Collections.pl uywa cookies w celu uatwienia uytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przegldarki, to zgadzasz si na ich uywanie oraz zapisywanie w pamici urzdzenia.

Wicej informacji znajdziesz w Polityce prywatnoci.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych Strona Gwna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najró¿niejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieñców!

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: kart, katalog, telefonicznych

Autor Wiadomo
Przesunity przez: Wostr
2010-02-17, 22:57
Katalog kart telefonicznych ?
Go

Wysany: 2009-01-05, 00:29   Katalog kart telefonicznych ?

Witam. Przeszuka³am forum, nigdzie nie znalaz³am takiego tematu. Mam nadziejê, ¿e to dobre miejsce aby zadaæ moje pytanie :)

Wracam do zbierania! Po d³ugiej, d³ugiej przerwie odkopa³am dzi¶ swoje karty telefoniczne. S± jednak nie uporz±dkowane i pomieszane. Nie zajmowa³am siê tym jakie¶ 6 lat co najmniej i dlatego chcia³abym od¶wie¿yæ sobie wszystko. Pytanie do szanownych kolegów kolekcjonerów - czy funkcjonuje jeszcze co¶ takiego jak ogólnopolski katalog kart? Z cenami, numerami, itd itd. Pamiêtam, ¿e co¶ takiego kiedy¶ przelecia³o mi przez rêce. A je¶li ... to bêdê wdziêczna za informacjê kto takie katalogi wydaje, gdzie itd.

W necie znalaz³am kilka stron ale jako¶ wszystkie wydaj± siê byæ daaawno nie aktualizowane. Interesuje mnie katalog w formie papierowej. Je¶li kto¶ mo¿e pomóc to bêdê bardzo wdziêczna.

Pozdrawiam!

Pomó¿ g³odnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
zgrredek 

Poland

Skd: Józefów nad ¦wirem
Wysany: 2009-01-05, 05:19   
  Rodzaj kolekcji: Klocki LEGO, ksi±¿ki Terry'ego Pratchetta

tenegaah napisa/a:
Mam nadziejê, ¿e to dobre miejsce aby zadaæ moje pytanie
Miejsce nie by³o dobre, bo w "Wymianie" wystawiamy rzeczy do wymiany. Ale nie ma problemu bo ju¿ przesun±³em.

Go

Wysany: 2009-01-05, 09:10   

Wydajê mi siê ¿e co¶ takiego wydawa³a kiedy¶ TP. I nie wiem czy teraz te¿ wydaje, bo teraz to g³ównie karty czipowe wychodz± a nie wiem czy bêdziesz zbieraæ wszystkie czy tylko magnetyczne na przyk³ad.
Katalogi TP tych starszych edycji sprzedaj± ludzie na Allegro, którzy tak jak Ty przerwali zbieranie lub kompletnie zaprzestali i chc± siê tego wszystkiego pozbyæ.
W internecie masz racje s± to niekompletne listy a zawsze lepiej mieæ co¶ w rêce i na bie¿±co zaznaczaæ co siê ma a czego szuka.

Powodzenia w zbieraniu!
Karina

Michals91 

Wysany: 2009-01-05, 18:57   
  Rodzaj kolekcji: Numizmatyka, karty tel.

Jest katalog kart telefonicznych wydany w 2003/2004r. Zosta³ on wydany przez FHU "Æwikowski". Sam posiadam taki, bo zbieram karty. A co nowych katalogów to nie wiem czy wogóle zosta³y wydane.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: