Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

  
  
 
   
 
Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bilety, klubow, lub, odznaki, pilk, polskich, proporce, wymienie

Autor Wiadomość
wymienię na bilety odznaki lub proporce polskich klubów piłk
sandra 

Poland

Wiek: 40
Posty: 6
Wysłany: 2017-12-28, 15:02   wymienię na bilety odznaki lub proporce polskich klubów piłk
  Rodzaj kolekcji: bilety i proporczyki


Witam,
wymienię bilety na bilety Arki, Lechii, lub wszystkie z sezonu 17/18, proporce lub odznaki polskich klubów piłkarskich.
Zainteresowanych proszę o kontakt na maila snowicka@yahoo.com

LIGA POLSKA 1990-99

AMICA WRONKI - ŁKS ŁÓDŹ '97
AMIKA WRONKI - WISŁA KRAKÓW '97
BEŁCHATÓW-KORONA KIELCE '98
CERAMIKA OPOCZNO ' 95
CERAMIKA OPOCZNO '97
CHEMIK POLICE - POLONIA GDAŃSK '97
CHROBRY GŁOGÓW ' 95
GOPLANIA INOWROCŁAW '95
GWARDIA KOSZALIN ' 96
GÓRNIK WAŁBRZYCH ' 94
HUTNIK KRAKÓW ' 95
JEZIORAK IŁAWA - STOMIL OLSZTYN ' 95
KANIA GOSTYŃ ' 95
KOTWICA KOŁOBRZEG ' 94
BAŁTYK GDYNIA ' 96
KORONA KIELCE - CERAMIKA OPOCZNO '98
ASPN LEGIA ' 92
MIEDŻ LEGNICA ' 96
ODRA WODZISŁAW ŚL. - HUTNIK KRAKÓW ' 97
RKS RADOMSKO - JEZIORAK IŁAWA ' 96
RAKÓW CZĘSTOCHOWA ' 95
STAL BIELSKO BIAŁA '95
ŚLĄSK WROCŁAW ' 96
BAŁTYK GDYNIA – karnet wiosna '96
CHEMIK POLICE-BAŁTYK GDYNIA '95
KASZUBIA KOŚCIERZYNA '95
ARKA GDYNIA'95
GÓRNIK PSZÓW ‘96
99/00
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1/16 PP
Amica Wronki - Zagłębie Lubin
00/01
ODRA OPOLE - STAL STALOWA WOLA
ODRA OPOLE -POLONIA BYTOM
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec
Amica Wronki - Polonia Warszawa
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 1/4 PP
Amica Wronki - karnet runda wiosenna 01
01/02
Amica Wronki - Ruch Chorzów
Amica Wronki - Wisła Kraków
Amica - karnet runda jesienna 01
Wisła Kraków - Amica Wronki Finał PP
Górnik Łęczna - zaproszenie
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 1/16 PP
02/03
Podbeskidzie-ŁKS
Górnik Zabrze-GKS Katowice
Górnik Zabrze-Amica Wronki
Legia W-wa – Górnik Zabrze
Widzew Łódź - GKS Katowice
Amica Wronki - karnet -runda wiosenna
Amica Wronki - Polonia Warszawa
Amica Wronki - Wisła Kraków
Amica Wronki - Pogoń Szczecin
Amica Wronki - Zagłębie Lubin
03/04
Górnik Zabrze-Polonia Warszawa
Ruch Radzionków – Śląsk Wrocław
Amica Wronki - Wisła Płock
Amica Wronki - Legia Warszawa
Amica Wronki - Lech Poznań
04/05
Jagiellonia - Arka Gdynia
Wisła Płock-Polonia Warsawa
Polonia Warszawa - Korona Kielce PP
ODRA OPOLE - ŚLĄSK WROCŁAW
Odra Wodzisław – WKP Lech Poznań
Ruch Radzionków - karnet wiosna '05
Widzew Łódź – Kujawiak Włocławek
ŁKS Łódź – RKS Radomsko
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Górnik Łęczna - Polonia Warszawa
Polonia Warszawa - Amica Wronki
Amica Wronki - Lech Poznań
O5/06
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze-Legia W-wa
Górnik Zabrze-Amica Wronki
Pogoń Szczecin-Amica Wronki
Legia Warszawa - Górnik Łęczna - akredytacja jednorazowa
Heko Czermno-Lechia Gdańsk
Amica Wronki - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Jagiellonia
GKS Katowice – BKS Bielsko Biała
Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław
ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław
ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin
06/07
Górnik Zabrze-Cracovia
Górnik Zabrze-Legia
Górnik Zabrze- Górnik Łęczna
Cracovia - ŁKS Łódź
Kmita Zabierzów- blankiet
GKS Katowice – Raków Cz-wa
07/08
Cracovia – Legia W-wa
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin – 2 rodzaje
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
Odra Wodzisław – Polonia Bytom
GKS Katowice-Piast Gliwice - 2 rodzaje
Górnik Zabrze-ŁKS Łódz
Górnik Zabrze-Groclin
Cracovia-Polonia Bytom - 2 rodzaje
GKS JASTRZĘBIE - (WISŁA PŁOCK, ODRA OPOLE, LECHIA GDAŃSK, STAL STALOWA WOLA, PODBESKIDZIE)
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Odra Wodzisław - Lech Poznań
08/09
Widzew Łódź -Zagłębie Lubin
ŁKS Łódź – Polonia Warszawa
Górnik Zabrze-Lech Poznań
Górnik Zabrze-Polonia Bytom
Górnik Zabrze-Piast Gliwice
Górnik Zabrze-Legia
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze-Polonia Warszawa
GKS Katowice – Motor Lublin
Górnik Zabrze-Odra Wodzisław
GKS KATOWICE - ODRA OPOLE
Ruch Radzionków - LZS TOR Dobrzeń Wielki
09/10
Zagłębie Sosnowiec – bilet przyjaźni ( Legia, Olimpia,BKS Stal )
Cracovia – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze-Podbeskidzie
GÓRNIK ZABRZE - WIDZEW ŁÓDŹ
GÓRNIK ZABRZE - SANDECJA NOWY SĄCZ
Zagłębie Sosnowiec – Tur Turek
Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki
Błękitni Orneta
10/11
GKS Katowice – blankiet 2 rodzaje
Śląsk-Górnik
Legia - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec
11/12
GKS Katowice – blankiet 2 rodzaje
Radomiak Radom- Ursus Warszawa
Zagłębie Sosnoowiec – Tur Turek
Błękitni Orneta - karnet
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - Wisła Puławy
12/13
MOP Pomezania Malbork - karnet runda jesienna
Wigry Suwałki - karnet
13/14
Legia W-wa – Korona Kielce
Legia W-wa - Podbeskidzie
Row Rybnik-GKS Katowice
Wisła Puławy
Cracovia – noworoczny Trening 2014
KS Paradyż - ŁKS Łódź
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole
Lech-Górnik
Legia W-wa – Śląsk Wrocław
Legia-Górnik
Śląsk-Górnik
GKS Wikielec - Huragan Morąg WF PP 19.06.13
Jaga-prezentacja pierwszej drużyny 10.02.14
Górnik Zabrze-Legia
MOP Pomezania Malbork
ŁKS Łomża - Szczuczyn 1/2 Woj. PP
ŁKS Łomża - Karnet - runda jesienna
14/15
Olimpia Elbląg
Odra Opole – Podbeskidzie II B-B
Cracovia – Błękitni Stargard PP
Jaga-Zawisza
Jaga-Korona
Jaga- prezentacja pierwszej drużyny 12.07.2014
Jaga – Górnik Zabrze 13.12.14
Śląsk-Górnik Zabrze
Jaga-Górnik Zabrze 31.05.15
Stal Mielec 75 lat ( Międzynarodowy turniej piłkarski )
Śląsk Wrocław - Cracovia
Legia W-wa – Lechia Gdańsk
Legia W-wa – Jesienny hat trick 2014
Gryf Wejherowo
Pelikan Łowicz - Radomiak Radom
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
ODRA OPOLE - PIAST II GLIWICE
ODRA OPOLE - MAŁAPANEW OZIMEK
ODRA OPOLE - LKS CZARNIEC
ODRA OPOLE - ZNICZ PRUSZKÓW
15/16
Śląsk - Cracovia
Jaga – Ruch Chorzów
Śląsk-Jaga
Radomiak – Błękitni Stargard
Śląsk-Podbeskidzie
Śląsk-Termalica
Śląsk-Legia
Śląsk-Pogoń
Śląsk-Piast
Górnik Zabrze – Pogoń
Jaga-Pogoń
Jaga-Górnik
Jaga-Górnik Łęczna
Jaga-Zagłębie Lubin
Jaga-Termalika
Jaga-prezentacja drużyny 11.07.15
Jaga-karnet na sezon
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg – Drwęca NML
Olimpia Elbląg – Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg – Start Działdowo
Korona-Górnik
Piast Gliwice – bilet Pamiątkowy
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Bałtyk Gdynia
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - zaproszenie
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
Stilon-Ślęza Wrocław
Lech-Ruch PP
Górnik Zabrze-mecz towarzyski 11.07.15
Pilica Białobrzegi – ŁKS Łódź
Arka Gdynia – Chrobry Głogów
Cracovia-Legia
Legia-Termalica
Zjednoczeni Stryków – Widzew Łódź
Arka- Bytovia
Bałtyk - Gwardia Koszalin
Bałtyk-Vineta Wolin
Bałtyk-Arka II
Gryf Wejherowo- Raków Częstochowa
Gryf Wejcherowo - Okocimski Brzesko
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – GKS Tychy
Arka Gdynia - Stomil
Arka Gdynia - -Wisła Płock
Arka Gdynia – Zagłębie S.
Arka Gdynia – Pogoń Siedlce
Arka Gdynia – Bełchatów
Arka-Olimpia Grudziądz
Legia W-wa – Górnik Zabrze
KS Chwaszczyno-Pogoń II Szczecin
MKS Świt NDM – Pilica Białobrzegi
Gryf Wejherowo – Polonia Bytom
Odra Opole – Skra Częstochowa
Odra Opole – Ruch II Chorzów
Odra Opole -GKS Jastrzębie
Odra Opole – LZS Piotrówka
Odra Opole – Piast II Gliwice
Odra Opole – ŁKS Bełk
Bytovia BYTÓW - Bełchatów
Bytovia BYTÓW - Sandecja
Stal Mielec-Siarka Tarnobrzeg
Radomiak-Siarka
Pelikan Łowicz-Broń Radom
Olimpia Elbląg-KS Wasilków
Olimpia Elbląg-Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg-Granica Kętrzyn
Olimpia Elbląg-Olimpia Olsztynek
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Elana Toruń
Elana Toruń - Karnet jesień'15
16/17
Arka Gdynia – Lechia Gdańs
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 03.03.17
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 18.03.17
Zagłębie Lubin - Jaga 07.04.17
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 22.04.17
Zagłębie Lubin - Cracovia 01.05.17
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 12.05.17
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 16.05.17
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 02.06.17
Piast Nowa Ruda - Pogoń Oleśnica 10.06.17
Piast Nowa Ruda - Victoria Świebodzice 08.10.16
Piast Nowa Ruda - MKS Wołów 27.05.17
Piast Nowa Ruda - Jaworzyna śląska 05.11.16
KSZO Ostrowiec - Garbarnia Kraków 22.05.17
KSZO Ostrowiec - Avia świdnik 18.03.17
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 28.05.17
Świt Skowlin-Vineta Wolin
Świt Skowlin-Lech II Poznań
Świt Skowlin-Pogoń Lębork
Świt Skowlin - Jarota Jarocin
Pelikan Łowicz-MKS Ełk
Pelikan Łowicz-Lechia Tomaszów Maz.
Pelikan Łowicz-Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz-Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz-MKS Świt NDM
Pelikan Łowicz-Motor Lubawa
Pelikan Łowicz-ŁKS Łomża
Pelikan Łowicz-Huragan Wołomin
Sokół Kleczew - karnet
Arka-Śląsk
Elbląg-Raków
Lechia - Jaga
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 16/17
Bytovia Bytów - Arka Gdynia 1/4 PP 16/17
Lechia - Pogoń Szczecin
Bałtyk - KKS Kalisz
Bałtyk - Wda Świecie
Odra Opole – Raków Cz-wa
Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo - Kotwica
Gryf Wejherowo - Polonia Bytom
Odra Opole – Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
Odra Opole – Rozwój Katowice
Odra Opole – Stal Stalowa Wola
Lechia - Wisła Płock
Arka - Termalica
MOP Pomezania Malbork - Lechia Gdańsk - tow.
Concordia Elbląg ( biały i pomarańczowy )
Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz - Karnet Wiosna '17 - ( Miedź, GKS Tychy, Sandecja, Kluczbork, Sosnowiec, Wigry, Chojniczanka, GKS Katowice )
Odra Opole - Radomiak
Jeziorak Iława - Unia Susz - 1/32 WPP
Olimpia Zambrów - GKS Bełchatów
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz - paragon
Górnik Zabrze - Wigry Suwałki PP
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Elana Toruń
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Arka Gdynia - Wigry Suwałki PP
Arka Gdynia - Jagiellonia
Arka Gdynia - Górnik Łęczna
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Arka Gdynia - Lech Poznań
KS Chwaszczyno – Jarota Jarocin - zaproszenie
KS Chwaszczyno – KS Środa WLKP – zaproszenie
KS Chwaszczyno – Pogoń II Szczecin
17/18
KSZO Ostrowiec - Stal Mielec 22.07.17
Warta Działoszyn
MRKS Czechowice Dziedzice
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk 1/16 PP
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 21.08.17
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 24.07.17
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 05.08.17
Zagłębie Lubin - Jaga 09.08.17 1/16 PP
Arka Gdynia - Wisła Płock
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Arka Gdynia - parking
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie


BILETY BEZ DATY:
RKS Radomiak – ŁKS Łódź
Górnik Łęczna – 3 rodzaje
Resovia Rzeszów
Groklin-Pogoń
ŁKS Łomża – Granica Kętrzyn
Raków Cz-wa
Row Rybnik-GKS
Górnik Zabrze
Piast Nowa Ruda
Victoria Bartoszyce - Legia Warszawa - mecz na 60-lecie klubu
Błękitni Orneta
Lech Poznań - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Amica Wronki 1/2 F Pucharu Ligi
Victoria Września
Jarota Jarocin - III liga
Jarota Jarocin II liga ( dwa wzory )
Lech-Korona
Polonia Bytom – Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno – Śląsk Wrocław PP
Ruch Zdziesowice
GKS Katowice - blankiet
Raba-Rokita Kornatka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5 TURNIEJ CHARYTATYWNY MYSŁOWIECKIEJ GIEKSY
MKS Kluczbork
Garbarnia Kraków
Elana Toruń
Łomża-Warmia Grajewo
Stal Rzeszów
Zagłębie Sosnowiec-Górnik Zabrze
Warmia Grajewo
Łomża-Dąb Dąbrowa Białostocka
Ruch Radzionków
Widzew - Lech Poznań
Naprzód Czyżowice
ŁKS Łomża - bez przeciwnika
BP Pomezania Malbork IV liga
MOP Pomezania Malbork - cegiełka
MOP Pomezania Malbork
Widzew - Lech Poznań
ŁKS Łomża - Odra Opole PP
Arkonia Szczecin
Cracovia - ŁKS Łódź 28.10.????

Piłka Ręczna:
Polska-Serbia - Kw MŚ 2018 - Gdańsk 3.11.16
Górnik Zabrze – Azoty Puławy 17.11.15
UKS PCM Kościerzyna – Pogoń Baltica Szczecin 06.11.16 - zaproszenie
UKS PCM Kościerzyna – Pogoń Baltica Szczecin 05.01.16 - zaproszenie


Puchar Polski
Jaga-Pogoń 22.05.10
Cracovia - Błękitni Stargard 17.03.15
Bytovia - Arka 1/4 25.10.16
Arka - Bytovia Bytów 1/4 29.11.2016

dochodzą:
17/18
Pelikan Łowicz – Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz – Tur Bielsk Podlaski
Tur Turek – Rawia Rawicz
Tur Turek – Kania Gostyń
Tur Turek – Victoria Września
Tur Turek – Ostrovia Ostrów WLKP
Tur Turek – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tuchovia Tuchów – 2 rodzaje
Pogoń Lębork
Nafta Jedlicze
Arka – Jagiellonia
Termalica – Arka
Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze ¼ PP
Bytovia Bytów – Legia W-Wa ¼ PP
MKS Ciechanów – Karnet
Widzew Łódź – Świt NDM
Widzew Łódź – MKS Ełk
Widzew Łódź – Tur Bielsk Podlaski
Widzew Łódź – Olimpia Zambrów
Swornica Czarnowąsy
Wisła Sandomierz – runda jesienna
Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm

16/17
Orzeł Wałcz
Wisła Sandomierz – Busko Zdrój
Wisła Sandomierz – Unia Sędziszów
Wisła Sandomierz – Partyzant Radoszyce
Wisła Sandomierz – Łysica Bodzentyn
Wisła Sandomierz – Wolania Wola Rzędzińska
Wisła Sandomierz – ŁKS Łagów
Wisła Sandomierz – Sparta Kazimierza Wielka
Wisła Sandomierz – Naprzód Jędrzejów
Wisła Sandomierz – Garbarnia Kraków
Wisła Sandomierz – Lubrzanka Kajetanów
Olimpia Zambrów – Legionovia
Olimpia Zambrów – GKS Bełchatów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Ciechanów
Legia W-wa – Lechia Gdańsk
Stal Brzeg

15/16
Soła Oświęcim – Hannover 96
Widzew Łódź – Włókniarz Zelów – bilet zalaminowany
Olimpia Zambrów – Polonia Bytom
Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów – Legionovia
Olimpia Zambrów – GKS Tychy
Olimpia Zambrów – Wisła Puławy
Olimpia Zambrów – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szcz.
Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów – Okocimski Brzesko
Olimpia Zambrów – Radomiak Radomiak
Olimpia Zambrów – Nadwiślan Góra
Olimpia Zambrów – Row Rybnik
Olimpia Zambrów – Znicz Pruszków
Olimpia Zambrów – Stal Mielec

14/15
Olimpia Zambrów – Start Działdowo
Olimpia Zambrów – Puszcza Hajnówka
Olimpia Zambrów – Rozwój Katowice
Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża
Olimpia Zambrów – Huragan Morąg
Olimpia Zambrów – Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów – Płomień Ełk
Olimpia Zambrów – Stal Rzeszów
Olimpia Zambrów – Olimpia Olsztynek
Olimpia Zambrów – KS Wasilków
Olimpia Zambrów – MKS Korsze
Olimpia Zambrów – Rominta Gołdap
Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów – Drwęca NML
Olimpia Zambrów – Dąb Dąbrowa
Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo
Olimpia Zambrów – Jaga II
Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska
Soła Oświęcim – Wisła Kraków – 95-lecie klubu
Jaga – Lechia Gdańsk
Orzeł Wałcz – Błonie Barwice – mecz charytatywny
GKS Bełchatów – Podbeskidzie B-B
GKS Bełchatów – Podbeskidzie B-B - baraż
GKS Bełchatów – Piast Gliwice

13/14
Kujawiak Kowal – karnet
Start Radziejów – Kujawiak Kowal
Olimpia Zambrów – Motor Lublin
Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów – Limanovia
Olimpia Zambrów – Świt NDM
Olimpia Zambrów – Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów – Garbarnia Kraków
Olimpia Zambrów – Legionovia

12/13
Start Radziejów – Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów – Kujawiak Kowal

11/12
Tur Turek - karnet

08/09
KS Ziemowit Osięciny

06/07
Śląsk Wrocław – Unia Janikowo

BEZ DATY:
Legia W-wa – Polonia W-wa
Pogoń Leżajsk
Unia Nowa Sarzyna
Tur Turek – 2 rodzaje
Start Radziejów
Kujawia Kowal – 2 rodzaje
CKS Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Włocławek – 2 rodzaje
Soła Oświęcim – 3 rodzaje
Soła II Oświęcim
Wisła Sandomierz – 2 rodzaje
Śląsk Wrocław – Zagłębie Sosnowiec
MZKS Lechia Dzierżoniów – bilet zalaminowany
Śląsk Wrocław – Rozwój Katowice
MLKS Dąbrovia Dabrowa Tarnowska - karnet

17/18
MRKS Czechowice - Dziedzice
Polonia Trzebnica
GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie - zaproszenie
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie
Stomil Olsztyn - GKS Tychy
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
GKS Wikielec - Widzew Łódz
GKS Wikielec - Huragan Morąg
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko Biała
Elana Toruń - Energetyk Gryfino
Elana - Jarota Jarocin
MKS Zdrój Busko Zdrój
LGKS Podlesianka
GKS Katowice - Ruch Chorzów - bilet kolekcjonerski
Czarni Olecko
Kotwica Korczyna - LKS Tarnawa
KOtwica Korczyna - Partyzant Targowiska
Kotwica Korczyna - Iwonka Iwonicz
Kotwica Korczyna - Cosmos Nowotaniec
Kotwica Korczyna - Nafta Jedlicze
Dąb Przybyszów
Resovia Rzeszów
16/17
Resovia Rzeszów -runda jesienna
Resovia Rzeszów - runda wiosenna
KSZO Ostrowiec - karnet
Falubaz Zielona Góra
Garbarnia Kraków - MKS Trzebinia - Siersza
Garbarnia Kraków - Podhale Nowy Targ
GKS Wikielec - Jeziorak Iława
GKS Wikielec - Błękitni Orneta
Stal Brzeg
Kotwica Korczyna - LKS Długie
Kotwica Korczyna - Szarotka Uherce
Kotwica Korczyna - Przełom Besko
Kotwica Korczyna - Górnik Strachocina
Kotwica Korczyna - Partyzant Targowiska
Kotwica Korczyna - OKS Markiewicza
Kotwica Korczyna - Przełęcz Dukla

15/16
ZKS Granat
KSZO Ostrowiec - karnet
Partyzant Radoszyce
ŁKS Łomża - Raków Częstochowa PP
ŁKS Łomża - Chrobry Głogów PP
LKS Orzeł Janowiec - Omulew Wielbark
LKS Orzeł Janowiec - Błękitni Orneta
LKS Orzeł Janowiec - Zatoka Braniewo
LKS Orzeł Janowiec - Mrągowia Mrągowo
LKS Orzeł Janowiec - Pisa Barczewo

14/15
Resovia Rzeszów - 2 rodzaje
Lech - Podbeskidzie
13/14
Odra Wodzisław Sl. - Piast Strzelce Opolskie
Resovia Rzeszów - Avia Świdnik
Resovia Rzeszów - Tomasovia
Resovia Rzeszów - Chełmianka
Resovia Rezeszów - bilet kibiców gośi
Resovia Rzeszów - Hetman Zamość
Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów - Polonia Przemysl
Resovia Rzeszów - Izolator Boguchwała
Resovia Rzeszów - Orzeł Przeworsk
Resovia Rzeszów - Orzeł Kraśnik
Resovia Rzeszów - Sokół Sieniawa
Resovia Rzeszów - Karpaty Krosno

11/12
Ruch Ryki - Karnet

08/09
LKS Orzeł Janowiec - Barkas Tolkmicko
LKS Orzeł Janowiec - KS Wel Lidzbark Welski
LKS Orzeł Janowiec - Unia Susz
LKS Orzeł Janowiec - GKS Stawiguda

07/08
LKS Orzeł Janowiec - Olimpia Olsztynek
LKS Orzeł Janowiec - Ewingi Zalewo
LKS Orzeł Janowiec - Błękitni Orneta

06/07
Resovia Rzeszów - wiosna 07


05/06
GKS Bełchatów - Arka

bez daty:
Stal Rzeszów - Pogoń Staszów
Ruch Ryki - 5 zł
Ruch Ryki 3 zł
Drzewiarz Jasienica
Drzewiarz Jasienica - karnet
MKS Gogolin
Finał PP strefy Wrocławskiej w Trzebnicy
LKS Orzeł Janowiec Kościelny - Karta kibica
Tor Dobrzeń Wielki
Strzelinianka Strzelin - karnet
Centra Ostrów WLKP
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów - karnety z ostatnich 3 sezonów
RKS Garbarnia Kraków
KSZO Ostrowiec - Beskid Andrychów
KSZO Ostrowiec -blankiet 2 rodzaje
KS Panki
ŁKS Łomża - różne - karnety,bilety, zaproszenia
 
     
Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów szale polskich klubów
vanhelsing Szaliki 1 2016-07-28, 20:49
danielMKS
Brak nowych postów 124 proporczyki klubów polskich
Luke Proporczyki 10 2016-07-19, 10:25
Luke
Brak nowych postów [Want] Szale polskich klubów i łączone
banan Szaliki 0 2017-05-11, 08:50
banan
Brak nowych postów [Offer] Vlepki różnych klubów polskich
radbar93 Plakaty, zdjęcia, naklejki 0 2017-05-24, 19:21
radbar93
Brak nowych postów Odznaki od klubów za darmo
Gość Pub 13 2012-01-18, 13:50
FALUBAZ_ZG

 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.
© 2007–2013 Collections.pl | Informacje o prawach autorskich | Polityka prywatności | Korzystanie z Forum oznacza akceptację Regulaminu

Strony internetowe: Projektowanie stron Studio Graficzne