Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: oleska, smietankowka

Autor Wiadomość
Śmietankówka Oleska
ENUS2 

Poland

Wysłany: 2017-10-27, 19:44   Śmietankówka Oleska
  Rodzaj kolekcji: Vódki i Konsole do Gier

Witam

Poszukuje osób które mieszkają blisko OKRĘGOWEJ SPÓŁDZIELNI MLECZARSKIEJ W OLEŚNIE woj.opolskie ,
lub mają możliwość dostępu do kupna likieru Śmietankówka Oleska , jest to alkohol regionalny a bardzo zależy mi
na posiadaniu go , a ze względu na dużą odległość nie mam możliwości osobistego zakupu . Osoby które mają taką możliwość zapraszam na PW

Poniżej zdjęcie Butelki

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-10-27, 19:51   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Cześć

no nie mogę... chętnie bym spróbował :-P
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

wiwern 

Poland

Wysłany: 2017-10-27, 20:11   
  Rodzaj kolekcji: Banknoty świata, 2 NG, Programy, odznaki Kolejarza Opole, Orlik Opole,podstawki pod piwo

Gęste, słodkie, ale da się wypić :)

Tianse 

Poland

Wysłany: 2017-10-30, 11:20   
  Rodzaj kolekcji: Koszulki piłkarskie

Ja bym skontaktował się ze sklepami które sprzedają produkty OSM Olesno. Mapka jest na ich stronie, a sklepów sporo, więc może któryś by się zgodził wysłać butelkę. Ewentualnie zadzwoniłbym do sklepu firmowego i zapytał się jak nabyć takie oto cudo na odległość :-)

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-10-30, 11:58   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Tianse napisał/a:
Ja bym skontaktował się ze sklepami które sprzedają produkty OSM Olesno. Mapka jest na ich stronie, a sklepów sporo, więc może któryś by się zgodził wysłać butelkę. Ewentualnie zadzwoniłbym do sklepu firmowego i zapytał się jak nabyć takie oto cudo na odległość :-)

Znaczy zgłaszasz się do pomocy?
Poszukasz tego i podzwonisz?

Z jakiego jesteś województwa?
Właśnie, skąd Ty jesteś? :-D

edit:. wpisz tę Warszawę do profilu... :-D
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2017-10-30, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  

Tianse 

Poland

Wysłany: 2017-11-01, 22:15   

Cytat:
edit:. wpisz tę Warszawę do profilu... :-D

Ja teraz jestem na walizkach w wielu różnych miejscach Polski, zależy gdzie mnie rzucą :P W tym roku najczęściej faktycznie w Warszawie, chociaż w momencie pisania tego posta daleko od Warszawy, a jeszcze dalej od Śmietankówki Oleskiej :)

A zadzwonić mogę, jeśli to dla kogoś problem. Dziś przecież wszędzie bez limitów. Produkt wygląda na bardzo ciekawy i zaczyna mi po głowie chodzić czy by go nie sprezentować pewnej osobie na gwiazdkę ;-)

ENUS2 

Poland

Wysłany: 2017-11-02, 09:44   
  Rodzaj kolekcji: Vódki i Konsole do Gier

Kontaktowałem się mailowo z OSM i dostałem taką odpowiedz :

Dzień dobry,
śmietankówka oleska jest dostępna w sprzedaży tylko w naszym sklepie firmowym przy ul. Dworcowej 20 w Oleśnie.
Natomiast jesli chodzi o sprzedaż wysyłkową śmietankówki z przykrością informujemy, iż zgodnie z art. 9 ze znakiem 6 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi sprzedaż detaliczna może odbywać się tylko bezpośrednio w punkcie sprzedaży.
Wobec powyższego nie możemy prowadzić sprzedaży wysyłkowej śmietankówki.

Pozdrawiamy
OSM Olesno

Wiec tylko w tym jednym sklepie jest możliwość kupna i tez nie ma możliwości wysyłki przez nich :(
Ostatnio zmieniony przez ENUS2 2017-11-02, 09:45, w całości zmieniany 1 raz  

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2017-11-02, 09:53   

To taki trójkąt - Wieluń - Opole - Częstochowa.
Czterech forumowiczów jest z Opola, z Wielunia znam gilusa32 a z Częstochowy betewu :-D

Z Kluczborka niestety nikogo nie mamy.

Uśmiechnij się do nich... a nuż widelec... :-P
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2017-11-02, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  

Tianse 

Poland

Wysłany: 2017-11-02, 20:13   

Jest jeszcze sposób, aby gdzieś na jakimś lokalnym forum albo portalu wyhaczyć kogoś kto by poszedł kupić i wysłał. Mnie tak w tym roku jakiś facet poprosił czy bym mu do Adidasa nie poszedł koszulki kupić, bo w stacjonarnym akurat była taka co chciał i w tym rozmiarze co chciał. Wysłał mi kasę na konto za koszulkę i na przesyłkę, a ja mu poszedłem kupić i wysłałem. Może trafi się na dobrą duszę która miałaby nie za daleko do sklepu stacjonarnego do sklepu w Oleśnie i by mogła pomóc :)

Odpowiedz do tematu