Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: vidiu

Autor Wiadomość
Vidiu
Vidiu 

Poland

Wysłany: 2014-03-24, 10:01   Vidiu
  Rodzaj kolekcji: gadżety z serialu

Witam. Mam na imię Dawid, od około 7 lat zajmuje się kolekcjonowaniem gadżetów z serialu The Simpsons. Przez te wszystkie lata udało mi się zgromadzić największą kolekcje w Polsce i jedną z większych w Europie. Zapraszam do oglądania, komentowania i podrzucania ciekawych pomysłów odnośnie rozmieszczenia gadżetów na ścianach. Jestem otwarty na wszelkie propozycję wymian.
Dodatkowo kilka lat temu zbierałem karty telefoniczne. Mam polskich 720, zagranicznych 425 i ponad 700 podwójnych, więc wymiana jak najbardziej możliwa. Zainteresowani starymi znaczkami polskimi i węgierskimi również proszę o kontakt. Poniżej link do filmiku z kolekcją The Simpsons. Pozdrawiam

https://www.youtube.com/w...7m93R_iNEdaQ6Ow
Filmik ma już prawie rok, od tego momentu kolekcja się znacząco powiększyła. Niedługo postaram się nagrać kolejny.

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 

Poland

Wysłany: 2014-03-24, 10:24   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Witaj!

O rany... cały pokój :-D
Przez 7 lat?
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 4 600 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

Vidiu 

Poland

Wysłany: 2014-03-24, 11:09   

No niecałe 7 lat. Niedługo przenoszę się do drugiego pomieszczenia bo w tym obecnym nie ma gdzie stopy postawić i kolejne paczki w drodze:).

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2014-03-24, 11:22   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Miejsco- i kieszeniożerne jest Twoje hobby ;-)
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 4 600 szt.

Vidiu 

Poland

Wysłany: 2014-09-21, 00:05   

Zaktualizowana kolekcja w filmiku poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=q_qwWZH_L8g

Vidiu 

Poland

Wysłany: 2015-10-23, 08:13   

https://www.youtube.com/watch?v=do6tI4skbdM

Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, do 16 stycznia znajdować się tam będzie część mojej kolekcji The Simpsons.

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2015-10-23, 09:37   

Super! Gratulacje! :-D

Vidiu 

Poland

Wysłany: 2015-12-29, 20:38   

Założyłem profil mojej kolekcji na instagramie. Zachęcam do obserwowania. Pozdrawiam
https://www.instagram.com/polishsimpsons/

Vidiu 

Poland

Wysłany: 2016-01-05, 01:09   

Mały update: Kolekcja liczy już niespełna 1500 przedmiotów, wszystkie sprowadzane z USA.

vanda33 

Poland

Wysłany: 2016-05-18, 08:14   
  Rodzaj kolekcji: przedwojenna

Hej! Czy jak ściągasz rzeczy ze stanów dostajesz za nie ? A jak to wygląda z cłem? słyszałam, że jak ściągasz coś ze Stanów, to naliczają niebotyczne cło, czasem o wiele większe niż rzeczywista wartość zakupionych przedmiotów. Moja koleżanka kupiła jakieś suplementy diety za 100 zł , to policzyli jej 1000 zł cła, ona wniosła skargę postraszyła prawnikami i ponoć wyszło na to, że przyznali się że źle policzyli ... czy miałeś taką sytuację? Pytam ponieważ ja kolekcjonuje stare aparaty i też chciałabym sprowadzić sobie do polski kilka unikalnych egzemplarzy , ale trochę się boję :/

 Zamieszczanie odnośników do aukcji internetowych oraz reklamowanie stron komercyjnych jest zabronione.
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2016-05-18, 08:29, w całości zmieniany 1 raz  

Vidiu 

Poland

Wysłany: 2016-05-18, 16:16   

Jeszcze nigdy nie naliczono mi cła a to dlatego, że wysyłam wszystkie moje przedmioty w jednej dużej paczce drogą morską. Idzie prawie dwa miesiące ale jest tania i pewna.

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2016-05-18, 18:05   

Nie ma co się przejmować - powyższy post vanda33, służył tylko reklamie produktu.

Vidiu 

Poland

Wysłany: 2017-04-28, 14:18   

Aktualne

Odpowiedz do tematu