Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: berlinie, gorlitz, katowicach, lubinie, targi, zgorzelcu

Autor Wiadomość
Targi w Berlinie, Gorlitz, Zgorzelcu, Lubinie i Katowicach
oen 

Poland

Wysłany: 2014-10-06, 08:30   Targi w Berlinie, Gorlitz, Zgorzelcu, Lubinie i Katowicach
  Rodzaj kolekcji: obrazki z gum, samochody, sport, film

Hej,

Wreszcie znalazłem trochę więcej wolnego czasu i pojechałem na targ w Berlinie 3.10.2014 - jak już tam byłem to stwierdziłem, że podskoczę też na inne :) poniżej krótkie podsumowanie.
Na szczeście przez cały weekend pogoda dopisała :)

3.10.2014 - Berlin - od rana (ja byłem na 8:00 i było wystawionych pewnie 90% osób)
Bardzo pozytywne wrażenie - mnóstwo znaczków, książek, klocków lego, samochodzików, zabawek, płyt, zdjęć, pocztówek, monet, ... w zasadzie wszystkiego po trochu.
Schludnie i ładnie wszystko powykładane, dodatkowo wewnątrz dworca kolejne osoby wystawiające.
Niestety nic z moich zainteresowań :( było kilka osób z kartami Star Wars Match Attax
Cena - za darmo
Rozmiar - bardzo duży targ, wg mnie coś ok 500 wystawiających, na zewnątrz 99% targu, 1% wewnątrz
Organizowany raz do roku

3.10.2014 - Gorlitz (wieczorny pchli targ) - od 14 (ja byłem na 14:30 i wszystko było już wystawione)
Niewielki lokalny targ staroci - wygląda na wyprzedaż "swoich" rzeczy - także wszystko się znajdzie ale głównie z takich rzeczy jak zabawki, książki, gry.
Niestety nic z moich zainteresowań :( był jeden Pan z kartami Star Wars Match Attax ale raczej niewiele kart
Cena - 2Euro
Rozmiar - ok 50-100 wystawiających, 50%/50% wewnątrz/na zewnątrz
Organizowany częściej ale nie wiem jak często

4.10.2014 - Zgorzelec - albo się nie obyło albo nie znalazłem, lokalni ludzie (ok 5 osób które pytałem) w ogóle nie słyszało, że się odbywa.
Podobno organizowany co sobotę do listopada - ale nie udało się tego zweryfikować

4.10.2014 - Lubin - od rana (ja byłem na 8:00 i było już kilkaset osób wystawionych)
Typowy targ ze wszystkim (od psów/gołębi/opon/rowerów/majtek/.../do zabawek/nowych/używanych/gier/.../proszków do prania/...
Z jednej strony można coś ciekawego znaleźć, ale z drugiej strony może to być trudne ponieważ w większości wystawione są pudła z rzeczami i trzeba samemu je przeglądać aby coś znaleźć.
Niestety nic z moich zainteresowań :(
Cena - parking kilka zł, wejście za darmo
Rozmiar - pewnie z 1000 wystawiających, ale starocie pewnie u ok 100-200 osób
Organizowany co tydzień w soboty

5.10.2014 - Katowice - od rana (Early Birds wcześniej, dla reszty od 8:00 było już 90% osób wystawionych)
Targ kolekcjonerski, skupiony wokół znaczków, monet, biletów, kartek i kart telefonicznych. Innych rzeczy też trochę można znaleźć ale dużo mniej.
Niestety nic z moich zainteresowań :( - byli dwaj panowie z kartami ze sportowcami ale raczej niewiele kart
Cena - 8zł normalny
Rozmiar - ok 50-100 wystawiających, 100% wewnątrz
Organizowany raz do roku

Następnym razem spróbuję gdzieś przy wschodniej granicy.

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Odpowiedz do tematu