Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: rose

Autor Wiadomość
Rose
Rose 

Poland

Wysłany: 2010-12-28, 20:49   Rose
  Rodzaj kolekcji: Muszelki

Witam! :oops:
Na forum wchodzę od około półtora tygodnia, a dopiero przyszło mi do głowy, że wypadałoby się przedstawić... Liczę sobie 15, mieszkam w Gorlicach k. Nowego Sącza w województwie małopolskim.
Mam na imię [tu wpisać cokolwiek] i serdecznie swojego imienia nie znoszę, głównie z powodu jego popularności. Używam kilku pseudonimów, aktualny wpadł mi do głowy, gdy słuchałam piosenki "Eva" zespołu Nightwish. Utkwił mi w pamięci fragment "A rose by any other name" ("róża o jakimś innym imieniu"), który bardzo przyjemnie skojarzył się z cytatem "What's in a name? That which we call a rose, by any other name would smell as sweet" ("Czymże jest imię? To, co zwiemy różą, równie słodko pachniałoby pod każdą inną nazwą" - William Shakespeare, Romeo i Julia). I tak już zostało.
Nie czuję się jakąś wielką kolekcjonerką. Gdy byłam mała, zbierałam święte obrazki, kamienie, znaczki, wycinki z gazet... do dnia dzisiejszego dotrwała tylko część moich obrazków. Aktualnie zbieram tylko muszelki (i to raczej w celach dekoracyjnych, a nie naukowych, lub coś). Na forum trafiłam przez najzwyklejszy przypadek i zachwyciła mnie pasja, z jaką niektórzy rozwijają swoją kolekcję, dlatego postanowiłam tutaj zostać. Liczę, że mój pobyt tutaj wciągnie mnie w kolekcjonerstwo tak mocno, jak niektórych. Mam jednak nadzieję, że mi wybaczycie, jeśli nie stanie się to szybko i przez pierwszy okres mojego pobytu tutaj będę raczej myślała o wspólnej sprawie mojego Szkolnego Koła Wolontariatu niż o swojej kolekcji :oops:
Obiecuję sumiennie odkładać każdy bilet, kalendarzyk, wizytówkę, przywieszkę do herbaty, znaczek, staroć i wszystko inne, co nadaje się do jakiejkolwiek kolekcji, aby przekazać to tutejszym kolekcjonerom oraz zadręczyć wszystkich znajomych z klasy na śmierć, tak mi dopomóż Bog :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Rose 2011-03-25, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
natala-figlara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-29, 18:00   

Witaj, witaj! Już zdążyłysmy się zapoznac ;]

Jak znajdziesz coś dla mnie, mam mnóstwo muszelek, a niedługo planuję je "wykesmitować", ale nie martw się- cos sie wymyśli ;]

zyczę owocnych wymian!

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2010-12-29, 18:06   
  Rodzaj kolekcji: Stare pocztówki

Witam na forum. :->

Odpowiedz do tematu