Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

  
  
 
   
 
Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bilety, offer, pilkarskie

Autor Wiadomość
[Offer] Bilety piłkarskie
Kaspar131 

Poland

Wiek: 24
Posty: 1
Wysłany: 2019-01-01, 17:22   [Offer] Bilety piłkarskie
  Rodzaj kolekcji: Naklejki, bilety


Posiadam niżej wymienione bilety:

Polska U19 – Anglia U19 21.08.2003
Polska U21 – Belgia U21 20.08.2002 – Zaproszenie Loża Honorowa
Polska – Węgry 28.03.2003
Polska U19 – Białoruś U19 07.10.2017
Polska U19 – Białoruś U19 07.10.2017 – Karta Parkingowa
Górnik Łęczna – GKS Katowice 06.10.1999
MKS Legionova – Pelikan Łowicz 30.03.2003
Polska – Ukraina 06.10.2001
Polska – Serbia i Czarnogóra 16.11.2003
Polska – Węgry 29.03.2003
Polska – Węgry 29.03.2003
Górnik Łęczna – Polar Wrocław 03.11.2001
Górnik Łęczna – Dolcan Ząbki 26.08.2000
Górnik Łęczna – Bełchatów 18.08.2001
Górnik Łęczna – Piotrcovia Ptak 09.04.2003
Górnik Łęczna – Ceramika Opoczno 19.10.2002
Karpaty Lwów – Polonia Warszawa 11.07.2004
Wisła Kraków – NK Primorje Ajdovscina 03.10.2002
Widzew Łódź – Neftchi Baku 30.07.1997
Polska – Anglia 31.05.1997
Polska – Rumunia 10.11.1996
Polska – Norwegia 01.09.2001
Górnik Łęczna – Jeziorak Iława 20.05.2000
Polska – Szwecja 10.09.2003
Arka Gdynia – Piotrkovia Ptak 28.06.1998
Prokom Arka Gdynia – RKS Radomosko 12.06.2004
Pelikan-Hortpak Łowicz- Śląsk Wrocław
ZKS Polar Wrocław
Górnik Łęczna – Petrochemia Płock 03.10.1998
Ryan Odra Opole – Włókniarz Kietrz 05.05.2001
RKS Radomsko – KSZO Ostrowiec Św. 20.03.2002
KS Garbarnia Szczakowianka Jaworzno - Cracovia Kraków 21.11.2003
Ryan Odra Opole – 2000/2001
KF Shkendija – MKS Cracovia 30.06.2016
Elana Toruń – Chrobry Głogów 17.09.2011
BKS Łada Biłgoraj – Granat Skar. Kam. 11.04.1999
Hetman Zamość – KS Myszków 29.04.2000
MKS Sława Sławno – Olimpia Sztum 20.03.2009
MKS Odra Wodzisław Śl. – Groclin Dyskobolia SSA 14.09.2002
MKS Sława Sławno – Olimpia Sztum 20.03.2009
MKS Odra Wodzisław Śl. – GKS Katowice 24.04.2002
MKS Odra Wodzisław Śl. – GKS Katowice 21.07.2001
MKS Odra Wodzisław Śl. – WKS Śląsk Wrocław 31.03.2001
MKS Odra Wodzisław Śl. – RKS Fameg Radomsko 30.08.2000
MKS Odra Wodzisław Śl. – GKS Katowice 29.07.2000
MKS Odra Wodzisław Śl. – Legia Warszawa 01.04.2000
MKS Odra Wodzisław Śl. – Zagłębie Lubin 18.03.2000
MKS Odra Wodzisław Śl. – Wisła Kraków 18.07.1999
MKS Odra Wodzisław Śl. – GKS Katowice 06.11.2004
Drutex Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec 06.05.2016
Drutex Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec 06.05.2017
FC Vardar – Partizan Belgrad 14.11.2007
MKS Odra Wodzisław Śl. – Legia Warszawa 19.04.2003
MKS Odra Wodzisław Śl. – DOSPEL Katowice 03.04.2004
MKS Odra Wodzisław Śl. – DOSPEL Katowice 10.11.2002
MKS Odra Wodzisław Śl. – ORLEN Płock 14.04.2001
Portugalia - Albania 07.09.2014
Portugalia – Albania 07.09.2014
Portugalia – Norwegia 29.05.2016
FK Vardar – Legia Warszawa 31.07.2002
FK Rabotnicki – SS Lazio 25.08.2011
KSZO Ostrowiec Św. 12.10.2003
Macedonia – Rosja 12.10.2010
Polska U19 – Niemcy U19 26.04.2006
NK Maribor – NK Olimpija L J 05.03.2016
Świt Krzeszowice – Wróblowianka Wróblowice 11.11.2005
Star Starachowice
Łabędzkie Towarzystwo Sportowe “Łabędy”
Hetman Białystok
MKS Start Radziejów – Legia Chełmża 20.08.2003
MKS Legionova – ŁKS Polonia Lidzbark 04.05.2002
MKKS Darzbór Szczecinek – MKP Kotwica Kołobrzeg 07.03.2004
Prokom Arka Gdynia
MKKS Darzbór Szczecinek – Amica Wronki 02.07.2005
Chełmek Chełm – 1997
Oskar Przysucha – Radomiak Radom 07.04.1999
Zagłębie Sosnowiec 1996
Zagłębie Sosnowiec 1996
Świt Krzeszowice – Wieczysta Kraków 03.09.2003
RKP 1926 Broń Radom – BKS Hutnik Warszawa 02.04.2005
Polska – Niemcy 06.09.2011
Świt Krzeszowice – Skawinka Skawina 25.10.2003
Jagiellonia Wersal Podlaski Białystok
Świt Krzeszowice – Radziszowianka Radziszów 21.08.2005
Motor Lublin – Avia Świdnik 11.11.2001
GKS Piast Gliwice
Pogoń Siedlce
Broń Radom – OKS Start Otwock 30.04.2005
Olimpia Sztum 1992
Carbo Gliwice
Świt Krzeszowice – Iskra Krzęcin 24.09.2005
Świt Krzeszowice – Tramwaj Kraków 08.10.2005
Świt Krzeszowice – Skawinka Skawina 29.10.2005
Miedź Legnica
LKS Czarni Czarne 20.06.2007
Broń Radom – Powiślanka Lipsko 26.03.2005
Świt Krzeszowice – Skawa Wadowice 27.09.2003
Broń Radom – LKS Mirax Bierwce 09.04.2005
Świt Krzeszowice – Zwierzyniecki Kraków 07.05.2005
TKS Rega – Gryf 95 13.05.2009
Nida Pińczów – Hutnik Kraków
Broń Radom – Powiślanka Lipsko 26.03.2005
Świt Krzeszowice – Bolesław Bukowino 11.10.2003
Świt Krzeszowice – Bolesław Bukowino 11.10.2003
KS Hetman II – Stal Poniatowa
Darzbór Szczecinek – Karta Wstępu IV Liga Wiosna 2006
MMKS Dąbrowa Górnicza
RKS Raków Częstochowa
MKS Pogoń Siedlce – Girlling RFC 02.05.2004
Świt Krzeszowice – Skawa Wadowice 27.09.2003
Hetman Włoszczowa – Lublinianka Lublin 29.03.1998
Darzbór Szczecinek – Karta Wstępu IV Liga Jesień 2006/2007
RKP Broń Radom – KS Przyszłość Warszawa Włochy 15.03.2004
MGLKS Błonie Barwice
Polonia Bytom 1997
ŁTS Łabędy – Stal Zabrze 1998
ŁTS Łabędy – Młodość Rudno 1999
KS Hetman Zamość – Pogoń 04.10.2003
Czeladzki KS w Czeladzi
KS Drawa – Darzbór Szczecinek
Czarni Pawłosiów
Broń Radom – BKS Hutnik Warszawa 02.04.2005
Broń Radom – BKS Hutnik Warszawa 02.04.2005
Broń Radom – MKS Wicher Kobyłka 16.04.2005
Broń Radom – GLKS Zryw Sochaczew 19.06.2005
Broń Radom – KS Zwolenianka Zwoleń 07.05.2005
Broń Radom – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki 21.05.2005
KS Jantar Ustka
Darzbór Szczecinek – pomarańczowe bilety
Darzbór Szczecinek – niebieskie bilety
Darzbór Szczecinek – żółty bilet
Sława Sławno
Darzbór Szczecinek – białe bilety
NKS Astra Ustronie Morskie – Darzbór Szczecinek 26.08.2006
NKS Astra Ustronie Morskie – Darzbór Szczecinek 26.08.2006
RKS Stoczniowiec Gdańsk – Tysovia
STS Automatyka
Turniej Eliminacyjny do MŚ Gwatemala 2000 13-19.01.2000
Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz – Wiosna 2007
Hutnik Kraków – Kolejarz Stróże – Wiosna 2007
Hutnik Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski – Jesień 2006
Hutnik Kraków – Karnet Wiosna 2007
Hutnik Kraków – Stal Stalowa Wola – Wiosna 2006
Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz – Wiosna 2006
Hutnik Kraków – Avia Świdnik – Jesień 2007
Hutnik Kraków – Motor Lublin – Wiosna 2006
Stomil Olsztyn – Groclin Grodzisk Wlkp. 24.07.1999
Hutnik Kraków – Okocimski Brzesko – Wiosna 2006
Hutnik Kraków – Naprzód Jędrzejów – Wiosna 2008
Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz – Wiosna 2008
Hutnik Kraków – Piast
WKS Wawel Kraków – Hutnik Kraków
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
TKS Huczwa Tyszowce
TKS Huczwa Tyszowce
Broń Radom – KS Przyszłość Warszawa Włochy 06.04.2005
Wisła Płock – Cracovia Kraków 25.05.2005
Fameg Radomsko – Petrochemia Płock 30.03.1996
GKS Ruch Radzionków
Groclin-Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Widzew Łódź 22.11.2003
Pomezania Malbork – Fameg Radomsko 28.08.1996
Górnik Łęczna – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28.10.2000
GKS Bełchatów – Arka Gdynia 15.10.2004
Stomil Olsztyn – Ruch Radzionków 31.08.2002
Hetman Zamość – Stomil Olsztyn 08.09.2002
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice 10.04.2004
Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia 13.11.2004
Górnik Zabrze 18.04.2001
Pogoń Szczecin – Stasiak KSZO 17.04.2004
Górnik Łęczna – MKS Sandecja Nowy Sącz 10.04.2010
Polska U21 – Białoruś U21 01.06.2008
Polska U21 – Białoruś U21 01.06.2008
ŁKS Orlęta Łuków
Amica Wronki – Górnik Zabrze 10.04.2004
Górnik Zabrze – ŁKS Łódź 20.04.2008
KSZO Ostrowiec – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25.06.1997
Gryf Słupsk – Orlęta Reda 16.08.2008
Stomil Olsztyn – Sokół Pniewy 29.04.1995
Ruch Chorzów -2010
MKS Odra Wodzisław Śl. – Wisła Kraków 18.07.1999
Cracovia Kraków – Polonia Warszawa 07.05.2010
Cracovia Kraków – Górnik Zabrze 15.03.2008
Wisła Kraków – Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jesień 2003
Wisła Kraków – Górnik Łęczna – Jesień 2003
Podbeskidzie Bielsko Biała – Arka Gdynia 07.09.2003
Polonia Bytom – Orange Ekstraklasa
Amica Wronki – Lech Poznań 08.04.2005
Amica Wronki – Pogoń Szczecin 20.08.2005
Hutnik Kraków – Unia Tarnów – Jesień 2008
Górnik Zabrze – Groclin Grodzisk
Podbeskidzie Bielsko Biała – GKS Bełchatów 25.10.2003
Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław
KKS Koluszki – KS Ceramika Opoczno 06.06.1996
RKS Radomiak Radom – Legia II Warszawa
Arka Nowa Sól – Gwardia Koszalin 08.11.1998
FK Amica Wronki
KSZO Ostrowiec – Lech Poznań 09.08.1997
KSZO Ostrowiec – GKS Katowice 09.08.1997
KSZO Ostrowiec – Ruch Chorzów 13.09.1997
Dolcan Ząbki – II LIGA
MKS Dąb Debno – V LIGA Sezon 2006/2007
KSZO Ostrowiec Św. – Okocimsko Brzesko 20.10.1996
Górnik Zabrze SSA – Ruch Chorzów 02.05.1998
Jagiellonka Vłocłavia
RKS Radomiak – Ruch Chorzów 14.08.2004
MKS Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 07.09.2003
KSZO Ostrowiec Św. 26.05.1996
Legia Daewoo Warszawa – Ruch Chorzów
RKS Fameg Radomsko – Tłoki Gorzyce 12.05.2004
Górnik Zabrze – GKS Katowice 22.11.1997
Hetman Zamość – Aluminium Konin 29.08.1999
Dąb Dębno 2002/2003
RKS Fameg Radomsko – Ruch Chorzów 25.09.2004
RKS Radomsko – GKS Bełchatów 20.04.2005
KS Hetman Zamość – MKS Zagłębie Lubin 02.10.2001
KSZO Ostrowiec Św. – Wawel Kraków 27.04.1997
KSZO Ostrowiec Św. – Unia Tarnów 14.05.1997
KSZO Ostrowiec Św. – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25.06.1997
Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 27.02.1999
Hetman Zamość – Piotrcovia Ptak 21.03.1999
RKS Fameg Radomsko – GKS Bełchatów 02.06.2001
Hetman Zamość – Avia Świdnik 20.10.1996
KS Sparta Brodnica 17.06.2000
Stasiak KSZO Celsa – ŁKŚ Łódź 07.08.2004
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 31.08.2002
Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź 20.03.2004
RKS Radomiak – ŁKS Łódź 17.10.2004
BKS Bełchatów – ŁKS Ptak Łódź 17.10.1998
Legia Daewoo Warszawa – Widzew Łódź
RKS Fameg Radomsko – Widzew Łódź 10.10.2004
RKS Radomsko – Widzew Łódź 30.03.2002
RKS Fameg Radomsko – Legia Warszawa 21.10.2001
Pogoń Szczecin – Widzew Łódź 14.10.2000
Pogoń Szczecin – Lech Poznań 09.11.2002
MKS Pogoń Szczecin – Cracovia Kraków 13.11.2004
MKS Pogoń – Legia Warszawa 30.07.2004
Pogoń Szczecin – Cracovia Kraków 18.10.2003
GKS Bełchatów – Cracovia Kraków 09.06.1998
Legia Daewoo Warszawa – ŁKS Łódź Jesień 1999
RKS Fameg Radomsko – Cracovia Kraków 23.08.2003
KSZO Ostrowiec Św. – Cracovia Kraków 18.08.1996
Hetman Zamość – ŁKS Łódź 05.10.2002
GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 28.10.1995
GKS Bełchatów – Amica Wronki 26.08.1995
GKS Bełchatów – GKS Katowice 27.04.1996
GKS Bełchatów – GKS Katowice 22.03.1997
GKS Bełchatów – Lech Poznań 18.05.1996
Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 31.03.2001
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 12.05.2001
Pogoń Szczecin – Widzew Łódź 20.03.1999
Pogoń Szczecin – ŁKS Ptak Łódź 28.08.1999
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 20.09.1997
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 13.03.1999
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 03.10.1999
MKS Odra Wodzisław Śląski – Legia Warszawa
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 15.10.1997
Ruch Chorzów – Widzew Łódź 30.05.1998
Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 03.09.1997
Lech Poznań – Wisła Kraków 03.06.2003
Lech Poznań – LUKULLUS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22.09.2001
Lech Poznań – Stasiak KSZO 2003/2004
Lech Poznań – Orlen Płock
Wisła Kraków 1998
Wisła Kraków 1998
Wisła Kraków 1998/1999
Wisła Kraków – Ruch Chorzów
Wisła Kraków – Odra Wodzisław 2004
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Wisła Kraków – Polonia Warszawa
Wisła Kraków 1997
Wisła Kraków 1997
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin 09.12.2007
Wisła Kraków Karnet Jesień 2992
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 10.04.2010
Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec 10.05.2008
Wisła Kraków – Cracovia Kraków 28.10.2006
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin 25.02.2007
Wisła Kraków – ŁKS Łódź 04.05.2008
Wisła Kraków – Cracovia Kraków 09.10.2008
Cracovia Kraków – Polonia Warszawa 15.10.2004
Cracovia Kraków
Cracovia Kraków Bilet Rezerwowy
KS Cracovia
Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Cracovia Kraków – Wawel Kraków
Cracovia Kraków – GKS Katowice 1998/1999
Cracovia Kraków – Stal
Cracovia Kraków – Okocimski
Cracovia Kraków – Proszowianka 1999/2000
Cracovia Kraków – Lublinianka 1999/2000
Hutnik Kraków – Cracovia Kraków
WKS Wawel Kraków
Stomil Olsztyn – Wisła Kraków 28.08.1999
OKS 1945 Olsztyn – Groclin Grodzisk Wlkp. 21.09.2005
Legia Warszawa – Pogoń Warszawa 2004/2005
Legia Warszawa – Wisła Płock 2002/2003
Legia Warszawa – Odra Wodzisław Śl. 2001
Legia Daewoo – 100 sztuk
Ruch Chorzów – Arka 2005
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 2009/2010
Śląsk Wrocław – Miedź Legnica 16.05.2004
Orlen Płock – Wisła Kraków 29.10.2000
KSZO Ostrowiec Św.
Orlen Płock – Groclin Grodzisk Wlkp. 22.07.2000
Orlen Płock – Wisła Kraków 06.03.2002
Wigry Suwałki – KS Pelikan Łowicz 22.05.2002
SKS Wigry Suwałki IV Liga
Groclin-Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Dospel Katowice 07.08.2004
Wisła Płock – Zagłębie Lubin 28.09.2002
Wisła Płock – Legia Warszawa 19.10.2002
Wisła Płock – Odra Wodzisław 03.06.2003
Wisła Płock – Legia Warszawa 18.10.2003
Wisła Płock – Odra Wodzisław 22.11.2003
Wisła Płock – Górnik Łęczna 13.03.2004
Wisła Płock – Amica Wronki 24.04.2004
Wisła Płock – Wisła Kraków 09.04.2005
Wisła Płock – GKS Katowice 23.04.2005
Wisła Płock – Legia Warszawa 12.06.2005
Wisła Płock – Legia Warszawa 12.06.2005
Wisła Płock – Zagłębie Lubin 11.05.2005
Wisła Płock – Arka Gdynia 20.08.2005
Wisła Płock – Arka Gdynia 20.08.2005
Wisła Płock – Arka Gdynia 20.08.2005
Wisła Płock – Arka Gdynia 20.08.2005
Wisła Płock – Arka Gdynia 20.08.2005
Wisła Płock – Zagłębie Lubin 28.08.2005
Wisła Płock – Zagłębie Lubin 28.08.2005
Wisła Płock – Zagłębie Lubin 28.08.2005
Wisła Płock – Amica Wronki 17.09.2005
Wisła Płock – Amica Wronki 17.09.2005
Wisła Płock – Górnik Łęczna 22.10.2005
Wisła Płock – Górnik Łęczna 22.10.2005
Wisła Płock – Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 05.11.2005
Wisła Płock – Grasshopper Zurich 25.08.2005
Wisła Płock – Grasshopper Zurich 25.08.2005
Wisła Płock – FK Ventspils 28.03.2003
RTS Widzew Łódź – Górnik Łęczna
ŁKS Łódź – Hetman Zamość 19.04.2002
ŁKS Łódź – Błękitni Stargard Szczeciński 18.10.2003
Petrochemia Płock – Jeziorak Iława 02.08.1998
Petro Płock – Wisła Kraków 12.03.2000
MZKS Pogoń Leżajsk
Petro Płock – Odra Wodzisław 15.04.2000
Polonia Warszawa – Wisła Kraków 20.03.2005
Polonia Warszawa – GKS Katowice 28.08.2004
MZKS Pogoń Leżajsk
MZKS Pogoń Leżajsk
Amica Wronki – Lech Poznań 08.04.2005
Victoria Dega
Victoria Dega
Amica Wronki – Pogoń Szczecin 20.08.2005
Amica Wronki – Cracovia Kraków 10.12.2005
Amica Wronki – Arka Gdynia 15.04.2006
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz
Stal Rzeszów – Pogoń Staszów
Heko Czermno – Ruch Chorzów
Heko Czermno – Ruch Chorzów
Heko Czermno – Ruch Chorzów
Heko Czermno – Ruch Chorzów
Heko Czermno – Ruch Chorzów
Heko Czermno – Ruch Chorzów
Heko Czermno – Ruch Chorzów
Heko Czermno – ŁKS Łódź
Heko Czermno – ŁKS Łódź
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
Heko Czermno – Piast Gliwice
GKS Katowice - Rozbark Bytom 31.05.2006
GKS Katowice – Arka Gdynia 29.03.2008
GKS Katowice – Znicz Pruszków 08.08.2007
GKS Katowice – Kmita Zabierzów 04.11.2007
GKS Katowice – GKS Jastrzębie 26.04.2008
GKS Katowice – GKP Chorzów 09.05
GKS Katowice – GKP Chorzów 09.05
GKS Katowice
GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 30.05
GKS Katowice – Flota Świnoujście 26.04
GKS Katowice – Baraże o II ligę 20.06.2007
GKS Katowice – Arka Nowa Sól 15.08.2006
GKS Katowice – Szombierki Bytom 07.06.2006
Ruch Radzionków – Miedź 29.10.2003
Ruch Radzionków – Śląsk Wrocław 03.04.2004
Ruch Radzionków – Polonia Słubice 04.06.2005
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 29.07.2000
Pogoń Szczecin – Ruch Radzionków 16.09.2000
MKS Pogoń Szczecin – TS Podbeskidzie Bielsko Biała 08.11.2003
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 14.04.2001
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 12.04.2003
Odra Opole II Liga
GKS Bełchatów – Groclin 09.09.2005
Pogoń Szczecin – Cracovia Kraków 17.10.2003
Pogoń Szczecin – Amica Wronki 02.09
Wielim Szczecinek
Wielim Szczecinek
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Aluminium Konin 15.11.2003
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok 29.04.2004
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce 21.08.2004
GKS Bełchatów – Korona Kielce 19.11.2005
Podbeskidzie Bielsko-Biała
JKS 1909 Jarosław – Przeworsk
Jarosławski Klub Sportowy
Lech Poznań – Wisła Kraków
MKS Lukullus Świt – Wisła Kraków 2003/2004
Lech Poznań – Śląsk Wrocław 21.08.2001
Gryf Słupsk – Brda Przechlewo 05.08.2007
Gryf Słupsk – Czarni Pruszcz Gdański 08.09.2007
Gryf Słupsk – Powiśle Dzierzgoń 13.10.2007
Gryf Słupsk – Polonez Bobrowniki 03.05.2008
Gryf Słupsk – Polonez Bobrowniki 03.05.2008
Gryf Słupsk – Olimpia Sztum 27.09.2008
Gryf Słupsk – Olimpia Sztum 27.09.2008
Gryf Słupsk – Darzbór Szczecinek 11.10.2008
Gryf Słupsk – Cartusia Kartuzy 25.10.2008
Gryf Słupsk – Cartusia Kartuzy 25.10.2008
Gryf 95 Słupsk – Błękitni Stargard Szczeciński 25.04.2009
Gryf 95 Słupsk – Błękitni Stargard Szczeciński 25.04.2009
Gryf 95 Słupsk – Dąb Dębno 03.05.2009
Gryf 95 Słupsk – Dąb Dębno 03.05.2009
Gryf 95 Słupsk – Bałtyk Gdynia 16.05.2009
Gryf 95 Słupsk – Bałtyk Gdynia 16.05.2009
Gryf 95 Słupsk
Ceramika Opoczno – WKS Wawel 12.09.1998
Ceramika Opoczno – Piotrcovia Ptak 03.10.1998
Ceramika Opoczno – Hutnik Kraków 07.11.1998
RKS Radomiak – KS Mazowsze Grójec
RKS Radomiak – KS Mazowsze Grójec
RKS Radomiak – Śląsk Wrocław
RKS Radomiak – Jagiellonia Białystok
RKS Radomiak – KS Wigry Suwałki
RKS Radomiak – KKS Orzeł Kolno
Radomiak – Olimpia Elbląg
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo 19.09.2010
Radomiak 1910 – UKS SMS Łódź 21.03.2010
Radomiak 1910 2010/04 03
Radomiak 1910 – Stal Niewiadów 16.08.2009
RKS Radomsko – Ceramika Opoczno 30.05.1998
RKS Radomiak – MZKS Kozienice

 Zamieszczanie ofert kupna i sprzedaży jest zabronione.


Zapoznaj się z regulaminem a życie na forum stanie się prostsze.
:-D
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2019-01-01, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów smycze Arki Lechii Bałtyku na bilety, proporczyki piłkarskie
sandra Smycze 1 2017-03-11, 22:15
sandra
Brak nowych postów [Offer] Szaliki na odznaki piłkarskie
zgredzik Szaliki 0 2018-11-22, 11:26
zgredzik
Brak nowych postów [Offer] Karty Słynne Kluby Piłkarskie
Kamcio19995 Plakaty, zdjęcia, naklejki 0 2016-11-09, 20:21
Kamcio19995
Brak nowych postów [Offer] Karty słynne kluby piłkarskie
Acent Plakaty, zdjęcia, naklejki 1 2019-01-26, 10:20
Acent
Brak nowych postów [Offer] Naklejki i karty piłkarskie do albumów Panini
Kasiucha Plakaty, zdjęcia, naklejki 2 2018-11-09, 22:48
Kronikarz

 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.
© 2007–2013 Collections.pl | Informacje o prawach autorskich | Polityka prywatności | Korzystanie z Forum oznacza akceptację Regulaminu

Strony internetowe: Projektowanie stron Studio Graficzne