³am nie interesuj± mnie zniszczone,odrapane,nadgry¼one lub bez czê¶ci kinderki.Takie s± praktycznie do wywalenia.
Bardziej zainteresowa³o mnie to ,¿e masz rodzinê we Francji.Zapytaj ich o fevsy.Jestem pewna,¿e maj± pe³no jeszcze nie odrapanych z ciasta.Maj± te¿ mo¿liwo¶æ kupienia lub za³atwienia ich bo tam jest tego pe³no.Biorê ka¿dego feves obojêtnie z jakiego tematu bo jak juz pisa³am wymieniam siê nimi z kolekcjonerami z Francji.Kupiê wszystkie jakie zdobêdziesz lub dam za nie wszystkie kinderki jakich potrzebuj± twoje dzieci lub znajdê co¶ dla Ciebie .A tak w³asciwie co ty zbierasz ?Tylko nietoperze ?
Pozdrawiam
DANA

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych