Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 380o322wii, figurkach, info, kinder, kurczakow, surprise

Autor Wiadomość
Kinder Surprise - info o figurkach kurczaków i żó&a
Turtwig 

Poland

Wysłany: 2013-08-18, 21:57   Kinder Surprise - info o figurkach kurczaków i żó&a
  Rodzaj kolekcji: Pokemon Tazo (polskie, zagraniczne, podróbki), naklejki Pokemon

Mam pytanie, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, z ilu i jakich figurek składa się seria "Wesołe kurczaki" (czy jakoś tak)? Figurki są tak jakby welurowe w dotyku. Mam dwie, w tym jedną uszkodzoną, i zastanawiam się ilu mi brakuje. Jakaś informacja o możliwych krajach pochodzenia też byłaby cennym dodatkiem :)

Drugie pytanie dotyczy serii Teeny Turtles. Znalazłam taką oto stronę: http://www.vulcan.co.uk/elliott/set-terrapins.htm i wg niej żółwiki mogą mieć na sobie:
- sam znak Ferrero - Niemcy;
- znak Ferrero + numery 1-10 - Niemcy, druga edycja;
- znak Ferrero + litery A - J - Francja;
- ? - Polska.
Znalazłam też inną stronę która była po czesku i też je przedstawiała w liczbie 8 sztuk - niestety jęz. czeskiego nie znam i nie wiem, czy opisywali "własne" czy polskie figurki.
I tu zaczyna się problem. Ostatnio zdobyłam kilka figurek i prawie wszystkie mają inne oznaczenie, np. "Ferrero 13 E" - nie mam pojęcia, z jakiego mogą być kraju... czyżby tak oznaczano polskie figurki? Pod pierwszy adresem jest opis, iż polskie wersje są nieco bledsze, ciężko mi je jednak z czymś porównać, ponieważ mam jedynie jedną figurkę z niemieckim oznaczeniem, która jakoś nie wydaje się specjalnie różnić kolorem od pozostałych. Prosiłabym o opinię fachowców ;) i pozdrawiam.
http://collections.pl/tur...19948.htm#87674 <-- rzeczy które zbieram oraz te, które posiadam na wymianę
Ostatnio zmieniony przez Turtwig 2013-08-19, 00:28, w całości zmieniany 3 razy  

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Turtwig 

Poland

Wysłany: 2017-05-17, 23:40   
  Rodzaj kolekcji: Pokemon Tazo (polskie, zagraniczne, podróbki), naklejki Pokemon

Aktualne (aczkolwiek w wolnej chwili muszę zaktualizować sama szczegóły posta), proszę o nieusuwanie tematu.
Tak w ogóle to wiem że już dawno powinnam się zalogować, przeprosić za niedopełnienie obowiązków itp. (nie wiem czy ktoś mnie pamięta, ale i tak mi wstyd) - napiszę szersze przeprosiny i wyjaśnienia przez weekend. Przepraszam :(
http://collections.pl/tur...19948.htm#87674 <-- rzeczy które zbieram oraz te, które posiadam na wymianę

dick 

Poland

Wysłany: 2017-05-18, 09:16   
  Rodzaj kolekcji: polskie kapsle piwne/otwieracze polskich browarów/pocztówki Tarnowskich Gór

Poszperaj TUTAJ

Kurczaki były w 2006 albo 2007 - 9 sztuk
W 2012 też pojawiły się żółwiki.

Odpowiedz do tematu