Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

  
  
 
   
 
Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bilety, rossoneri, sportowe, want

Autor Wiadomość
[Offer] [Want] Bilety sportowe - Rossoneri
Rossoneri 

Poland

Wiek: 23
Posty: 0
Wysłany: 2015-02-27, 21:04   [Offer] [Want] Bilety sportowe - Rossoneri
  Rodzaj kolekcji: bilety piłkarskie


REPREZENTACJE:

Polska - Szwecja 2003
Polska - Węgry 2004
Polska - Słowenia u19 2015
Polska - Białoruś u18 2013
Polska - Szkocja u15 2015
Polska - Włochy u21 2001
Polska - Anglia u21 1997
Polska - Rosja (kobiety) 2004
Polska - Mołdawia (rugby) 2015 x2 (wydruk z ebilet)
Polska - Ukraina (rugby) 2016 x3 (wydruk z kupbilet)
Reprezentacja Polski - Zagraniczne Gwiazdy Ligi Polskiej 2008

Euro 2016 Portugalia - Walia
MŚ 2006 Voucher na ¼ finału


Stadion PGE Narodowy - zwiedzanie trasa ekskluzywna x2


POLSKIE KLUBY:

Bałtyk Koszalin - Kaszubia Kościerzyna 2011

Boruta Zgierz - Puszcza Niepołomice 2015 x2

BKS Stal Bielsko-Biała x2

Broń Radom - Podlasie Sokołów Podlaski 2007
Broń Radom - Przyszłość Włochy 2005
Broń Radom - Sadownik Błędów 2005
Broń Radom - Zryw Sobolew 2005
Broń Radom - Mazovia Mińsk Maz. 2005
Broń Radom - Mirax/Berta Jedlińsk 2005
Broń Radom - TUR Jaktorów 2005
Broń Radom - Podlasie Sokołów Podlaski 2005
Broń Radom - Mszczonowianka Mszczonów 2005

Bytovia Bytów - Rodło Kwidzyn

Chełmianka Chełm

Chemik Police - Bałtyk Koszalin 2013
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 2013

Cracovia – Wisła Kraków 26.11.2008
Cracovia - trening noworoczny 2015
Cracovia - Legia Warszawa 2016

Elana Toruń - Bytovia Bytów 2013
Elana Toruń - Lech II Poznań
Elana Toruń - Polonia Środa W.
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 2013
Elana Toruń - Grom Plewiska 2014
Elana Toruń 2004/05 III LIGA

GPK Targówek Warszawa - Polonia Warszawa 2014/15

GKS Bełchatów - Hetman Zamość 2000
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 2006

GKS Jastrzębie jesień 2007

GKS Katowice - ŁKS Łomża II liga
GKS Katowice 2010/11

GLKS Wilkowice - MRKS II Czechowice 2014

Górnik Łęczna - Lech Poznań 2005
Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg 1999
Górnik Łęczna - Tłoki Gorzyce 2001
Górnik Łęczna - Polonia Warszawa 2004
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 2006
Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2015

Górnik Polkowice karnet 2006/07

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2016

Granica Kętrzyn - Warmiak Łukta 2015

Groclin Dyskobolia - Amica Wronki 2004

Halniak Maków Podhalański - Jutrzenka Giebułtów

HEKO Czermno - Piast Gliwice 2005
HEKO Czermno - Wisła II Kraków
HEKO Czermno - Stal Rzeszów

Hutnik Kraków

Jagiellonia - Lechia Gdańsk 2016/17
Jagiellonia - Górnik Zabrze 13.12.14
Jagiellonia - Korona Kielce 27.05.14
Jagiellonia - Wisła Kraków 06.04.15
Jagiellonia - Termalica Bruk-Bet 26.07.15 x2
Jagiellonia - Podbeskidzie Bielsko Biała 21.02.14
Jagiellonia - Podbeskidzie Bielsko Biała 29.09.14
Jagiellonia - Zawisza Bydgoszcz 09.04.14
Jagiellonia - Górnik Łęczna 14.03.15
Jagiellonia - Śląsk Wrocław 23.08.14
Jagiellonia - Pogoń Szczecin 2015/16
Jagiellonia - Pogoń Szczecin 18.10.14
Jagiellonia - Piast Gliwice 26.04.14
Jagiellonia - Piast Gliwice 12.04.14 x2
Jagiellonia - Cracovia Kraków 01.08.14
Jagiellonia - GKS Bełchatów 03.11.14 (kartka a4)
Jagiellonia 2013/14 x2
Jagiellonia - prezentacja zespołu 2014
Jagiellonia Wersal Podlaski Białystok

Jantar Ustka - Stolem Gniewino x3
Jantar Ustka - Wietcisa Skarszewy

Jutrzenka Warta ulgowy 3 zł

KKS Kalisz

Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 2006
Kmita Zabierzów - TUR Turek

Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2005
Korona Kielce - Legia Warszawa 2015

Kotwica Kołobrzeg

Kotwica Korczyna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2016

Lech Poznań - Legia Warszawa 2016

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 09.04.08 x2
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2016
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2011

Legia Warszawa – Polonia Warszawa 2012
Legia Warszawa – Polonia Warszawa 2002
Legia Warszawa – Polonia Warszawa 2001
Legia Warszawa – Polonia Warszawa 2002/03
Legia Warszawa - Polonia Bytom 2008
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2016

LZS Włodary-Węża - cegiełka x7

ŁKS Łomża - Radomiak Radom 2013 (PP)
ŁKS Łomża - Świt Nowy Dwór Maz. 2012 (PP) x5
ŁKS Łomża - Stomil Olsztyn (PP) 2011
ŁKS Łomża - Włókniarz Białystok 2011 (Finał OPP) x2
ŁKS Łomża - Widzew Łódź 16/17
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz 16/17 x4
ŁKS Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16/17
ŁKS Łomża - Sokół Ostróda 16/17
ŁKS Łomża - MKS Ełk 16/17
ŁKS Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki 16/17 x3
ŁKS Łomża - Concordia Elbląg 2016
ŁKS Łomża - MKS Ełk 2016 x2
ŁKS Łomża - Sokół Ostróda 2016
ŁKS Łomża - Drwęca NML 2016 x2
ŁKS Łomża - Olimpia Elbląg 15/16 x3
ŁKS Łomża - MKS Korsze 15/16
ŁKS Łomża - Olimpia Olsztynek 15/16 x2
ŁKS Łomża - Start Działdowo 15/16
ŁKS Łomża - Concordia Elbląg 2015 x2
ŁKS Łomża - Dąb Dabrowa Białostocka 2013
ŁKS Łomża - Huragan Morąg 2014
ŁKS Łomża - Kmita Zabierzów 2008
ŁKS Łomża - KSZO Ostrowiec Św. 2007
ŁKS Łomża - MKS Korsze 2015 x2
ŁKS Łomża - MKS Korsze 2014
ŁKS Łomża - MKS Korsze 2011
ŁKS Łomża - Mrągowia Mrągowo 2013
ŁKS Łomża - Mrągowia Mrągowo 2012 x3
ŁKS Łomża - Odra Opole 2008
ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów 2012 x2
ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów 2013
ŁKS Łomża - Olimpia Olsztynek 2014 x2
ŁKS Łomża - Orzeł Kolno 2012 (inny mecz)
ŁKS Łomża - Orzeł Kolno 2012
ŁKS Łomża - Płomień Ełk 2012
ŁKS Łomża - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2006
ŁKS Łomża - Pogoń Łapy 2012
ŁKS Łomża - Sandecja Nowy Sącz 2009 x3
ŁKS Łomża - Sokół Ostróda 2014
ŁKS Łomża - Sparta Augustów 2010
ŁKS Łomża - Start Działdowo 2012 x2
ŁKS Łomża - TUR Turek 2007
ŁKS Łomża - Warmia Grajewo 2013
ŁKS Łomża - Wissa Szczuczyn
ŁKS Łomża - Włókniarz Białystok 2010
ŁKS Łomża - Zatoka Braniewo 2011 x2
ŁKS Łomża - bilet VIP
ŁKS Łomża - bilet sponsorski (nominał 50zł)
ŁKS Łomża - bilet kolekcjonerski (nominał 100zł) x3
ŁKS Łomża - karnet wiosna 2014 x3
ŁKS Łomża - karnet jesień 2014
ŁKS Łomża - karnet jesień 2013
ŁKS Łomża - karnet wiosna 2013
ŁKS Łomża - karnet wiosna 2012
ŁKS Łomża - karnet wiosna 2011
ŁKS Łomża - karnet jesień 2011
ŁKS Łomża - karnet wiosna 2016

ŁKS Łódź – Widzew 16.03.2007
ŁKS Łódź – Widzew 05.11.2004
ŁKS Łódź – Widzew 10.05.2006
ŁKS Łódź - Widzew 14.11.1998

Motor Lublin - ŁKS Łomża 25.08.2007

Nadwiślan Góra - Gryf Wejherowo 2015

Nida Pińczów

Odra Ryan Opole

Odra Szczecin

Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 2014
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 2014
Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz 2014 x2
Olimpia Elbląg - Puszcza Hajnówka 2014 x3
Olimpia Elbląg - Start Działdowo 2014 x2

Olimpia Olsztynek III liga

Olimpia Zambrów - Garbarnia Kraków 23.04.15
Olimpia Zambrów - ŁKS Łomża x6
Olimpia Zambrów - Warmia Grajewo 11.10.14

Orkan Rumia

Orzeł Balin - Hutnik Kraków

Orzeł Biały Wałcz

Orzeł Przeworsk

Oskar Przysucha

Pelikan Łowicz - Gwardia Warszawa 2003

Piast Gliwice wiosna 2007
Piast Gliwice wiosna 2008
Piast Gliwice - Legia Warszawa 2015

Pogoń Prudnik

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 2013

Pogoń Staszów - Orlicz Suchedniów 2007

Pogoń Szczecin – Podbeskidzie 2014
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 2015
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 2014
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2000
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1999
Pogoń Szczecin - Stomil Olsztyn 1999
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2004

Polonia Iłża

Polonia Warszawa – Legia 23.10.1999
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Maz.

Raba Dobczyce - Hejnał Krzyszkowice x4
Raba Dobczyce - Rokita Kornatka
Raba II Dobczyce - Iskra Głogoczów x2

Resovia Rzeszów 2000/01

ROW Rybnik II liga

Rozwój Katowice

Ruch Chorzów - ŁKS Łomża 23.09.2006
Ruch Chorzów - ŁKS Łomża 04.05.2007
Ruch Chorzów wiosna 2007 (sektor gości)
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 2015
Ruch Chorzów - RKS Radomsko 2005
Ruch Chorzów - Podbeskidzie 2005

Ruch Radzionków - Swornica Czarnowąsy 2003
Ruch Radzionków - Śląsk Wrocław 2005
Ruch Radzionków - Lech Zielona Góra 2004
Ruch Radzionków zaproszenie VIP

Sarmacja Będzin - Rozbark Bytom 2004

Skawinka Skawina - Orzeł Piaski Wielkie 2009

Siarka Tarnobrzeg

Sokół Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Pabianice 17.05.2006

Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 2016

Sokół Sokółka - Start Działdowo 2010
Sokół Sokółka II liga 2011/12
Sokół Sokółka karnet wiosna 2009

Stal Brzeg 2015/16 x3

Stal Rzeszów - Górnovia Górno 09.06.2002

Stomil Olsztyn - GKS Tychy 2014/15
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 11.05.1997

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2016

Ślęza Wrocław - karnet jesień 2011

Świt Nowy Dwór Maz. - Legia Warszawa 2015
Świt Nowy Dwór Maz. - Broń Radom 2015
Świt Nowy Dwór Maz. - Dospel Katowice 2003/04
Świt Nowy Dwór Maz. - Wisła Kraków 2003/04
Świt Nowy Dwór Maz. - Polica Białobrzegi 2016
Świt Nowy Dwór Maz. - Energia Kozienice 2015

Turniej Piłkarska Gwiazdka Piątnica 2015 x2

Ursus Warszawa - Broń Radom 2015

Wawel Kraków- Hutnik Kraków

Warmia Grajewo III liga

Warta Poznań 2008/09

Widzew – ŁKS Łódź 08.06.2005

Wisła Kraków - Legia Warszawa 2015
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2014

Wisła Płock - Pytać o konkretnych przeciwników lub daty

Wisła Puławy II liga 2012/13
Wisła Puławy III Liga

Wisła Ustronianka - cegiełka x3

Wisłok Wiśniowa

Wisłoka Dębica

Victoria Sulejówek - Hutnik 2010

Victoria Września

Zagłębie Lubin karnet wiosna 2008

Zagłębie Sosnowiec - wiosna 05/06
Zagłębie Sosnowiec - wiosna 06/07

Zatoka Braniewo

Znicz Biała Piska III liga x14


Zagraniczne:
Bayern Monachium - FC Zurich 2011 el. LM
FC Zurich - Bayern Monachium 2011 el. LM
FC Salzburg - Hapoel Tel-Aviv 2010 el. LM
Raith Rovers - AYR United 2008
FC Vaduz - AC Lugano 2004/05

SKOKI NARCIARSKIE:
PŚ Zakopane 2002
PŚ Zakopane 2014 - kwalifikacje x2

SIATKÓWKA:
Muszynianka Muszyna x2
NKS Nysa

ŻUŻEL:
Polonia Bydgoszcz 2005
Polonia Bydgoszcz 2004

PIŁKA RĘCZNA:
Wisła Płock - Traveland Olsztyn 2006
Górnik Zabrze 2014/15

KOSZYKÓWKA:
MKS Pruszków karnet 2002/2003
Legia Warszawa - GKS Tychy 2016
Pogoń Ruda Śląska - Basket Poznań 1995/96

TENIS STOŁOWY:
AZS Wałkuscy Łomża - LUKS Chełmno 2009
Ostatnio zmieniony przez Rossoneri 2016-10-30, 11:08, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 



Poland

Wiek: 42
Posty: 5676
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-30, 20:16   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...


 Oferta została oczyszczona z niepotrzebnych i starych postów na prośbę autora.
_________________
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 4 600 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Offer] Pocztówki wymienię na bilety sportowe
radbar93 Pocztówki - Polska 2 2017-03-06, 15:43
radbar93
Brak nowych postów [Want] Bilety i programy sportowe
radbar93 Bilety, programy 3 2017-05-04, 19:38
gilus32
Brak nowych postów KALENDARZYKI WYMIENIĘ NA BILETY SPORTOWE
GregorH Kalendarze 1 2017-04-01, 15:47
temir
Brak nowych postów Rossoneri
Gość R 1 2009-10-07, 18:18
bodacious
Brak nowych postów [Offer] Sportowe różne
rwd8 Medale, odznaki, piny 4 2017-04-06, 14:59
rwd8

 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.
© 2007–2013 Collections.pl | Informacje o prawach autorskich | Polityka prywatności | Korzystanie z Forum oznacza akceptację Regulaminu

Strony internetowe: Projektowanie stron Studio Graficzne