Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: profile, uzytkownikow

Autor Wiadomość
profile użytkowników
Rosomak 

Poland

Wysłany: 2010-08-27, 10:40   profile użytkowników
  Rodzaj kolekcji: Rosomaki, monety, płyty z muzyką

Sporo profili jest nieregulaminowych. Oczywiście z tym walczymy, jednak dość często się zdarza, że użytkownicy zamiast poprawić profil to jeszcze arogancko odpisują, że nie mają zamiaru.

Niestety o ile dziś pamiętam komu wysłałem pw z prośbą o zmianę to jutro już nie pamiętam, a sprawdzanie PW wysłanych to dość pracochłonne. Dlatego pomyślałem, że to użytkownicy powinni dbać o swoje profile. I gdyby procedura była taka:

Osoba ma niewpisane miasto, dostaje 3 ostrzeżenia i na PW informacje, że jak poprawi to ma się zgłosić i zniesiemy mu ograniczenia (zmienimy do 1 ostrzeżenia). Szybko i skutecznie ;) Nie mam zamiaru każdego ganiać ale:

1. jeśli jest nowy ledwo zarejestrowany na forum to nie ma wymówki jest regulamin który zaakceptował
2. jeśli jest dawno zarejestrowany można najpierw poprosić na pw i potem się już nie patyczkować

wiem, że trochę rygorystycznie.

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-27, 11:17   

Jest problem z profilami użytkowników, którzy są od dawna na forum.
Ich też dotyczy regulamin.

A co na przykład z Mari, która nie uzupełni swojego profilu. Chyba kiedyś pisała coś na ten temat.

Ewika 

Poland

Wysłany: 2010-08-27, 12:22   
  Rodzaj kolekcji: zakładki do książek

Nie przesadzacie?? Mari mieszka w Czechach, ale przesyłki zazwyczaj wysyła się dla niej do miasteczka przy granicy w Polsce. Zresztą i ona stamtąd wysyła przesyłki. Po co komu nazwa czeskiego miasteczka? Poza tym co ma wpisać : miasto w którym mieszka, czy miasto, z którego poczty korzysta?

tattinganna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-27, 12:31   

Ewo chodzi o to, że nie chciałabym aby doszło do takiej sytuacji, że jakiś użytkownik będzie wypominać dlaczego ma on poprawić swój profil, skoro na przykład forumowicze starsi stażem profilów nie mają uzupełnionych i z tego tytułu nie dzieje im się żadna "krzywda".

Taki młody użytkownik może uznać, że skoro forumowicz starszy stażem nie ma uzupełnionego profilu to on też nie musi mieć.

Rosomak 

Poland

Wysłany: 2010-08-27, 12:32   
  Rodzaj kolekcji: Rosomaki, monety, płyty z muzyką

Cytat:
§4 Rejestracja
2. Informacje podane przez użytkownika przy rejestracji muszą być prawdziwe. Podanie fałszywych danych może skutkować usunięciem.
4. W polu "Rodzaj kolekcji" zabrania się wpisywania informacji wieloznacznych i nieszczegółowych np. "różne", "wiele" itp., niezwiązanych z kolekcjonerstwem oraz przypadkowych ciągów znaków. W przypadku jeśli użytkownik nie jest kolekcjonerem należy wpisać "brak".

Nikogo nie chcę gnębić. Ja podaje lublin bo jest najbliżej i dzięki temu można się łatwiej dogadać w sprawie wymiany osobistej, choć nie mieszkam w lublinie tylko we wsi koło lublina.

A jeśli jedna osoba nie będzie przestrzegać regulaminu to jakim prawem możemy karać innych?

Ewika 

Poland

Wysłany: 2010-08-27, 13:13   
  Rodzaj kolekcji: zakładki do książek

To było tylko moje zdanie... zrobicie jak uważacie, Mari tez zrobi, jak uważa... najwyżej wpisze jedno z miast.. ja, niestety mam coraz mniej czasu, stąd zwiększenie liczby moderatorów, którzy moze poradzą sobie z pracami na forum :)

zgrredek 

Poland

Wysłany: 2010-08-30, 10:54   
  Rodzaj kolekcji: Klocki LEGO, książki Terry'ego Pratchetta

Na razie wstrzymajcie się z egzekwowaniem prawa póki nie wprowadzimy na Forum wszystkich poprawek.

Odpowiedz do tematu