Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: aka, marcin, settokaiba

Autor Wiadomo
Marcin aka settokaiba
settokaiba 

Poland

Skd: jawor
Wysany: 2012-09-06, 11:36   Marcin aka settokaiba
  Rodzaj kolekcji: MtG, komiksy, lego, figurki z serii Spider man (toybiz) Batman

Witajcie,
Jako nowy u¿ytkownik pragnê siê przedstawiæ i opowiedzieæ trochê o sobie - g³. co zbieram (a trochê tego jest ;) )
Moje zbieractwo rozpoczê³o siê ju¿ od dzieciñstwa, zbiera³o siê to co w chrupkach, gumach, komiksy kaczora donalda xD itp.
Ogólnie zbieram mnóstwo rzeczy po dzieñ dzisiejszy, np:
Puszki po piwach - mam piêkn± kolekcjê puszek na ¶cianach korytarza (mieszkam w domku) w specjalnie zrobionych gablotkach. Zbiera³em tylko takie które uwa¿a³em za atrakcyjne jak np piwo kiepskich mocny full, czy millenium 2000 wydane jak sama nazwa mówi ;)
Zapalniczki - mam ca³kiem spor± kolekcjê zapalniczek, które podobnie jak puszki za jaki¶ czas trafi± do gablotki na ¶cianê ;) z ciekawszych to zapalniczka zrobiona z rozwa³kowanej ³uski po naboju, oraz zapalniczka zlutowana z naboja karabinu.
Karty Magic the Gathering - ze wzgl. na ich grafiki. lubiê fantastyczne grafiki rodem z warhammera, magica i tego typu gier.
Filmy DVD - w mojej kolekcji mam ponad 80 oryg. filmów dvd. g³. horrory, ale te¿ bajki, komedie, akcji itp niektóre to naprawdê bia³e kruki.
Komiksy - ró¿ne, przewa¿aj± komiksy marvela, spider man itp tak¿e batman, lobo, obcy vs predator. ale równie¿ komiksy Kaczora Donalda ;) pasja z dzieciñstwa zosta³a do tej pory.
Horror - g³ moja pasja to w³a¶nie horror. Od 7 lat tworzê dziennik/notatnik po¶wiêcony horrorowi. wycinki z gazet, artyku³y filmowe, opisy filmów, gier, ksi±¿ek, postaci. Na koniec zamierzam oprawiæ go w skórê, gdy¿ to praca wielu moich lat :)
no to by³oby chyba wszystko o mnie :)
Pozdrawiam u¿ytkowników

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: