Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: powitanie

Autor Wiadomość
Powitanie
Barton Fink 

Poland

Wysłany: 2019-11-27, 22:41   Powitanie
  Rodzaj kolekcji: pocztówki lotnicze, foldery producentów lotniczych, modele samolotów 1/72, monety

Serdeczne dzieńdobry wszystkim

kolekcjonuję różne rzeczy, w tym materiały związane z lotnictwem, zwłaszcza pocztówki linii lotniczych, modele w skali 1/72 oraz materiały reklamowe (prospekty, foldery itp.) producentów samolotów, śmigłowców i innych statków powietrznych, Interesują mnie także monety i zegarki, zwłaszcza mechaniczne.

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 

Poland

Wysłany: 2019-11-28, 09:50   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Cześć,

cieszymy się że dołączyłeś do naszego Forum :-D

Jakie modele lotnicze 1/72 zbierasz? Rozumiem ze je sam składasz?

Znajdziesz tutaj pewnie coś dla siebie.

Owocnych wymian! :-D
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

Barton Fink 

Poland

Wysłany: 2019-11-29, 15:20   
  Rodzaj kolekcji: pocztówki lotnicze, foldery producentów lotniczych, modele samolotów 1/72, monety

Cześć, dzięki za miłe słowa

Tak, sklejam samoloty 1/72 z okresu II w. św., ostatnio głównie polskie, bo wreszcie fani lotnictwa polskiego zostali dopieszczeni przez rodzime firmy

pietras 

Poland

Wysłany: 2019-11-30, 14:34   
  Rodzaj kolekcji: zapałki reklamowe

Mam pocztówki Turkish Airlines do wymiany. Jak byś miał zapałki reklamowe, to możemy się wymienić nawet osobiście :-)

Barton Fink 

Poland

Wysłany: 2019-11-30, 17:13   

Akurat z tym asortymentem to dość krucho. Znalazłem tylko jedno interesujące pudełko. Zapałki z Ukrainy, Ukrainian Match Factory LTD z okolic Równego, z wizerunkiem jakiegoś zwierzaczka.

Ferenc 

Poland

Wysłany: 2019-11-30, 18:31   
  Rodzaj kolekcji: pocztówki,bilety,odznaki,naszywki,prasa konspiracyjna

Witam
Posiadam trochę pocztówek linii lotniczych
Ja szukam obecnie ; naszywki jednostek harcerskich, odznaki związane z harcerstwem , bilety z meczów piłki nożnej polski klub/reprezentacja - zagraniczny przeciwnik
Pozdrawiam

Barton Fink 

Poland

Wysłany: 2019-12-01, 11:59   

Niestety na razie nie mam nic na wymianę z tego co szukasz. Jedynie gdzieś mam jakąś jedną naszywkę ale to nie jednostki tylko z którejś HAL z l. 80.
Ostatnio zmieniony przez Barton Fink 2019-12-01, 12:00, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu