Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: poczta, polska

Autor Wiadomość
Poczta Polska
tom 

Poland

Wysłany: 2020-03-31, 11:01   Poczta Polska
  Rodzaj kolekcji: autografy

Nadałem przez Pocztę Polską polecony priorytet z dość cennymi autografami. Miał dojść jak najszybciej do odbiorcy. Po trzech tygodniach doszedł. Kosztowało to mnie i przede wszystkim oczekującą na ten list osobę sporo nerwów. Zareklamowałem opóżnienie na poczcie. Dzisiaj po miesiącu od reklamacji listonosz przyniósł mi odszkodowanie i zadośćuczynienie, całe 2 zł 50 groszy. Aż strach nadać ważne dokumenty, potem dostać aż tak oszałamiającą rekompensatę.
Gdy jakiś czas temu na tym forum wyrażałem swój sprzeciw odnośnie cen usług pocztowych, podniosły się głosy,że ceny są do zaakceptowania,jeśli podniesie się jakość usług.Właśnie widać jak się podniosła. Listonosz musiał pofatygować się na trzecie piętro i nawet napiwku nie było z czego dać.

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
FALUBAZ_ZG 

Poland

Wysłany: 2020-03-31, 16:27   
  Rodzaj kolekcji: metalowe odznaki sportowe, 2NG-> obojetnie jakie, piny, bilety zuzlowe, kapsle

Mi wczoraj wrzucił listonosz do skrzynki awizo powtórne, na którym jest info ze 25.03 odeslali list do nadawcy.
Bareja wiecznie żywy.

Pozdrawiam
http://collections.pl/viewtopic.php?p=14604#14604 --> O mnie
http://www.odznakizuzlowe.pl.tl/ --> moja kolekcja odznak
Tylko FALUBAZ i węgierski styl życia na krawędzi!!!

morganghost 

Poland

Wysłany: 2020-04-07, 22:31   
  Rodzaj kolekcji: Znaczki, monety, widokówki

Póki co w związku z obostrzeniami dostarczanie przesyłek jest mocno opóźnione. Priorytety zamiast 2-3dni idą i tydzień (przynajmniej na moim przykładzie). Przesyłki zagraniczne to już w ogóle porażka, co chwila kolejny kraj nie jest obsługiwany, ostatnio wysłać chciałem do Holandii, ale okazuje się, że priorytet nie przejdzie tylko ekonomiczny i to w cenie priorytetu!

A odnośnie czasu dostarczenia to przypomnę, że krajowe priorytety mają w swojej definicji jedynie DEDYKOWANE terminy doręczeń, a nie gwarantowane. Gwarancję dostarczenia czasowego ma tylko przesyłka Pocztexu - za co się solidnie płaci.

tom 

Poland

Wysłany: 2020-04-08, 14:25   
  Rodzaj kolekcji: autografy

No właśnie u mnie duża niespodzianka,bo nadałem priorytet polecony i doszedł po dwóch dniach.Podobnie list ,który został nadany do mnie przyszedł już na drugi dzień. To wprawdzie krajowe przesyłki,ale tym razem poczta nie nawaliła.
Sytuacja która opisałem wcześniej ,miała miejsce jeszcze przed obostrzeniami w związku z pandemią, więc wtedy Poczta Polska dała ciała.

gilus32 

Poland

Wysłany: 2020-04-08, 20:11   
  Rodzaj kolekcji: Autografy, pocztówki

Wczoraj nadałem dwie przesyłki polecone i dzisiaj 0 14.29 dostałem SMS-a o dostarczeniu obu przesyłek (fakt, że do Łodzi - 100 km i miasto wojewódzkie), więc szacun dla PP (mimo nagonki).
Pocztówki z Wielunia i Ziemi Wieluńskiej /Wieluń,Wieruszów,Praszka,Bolesławiec,Działoszyn,Osjaków,Biała,Krzeczów,Toporów, Walichnowy,Sokolniki,Wierzchlas,Kamion,Konopnica,Dzietrzniki,Dzietrzkowice,Ożarów,Łubnice,Mokrsko,Szynkielów,Naramice/ i autografy.

Odpowiedz do tematu