Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: sprawy, techniczne

Autor Wiadomość
Sprawy techniczne
tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-01, 23:30   Sprawy techniczne

Użytkownik mlodycx http://collections.pl/u,1884.htm posiada postów: 16777215

Kategoria puszki, ostatni temat "bociany" http://collections.pl/puszki-vf39,50.htm
Klikając na ten temat przenosi nas do kategorii przedstaw się, ale widnieje on też nadal w tych puszkach

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Wostr 

Poland

Wysłany: 2010-07-02, 01:30   

1. Czasami występują drobne problemy z synchronizacją użytkowników w bazie danych, ale już wszystko OK.

2. Tak właśnie się dzieje, jeśli zaznaczy się przy przenoszeniu opcję "Pozostaw odnośnik na starym forum". Nie można (na razie) tego skasować, chyba że razem z właściwym postem (w tym wypadku autor raczej nie powróci - miał chyba 9 lat, gdy to pisał i zamieścił także ofertę sprzedaży swoich "bocianowych" wyrobów. Później już się nie pokazał).

Dobranoc

tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-03, 13:22   

W tym profilu http://collections.pl/nikita_banita,u,447.htm
nie wyświetla się informacja o ostatnie wizycie.

Wostr 

Poland

Wysłany: 2010-07-04, 02:25   

Być może chwilowy błąd, np. strona nie do końca się załadowała, bo mi się wyświetla normalnie (albo coś było nie tak i samo się naprawiło).

Pozdrawiam

tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-20, 13:39   

Mam problem z przeniesieniem tego tematu http://collections.pl/alb...ika-vt10240.htm
chciałam go umieścić w "autografach" dział "linki", jakoś mi to nie wychodzi.

tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-27, 13:22   

Morion, napisz proszę jakie nowe działy dodałeś. Zauważyłam bilety sportowe oraz przedmioty niekolekcjonerskie.

Kategoria bilety sportowe już jest w: pamiątki sportowe -> bilety, programy, czyli będą teraz dwa działy o biletach?
Ostatnio zmieniony przez tattinganna 2010-10-27, 13:23, w całości zmieniany 1 raz  

tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-27, 14:26   

aaa już widzę o co chodzi z tymi biletami sportowymi, przenosi nas od razu do pamiątek...
Ostatnio zmieniony przez tattinganna 2010-10-27, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  

Wostr 

Poland

Wysłany: 2010-10-27, 15:12   

Miałem napisać wczoraj, jednak cały czas coś robiłem. Teraz chciałem zrobić to w moderacji, ale zauważyłem, że tematy są już przeniesione... Więc napiszę zaraz tylko na forum głównym.

A te bilety sportowe są na próbę.
---
Pozdr.

Wostr 

Poland

Wysłany: 2010-11-12, 13:10   

Wczoraj podobno coś się działo z Forum i nie można było się zalogować/wejść na stronę główną. Czy ktoś wie coś na ten temat?

Rosomak 

Poland

Wysłany: 2010-11-12, 13:44   
  Rodzaj kolekcji: Rosomaki, monety, płyty z muzyką

Oczywiście serwer w ogóle nie odpowiadał praktycznie od rana ;) coś po 6 lub 7 przestał działać.

Wostr 

Poland

Wysłany: 2010-11-12, 14:52   

Aha... OK. Dzięki.

tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-02, 21:06   

Morion, oto co udało mi się zebrać jeśli chodzi o sprawy techniczne forum:

- Moja propozycja, żeby poddział "Medale, ordery, odznaczenia" stał się osobnym działem. Zauważyłam, że trafiają tam medale itp. niekoniecznie związane bezpośrednio z militariami. Ewentualnie zrobić to w taki sposób jak to jest z biletami sportowymi. Ze względu na małą ilość tematów w tej kategorii to ten sam temat mógłby być podpięty pod militaria i pod zupełnie osobną kategorię "medale, ordery, odznaczenia".

- Zmienić nazewnictwo tabliczki z "zamknij" na "nieaktualny" albo na "przenieś do kosza", mnie osobiście zamknij kojarzy się z kłódką i zamknięciem tematu a nie z jego usunięciem.

- Kowalsik: "wchodząc w daną kategorię był przycisk "Zobacz swoje tematy", tak jak na stronie głównej? Zobacz swoje tematy w danej kategorii oczywiście."

- W SB nadal nie działa edycja postów.

- Wielkie sprzątanie http://collections.pl/wie...nie-vt12739.htm wyróżnić takim samym lub innym kolorem tak jak "Podstawy obróbki zdjęć". Spora część osób nadal nie używa tabliczek, może gdy temat będzie wyróżniony to zostanie on przez forumowiczów zauważony.

- Gdy wstawiam znaczniki {quote][/quote}, to znaczniki te zawsze wstawiają mi się na końcu zdania, czy byłaby możliwość aby wstawiały się w tym miejscu w którym akurat jakby to ująć... kliknę myszką np. na początku zdania, w środku zdania, czyli tam gdzie będzie migała ta pionowa kreska... nie wiem jak to fachowo ująć :)

- Propozycja to powiadomienia w postaci wyskakującego okienka o nowych postach w SB, nie wszyscy tam zaglądają a my moderatorzy lubimy informować o pewnych rzeczach właśnie w SB :)

- Przepraszam Morion, że odgrzebałam Twój stary post "Moderator może wysyłać korespondencję do wszystkich członków grupy. Jest guziczek "Korespondencja masowa" - wowczas kazdy dostaje maila". Zapytam z ciekawości - czy istnieje jeszcze ten guziczek (chyba, że już jest a ja go nie widzę)? Bo w pewnych sytuacjach byłby zapewne przydatny, nie tylko odnoszący się do grup ale obejmujący wszystkich użytkowników.
Cytat:
W tej chwili zgrredek jest moderatorem wszystkich grup. Tylko moderatorzy grup mogą wysyłać masową korespondencję i tylko do członków grupy, której są moderatorami. A jeśli chodzi ogólnie to poprzez panel administracyjny można wysyłać masową korespondencję według określonych kryteriów (można też do wszystkich użytkowników).

- Tabliczka w nowej wersji
Załączone zdjęcie jest niewyraźne, zbyt małe lub nieodpowiednio wykadrowane.

Zapoznaj się z Poradnikiem obróbki zdjęć i w przyszłości odpowiednio modyfikuj dodawane zdjęcia.
Attached image is blurry, too small or improperly cropped.

Familiarize with Photo
editing guide
(pol.) and adequately modify attached images in the future.
Ostatnio zmieniony przez tattinganna 2011-10-07, 18:32, w całości zmieniany 6 razy  

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2011-12-08, 18:02   
  Rodzaj kolekcji: Stare pocztówki

Witam, czy tylko ja nie mogę wejść w kategorię:

Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna » Wymiana » Gadżety reklamowe » Ulotki

?

Kasiucha 

Poland

Wysłany: 2011-12-08, 18:29   
  Rodzaj kolekcji: Kalendarzyki, widokówki

Ja również nie mogę wejść w tą kategorię. Ale np. w ostatni post z tej kategorii wchodzę.

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2011-12-10, 17:59   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Cały czas nie można wejść z pozycji którą podał Marcin. Są dwa sposoby - można wejść w ostatni post i przechodzić z tematu do tematu z pomocą z "Poprzedni temat «» Następny temat" u góry tematu z prawej strony i wtedy sprawdzamy każdy poprzedni temat lub dzięki "chmurze" tagów: http://collections.pl/tags/ulotki
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2011-12-26, 20:19   

Co myślicie o scaleniu tych dwóch tematów:

http://collections.pl/hum...skie-vt7179.htm

http://collections.pl/cie...kie-vt15695.htm

?

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2011-12-26, 23:12   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Pozostawmy te tematy oddzielnie. Humor to humor a ciekawostki nie zawsze są humorystyczne :-D
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2011-12-28, 12:55   

Ok.

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2011-12-28, 13:00   

Zamiast komunikatu, że post został dodany do tematu, wyświetla się inny komunikat - patrz załącznik. Jest to pewnie związane, z tym, że nadal trwają pracę na forum, ale jak zgłaszać to zgłaszać wszystko.

-------------------------------------------------------------------------

MarcinW napisał/a:
Witam, czy tylko ja nie mogę wejść w kategorię:

Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna » Wymiana » Gadżety reklamowe » Ulotki

?

Ta funkcja już działa, dzięki za załatwienie tej sprawy.

A ja nadal nie potrafię scalać postów. :(

1.PNG
1
Plik ściągnięto 2 raz(y) 189 KB

Ostatnio zmieniony przez MarcinW 2011-12-28, 13:11, w całości zmieniany 3 razy  

tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-02, 23:10   

Emotki w postach, rodzaj kolekcji i kraj w profilu zniknęły.
Ostatnio zmieniony przez tattinganna 2012-01-02, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2012-01-02, 23:30   

Plus znaczek Administrator/Moderator nad avatarem.

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-01-02, 23:33   

Potwierdzam powyższe - dobrze że chociaż jeszcze jesteśmy zielone ludki :)
To pewnie jakieś jednak "rykoszety" modernizacji, zgadza się?

zgrredek 

Poland

Wysłany: 2012-01-03, 06:40   
  Rodzaj kolekcji: Klocki LEGO, książki Terry'ego Pratchetta

Morion to zbada, ale dopiero wieczorem.

Wostr 

Poland

Wysłany: 2012-01-05, 17:17   

Cytat:
Emotki w postach, rodzaj kolekcji i kraj w profilu zniknęły.

Naprawione x3.
MarcinW napisał/a:
Plus znaczek Administrator/Moderator nad avatarem.

Naprawione.
domimuseums napisał/a:
To pewnie jakieś jednak "rykoszety" modernizacji, zgadza się?

Najprawdopodobniej.
zgrredek napisał/a:
Morion to zbada, ale dopiero wieczorem.

Wieczorem 2 dni później...

Pozdrawiam

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-01-05, 20:35   

Dziękujemy :-D

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-02-14, 19:08   

Czy jest szansa aby zobaczyć PW która do mnie została skierowana dzisiaj o 19.10 od jednego z użytkowników a została przez niego wykasowana w zakładce "Do wysłania"?
Jestem ciekawy co napisał.
Pytanie głównie do administracji ale może tez ktoś z moderatorów jest zorientowany?

Rosomak 

Poland

Wysłany: 2012-02-16, 14:03   
  Rodzaj kolekcji: Rosomaki, monety, płyty z muzyką

Nie da się, jeśli użytkownik skasuje przed Twoim odebraniem to już po herbacie :)

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-02-16, 14:25   

A szkoda :)

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-04-14, 17:48   

Jest propozycja małej korekty nazwy działu "znaczki, piny" przez naszego forumowicza:
http://collections.pl/168...9a07dcad7cdf630

Akurat ja się opiekuję tym działem więc popieram bodaciousa i wnoszę o zmianę nazwy działu i dodaję od siebie nazwę "Odznaki, przypinki, piny".
Faktycznie nazwę "znaczki" używa się coraz mniej i to tylko czasem do odznak/plakietek plastikowych mocowanych najczęściej na agrafkę.

Wostr 

Poland

Wysłany: 2012-04-16, 14:08   

Zmienione.

Odpowiedz do tematu