Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: breloczki, inne, karteczki, naklejki, tatuaze, xxdarc

Autor Wiadomość
xxdarc
xxdarc
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-11, 14:03   xxdarc

cześć, nazywam się Daria,lat 20 :P spotkałam przypadkiem tą stronkę bardzo fajna szukałam takiej właśnie no i skoro ją znalazłam to Witam wszystkich - lubię kolekcjonować różne rzeczy, ale najbardziej karteczki i naklejki, mam też kilka breloczków, zabaweczki mini z całego życia pamiątki ;p ogólnie lubię wszystko co jest miniaturowe :D nie ważne co to heh.. hmm ogólnie szukam karteczek z Sailor Moon to taka najważniejsza rzecz teraz, ale oczywiście innych też, z karteczek mam do wymiany witch,kilka kubusiów,winx i kilka innych- jak się ogarnę to pewnie wystawię co mam na wymianę. Jestem z podlasia,lubię muzykę metalową i rockową co jest dziwne przy moich słodkich kolekcjach ;) daje gg w razie co, śmiało pisać -41992445, jestem b. często online.

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Odpowiedz do tematu