Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jacekhgdy

Autor Wiadomość
jacekhgdy
jacekhgdy 

Poland

Wysłany: 2019-03-03, 15:12   jacekhgdy
  Rodzaj kolekcji: widokówki, znaczki, proporczyki, medale, bilety, zakładki do książek, minerały, skamieniałości,zabawki kinder, smycze, gadżety reklamowe, cukier, książki, komiksy, wojskowe, emblematy, odznaczenia, przypinki, czasopisma, magnesy, klocki Lego, kalendarzyki

Witam
Nareszcie się zmobilizowałem dołączyć do Was. Mam na imię Jacek. Mieszkam w Chojnicach. Miałem dość specyficzny pomysł na stworzenie właśnie w tym mieście Muzeum Kolekcjonerstwa. Niestety, przy gromkich brawach i klepaniu po plecach hasło zrób a będzie fajnie z tym że bez pomieszczenia spełzło prawie na niczym. Ogarnęliśmy temat z pasjonatami w ramach cyklu "Podziel się pasją", super sprawa. Ale miejsca w domu zaczęło brakować ;).
Mam wiele rzeczy, które przydadzą się Kolekcjonerom i pasjonatom a ja z chęcią wymienię na widokówki, klocki Lego, skamieniałości, cukier, zakładki, książki, znaczki, zabawki kinder. Nie są to pokaźne kolekcje ale z każdej branży coś się znajdzie. Serdecznie zapraszam do zadawania pytań. Priorytet chcę się pozbyć: puszki po piwie (około 600 szt), kalendarzyki listkowe, zakładki do książek. I dajcie mi chwilkę abym się tu odnalazł ;)

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
domimuseums 

Poland

Wysłany: 2019-03-03, 15:46   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Cześć Jacku! :-D

Fajnie że jesteś!
A co Ty konkretnie zbierasz?

Dobrych wymian.

Na początek jak dodajesz zdjęcia przez fotosika to dawaj w pełnej rozdzielczości.
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

jacekhgdy 

Poland

Wysłany: 2019-03-03, 16:00   
  Rodzaj kolekcji: widokówki, znaczki, proporczyki, medale, bilety, zakładki do książek, minerały, skamieniałości,zabawki kinder, smycze, gadżety reklamowe, cukier, książki, komiksy, wojskowe, emblematy, odznaczenia, przypinki, czasopisma, magnesy, klocki Lego, kalendarzyki

Dzięki za podpowiedzi.
Jeżeli chodzi o kolekcje to skoncentruję się na: zakładki do książek, cukier, medale, monety obiegowe, widokówki, minerały i skamieniałości, znaczki polskie.
Pozbywam się całej biromanii - puszki, podstawki, trochę kapsli, pokale i jakieś kufle ostatnie które zostały. Ponadto kalendarzyki listkowe. Znajdę trochę guzików, przypinek. Całą masę smyczy, otwieracze.
Przez lata nazbierało się tego sporo a miejsca ubyło ;)
Trzeba się wycofać z niektórych dziedzin
:)

warczp 

Poland

Wysłany: 2019-03-03, 16:26   
  Rodzaj kolekcji: Korki od win, basset (kolekcja tematyczna), odznaki-herby miast polskich, naklejki z kodami krajów ( PL,D,RUS,...)

Witaj na Forum!
Chętnie się powymieniam.
Czy w tych bardzo szerokich zasobach na wymianę masz fanty z bassetami?
Może masz też korki od win i odznaki-herby miast polskich?

Kowalsik 

Poland

Wysłany: 2019-03-03, 16:31   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrętki polskie, zawieszki od herbaty

Przejrzyj zakładki, a także inne rzeczy, czy masz coś z tematów ryś, nietoperz, warszawska syrenka, Pałac Kultury i Nauki.... Basset chyba bł wymieniony.

Ja zakładek mam masę...

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2019-03-03, 18:02   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Może masz przypinki lub pocztówki?
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

Odpowiedz do tematu