Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: marzycielskapoczta, pl

Autor Wiadomość
marzycielskapoczta.pl
karoleena 

Poland

Wysłany: 2010-09-19, 19:31   marzycielskapoczta.pl
  Rodzaj kolekcji: Zbieram widokówki z miastem Radomsko (Noworadomsk). Szukam kapsli piwnych z motywem gwiazdy i kart z Jokerem.

Witam!

Chciałam zaproponować i zachęcić wszystkich kolekcjonerów do wzięcia udziału w ciekawej akcji wysyłania pocztówek.

Prawie każdy z Was (a na pewno większość) ma w swoich rzeczach na wymianę, jakąś pocztówkę i tę pocztówkę właśnie, może wysłać choremu dziecku.
Na stronie: marzycielskapoczta.pl jest lista dzieci, którym można wysłać kartkę z pozdrowieniami, życzeniami…
(jest także opcja: własnoręcznie zrobiony prezent – sami możecie zdecydować, co wybrać).
Myślę, że warto wziąć udział w tej akcji i sprawić, by te dzieci przez chwilkę zapomniały o swoich chorobach.
Przy zdjęciu każdego dziecka można znaleźć informacje o jego chorobie i zainteresowaniach.
Ja, przy wysyłaniu pocztówek, kieruję się zainteresowaniami dziecka, np. jeśli ktoś lubi zwierzęta – wysyłałam kartkę ze zwierzakiem, ale to nie jest obowiązkowe – można wysłać pocztówkę ze swoim miastem.

...zachęcam do wysyłania pocztówek i powiększania kolekcji uśmiechów dzieci z marzycielskiej poczty :)

Karola

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
natala-figlara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-20, 18:05   

Bardzo interesująca akcja ;]

Odpowiedz do tematu