Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ofert, sprzatanie, swoich

Autor Wiadomość
Sprzątanie swoich ofert
Wostr 

Poland

Wysłany: 2011-03-02, 18:34   Sprzątanie swoich ofert

Dawniej w tym temacie znajdowały się informacje dot. korzystania z tabliczek obsługi działających poprzez cenzurę słów. Wpisywało się clean<!-- -->pls. Potem była nazwa_tabliczki-mod.

Tabliczkami znakowało się tematy, które wymagały prac administracyjnych - oczyszczenia lub usunięcia. Jednak czasami tabliczki takie wisiały przez kilka dni, a nawet tygodni, gdyż żaden moderator ani administrator tego nie zauważał. Mamy coraz więcej postów i tematów, coraz więcej odwiedzin (prawie 20000/mies. wg Google Analytics) i nowych użytkowników.

Wymagało to pewnego zautomatyzowania w kwestii tych tabliczek. Bardzo proszę wszystkich o używanie od tej pory tabliczek dostępnych z poziomu pisania posta. Znajdują się tuż na polem tekstowym → jedno kliknięcie na przycisk wstawia tabliczkę do treści pisanego posta.

Dzięki temu każdemu moderatorowi i administratorowi, który wejdzie na Forum wyświetli się informacja z ilością tematów wymagających prac administracyjnych i link do spisu tych tematów. Ułatwi to pracę administracji.

Dziękuję.
Ostatnio zmieniony przez Wostr 2012-09-25, 23:52, w całości zmieniany 14 razy  

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-09, 14:44   

Tabliczki dostępne są z poziomu pisania posta. Znajdują się tuż na polem tekstowym ---> jedno kliknięcie na przycisk wstawia tabliczkę do treści pisanego posta.

Zdjęcie tabliczek:

tabliczki.jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 166,33 KB

Ostatnio zmieniony przez tattinganna 2011-09-13, 19:31, w całości zmieniany 2 razy  

Kastortroyan 

Poland

Wysłany: 2013-06-03, 20:44   Sprzątanie
  Rodzaj kolekcji: Banknoty z całego świata

Proszę o usunięcie tego tematu

http://collections.pl/off...gop-vt15233.htm

[ Komentarz dodany przez: domimuseums: 2013-06-03, 23:25 ]
Używaj tabliczek!

dosia1982 

Poland

Wysłany: 2013-07-28, 17:40   
  Rodzaj kolekcji: wszystko co związane jest z Harrym Potterem

Nie wiem czy moje pytanie powinno znaleźć się w tym dziale, ale nie mam lepszego pomysłu, gdzie je zadać...
Chodzi mi mianowicie o to, że chciałabym usunąć swój "profil" z zakładki "Przedstaw się" - chcę go w wolnym czasie poprawić, a przede wszystkim umieścić link do swojej stronki z kolekcją (tyle, że ją stworzę dopiero na urlopie, a do tego jeszcze daleko ;-) ), tylko, że nie wiem jak to zrobić - naciśniecie tabliczki obsługi nic nie powoduje. Co robię źle?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
dosia1982

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2013-07-28, 21:47   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Przyjęliśmy zasadę że nie usuwamy nic z działu "Społeczność Collections.pl" a tym bardziej nie wstawiamy tam tabliczek do usunięcia czy oczyszczenia.
Masz tam dużo swoich wpisów, wstawiałaś fotki swojej kolekcji, inni użytkownicy pisali posty - ja nie miałbym nic przeciwko jeśli chcesz zedytować swoje "przedstaw się" do jednego wpisu z linkiem do swojej strony.
Niech zadecyduje Wostr, ja tu tylko sprzątam :-D
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 4 600 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

warczp 

Poland

Wysłany: 2013-07-29, 04:32   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Dokładnie - nie wyrzucaj wszystkiego.
Jeśli masz coś nieaktualne - usuń tą część wpisu - resztę zostaw.
Jeśli kiedyś zrobisz swoją stronę dasz link do niej.

Wostr 

Poland

Wysłany: 2013-08-02, 21:41   

domimuseums napisał/a:
Niech zadecyduje Wostr

Jeśli chcesz rzeczywiście na razie wszystko usunąć, to trudno, nie będę przecież bronił Ci usunięcia własnej wizytówki na tym Forum. Ale jak sama piszesz, trochę potrwa uaktualnianie, więc może po prostu na razie zostawić tak jak jest, a gdy już będziesz miała uaktualnioną wersję, to po prostu poprosić moderatora lub administratora o oczyszczenie swojego tematu do jednego postu. Jak uważasz, jeśli chcesz usunąć, poproś kogoś z administracji.

A tak poza tematem: wstawianie tabliczek w ogóle Ci nie działa, czy tylko w tym temacie?

Odpowiedz do tematu