Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: rme_rme

Autor Wiadomość
rme_rme
rme_rme 

Poland

Wysłany: 2010-01-13, 21:10   rme_rme
  Rodzaj kolekcji: bilety komunikacyjne, 2zł, stemple/pieczątki turystyczne, miniaturki alkoholi, całostki pocztowe (stemple, frankatury, eRki)

witam,
od bardzo niedawna jestem na forum... najpierw jako przeglądacz, teraz jako czynny uczestnik...

kolekcjonuję BILETY KOMUNIKACYJNE...
komunikacji miejskiej [autobusy, tramwaje, trolejbusy], pociągowe [PKP, SKM, WKD, KM, i inne]...
nie zbieram biletów lotniczych i biletów paragonów z kas fiskalnych...

wszelkiego rodzaju STEMPLE i PIECZĄTKI (odciski tych pieczęci na kartce, nie fizyczną pieczątkę)... zarówno więc stemple pocztowe, datowniki, frankatury, jak i te typowo turystyczne (dostępne np. w informacjach turystycznych, muzeach, kościołach)... w tym temacie również eRki (oznaczenia przesyłek poleconych), ale tylko te stare z nazwą miejscowości, a nie nowe z kodem kreskowym...

ponadto kolekcjonuję ZAPAŁKI PUDEŁEK REKLAMOWYCH... najchętniej z hoteli i sklepów... w drugiej kolejności browarniane i papierosowe...

ostatecznie jakieś ciekawe miniaturki alkoholi...

dla brata chętnie przygarnę monety 2zł NG... a dla siebie jeszcze pocztówki / ryciny z MAKAMI...

co możecie ode mnie otrzymać w zamian?
WSZYSTKO co da się zdobyć :P

bilety komunikacyjne
bilety wstępów
pudełka zapałczane
wizytówki
kalendarzyki
paragony fiskalne
koperty i zawieszki od herbat
cukry
opakowania po czekoladach
kapsle
długopisy i pióra
ulotki koncertowe, pociągowe, turystyczne
piny

ponadto wiele innych, których nawet nie wiem, że ktoś mógłby to zbierać, dlatego proszę pisać w każdej sprawie...

moją kolekcję biletów można obejrzeć tutaj:
http://rme.republika.pl/katalog.html

a kontakt do mnie to
e-mail: sierzputowska@gmail.com

ZAPRASZAM i liczę na owocną współpracę...

pozdrawiam
iza
Ostatnio zmieniony przez rme_rme 2017-10-08, 13:08, w całości zmieniany 10 razy  

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
jarkuc2 

Poland

Wysłany: 2010-01-13, 21:21   
  Rodzaj kolekcji: ZNACZKI POCZTOWE, bilety mzk

witam na forum, i udanych wymian życzę.
mam nadzieję że zrealizujemy kiedyś wspólnie wymianę... :-D

natala-figlara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-14, 09:31   

Witaj! mam mnóstwo biletów na wymianę! interesują mnie karty telefoniczne, monety 2 zł NG i pocztówki z ptakami!

Pozdrawiam!

rme_rme 

Poland

Wysłany: 2011-11-30, 18:40   
  Rodzaj kolekcji: bilety komunikacyjne, 2zł, stemple/pieczątki turystyczne, miniaturki alkoholi, całostki pocztowe (stemple, frankatury, eRki)

zapraszam :)

zbieram: bilety komunikacyjne, 2zł, miniaturki alkoholi, całostki pocztowe (stemple, frankatury, eRki)

rme_rme 

Poland

Wysłany: 2017-10-08, 09:55   

Jako, że moja kolekcja ostatnio powiększyła się o pocztówki / grafiki z makami, to się nimi pochwalę.

Bo trudno się chwalić tysiącami biletów lub pieczątek :)

W temacie pieczątek dodam tylko, że najbardziej zależałoby mi na uzbieraniu kolekcji z instytucji samorządowych. Bo tutaj akurat mam niewiele. Chodzi oczywiście o pieczęcie takie okrągłe, z orzełkiem lub herbem.
Czyli wszystkie urzędy miast, gmin, powiaty, województwa, itd. Często takie instytucje ofrankowują swoje przesyłki listowe mechanicznie, więc takie koperty też byłyby super. Może ktoś z Was pracuje w takowym miejscu, albo chciałoby mu się wybrać na wycieczkę w swojej miejscowości :)

IMG_20170909_150624-936x1248.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 281,93 KB

zbieram: bilety komunikacyjne, 2zł, miniaturki alkoholi, całostki pocztowe (stemple, frankatury, eRki)

Pawoł 

Poland

Wysłany: 2017-10-08, 14:54   
  Rodzaj kolekcji: filatelistyka,figurki smerfów z kinder niespodzianek

Ładne.

Kowalsik 

Poland

Wysłany: 2017-10-08, 15:09   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrętki polskie, zawieszki od herbaty

Łaskarzew z frankownicy zaraz poleci do Ciebie.

rme_rme 

Poland

Wysłany: 2017-10-08, 16:04   

Kowalsik: super :)

Odpowiedz do tematu