Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: rus'ek

Autor Wiadomość
Rus'ek
Rus'ek 

Poland

Wysłany: 2012-06-26, 23:12   Rus'ek
  Rodzaj kolekcji: breloczki

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;)

Chciałbym podzielić się z wami moim hobby. Jako mały chłopiec zbierałem różne rzeczy, ale były to głównie karty telefoniczne i breloczki.
Jednak z czasem zapał do zbierania czegokolwiek przygasł.. na szczęście było to przejściowe, hobby do breloków wróciło (wiem, wiem.. cool story).
Obecnie ukierunkowałem temat swoich zbiorów i jakiegoś czasu zbieram tylko breloczki z różnych stron naszego globu.
Kolekcja jak na razie nie powala ale prężnie się rozwija :p

Poniżej przedstawiam Wam mapkę z zaznaczonymi na czerwono państwami z których breloczki, bądź brelok już posiadam, oraz link do galeri:

Link do galerii:
http://efektdopplera.imgur.com/

PS Może ktoś posiada zakurzone breloki w szafie, albo wybiera się w ciekawą podróż.. można by się wymienić, dogadać, może będę w stanie coś zaproponować. Zapraszam do tego wątku:
http://collections.pl/wan...zne-vt17447.htm
Ostatnio zmieniony przez Rus'ek 2012-08-07, 11:54, w całości zmieniany 4 razy  

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-06-26, 23:59   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Witaj na naszym forum! :-D

Przejrzałem sobie część ciekawej kolekcji Twoich breloków i jestem pod dużym wrażeniem - niektóre są naprawdę oryginalne i piękne.

Ja posiadam dwa breloki z brytyjskiego muzeum kolejowego i jeden z norweskiego. Jeśli jesteś zainteresowany wymianą to poszukuję odznak z muzeów. Z jakichkolwiek ale czym dalsze i bardziej egzotyczne tym bardziej cenne :-D

edit: pomyłka - nie z norweskiego a duńskiego muzeum pracy.
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2012-07-29, 13:10, w całości zmieniany 2 razy  

Rus'ek 

Poland

Wysłany: 2012-06-28, 10:42   

Bardzo mi miło, że się podoba ;)

Generalnie to staram się zdobyć breloki które w jasny sposób przedstawiają z jakiego kraju pochodzą.

Jeśli będę miał jakieś przedmioty które mieszczą się w temacie Pana zainteresowań, na pewno się odezwę.

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-06-28, 11:38   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Rozumiem że te breloki odpadają w przedbiegach? :-D
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

Rus'ek 

Poland

Wysłany: 2012-06-28, 13:02   

Breloki ciekawe, szkoda że odbiegają od tego co oczekuję... ale jesteśmy w kontakcie :P bo tak się złożyło że z Danii i Anglii breloków niesyte nie posiadam

Rus'ek 

Poland

Wysłany: 2012-07-14, 15:53   

Nowy brelok ;)

Rus'ek 

Poland

Wysłany: 2012-07-29, 18:59   

Powodzi się :P Wietnam i Kuba.

Rus'ek 

Poland

Wysłany: 2012-08-27, 12:54   

Piękny brelok z zamku Drakuli w Rumunii.

Odpowiedz do tematu