Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: emaile, firm, roznych

Autor Wiadomość
E-maile do różnych firm
Mat524 

Poland

Wysłany: 2010-03-15, 14:33   E-maile do różnych firm
  Rodzaj kolekcji: To co mnie zainteresuję ;)

Witam

Czy ktoś z Użytkowników pisał e-maile po różne przedmioty do firm?

Jak to prosłibym o:

Nazwe firmy (adres e-mail lub ich stronke)
Jaki Produkt
I czy dostalisćie to o co prosiliście.

Pozdrwiam Mat524

http://collections.pl/mat524-vt8143.htm#34989

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
MrGabor
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-15, 14:44   

Kluby piłkarskie:

Adresy e-mail:
Portugalia: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Niemcy: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Anglia: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
USA: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Hiszpania: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Brazylia: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected],
Turcja: [email protected], [email protected], [email protected],
Włochy: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Belgia: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Australia: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Szwecja: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Francja: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Grecja: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

Polskie inne:

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Mat524 

Poland

Wysłany: 2010-03-15, 14:48   

A dostałeś kiedyś coś od tych firm? I jjak trzeba napisać e-miel do tych firm w języku angl bo z angielskiego słaby jestem ;/

MrGabor
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-15, 14:51   

Wysyłałem,Dużo autografów dają

Sam szukać nie umiesz ??

Google.pl i translator

Działaj,bo jak wyślesz tekst wysyłany przez innych to małe szanse,że odeślą cokolwiek.(wiem z własnego doświadczenia)

Napisz jak bardzo lubisz dane drużyny itp... powkręcaj trochę

Mat524 

Poland

Wysłany: 2010-03-15, 14:52   

Ok dzięki za info :)

MrGabor
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-15, 14:57   

Jakbyś znalazł inne maile to wrzuć tutaj

Mat524 

Poland

Wysłany: 2010-03-15, 21:56   

Posiada ktoś e maile do polskich i zagranicznych browarów?

natala-figlara
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-16, 10:56   

Sorry, Mat nie masz wyszukiwarki? Wpisz w google nazwę browaru i masz!

Bender
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-16, 19:50   

Co do tych emaili do klubów sportowych wypisanych wyżej to szkoda czasu, bo takie jak Manchester United, Arsenal czy Real Madryt to nawet po "tradycyjnym" liście z dołączonym znaczkiem zwrotnym nie odpisują lub odpisują np po roku, więc nie ma co do nich pisać. Natomiast większość niemieckich klubów odeśle maila z propozycją, żebyś ich autografy kupił za około 10 euro itp. Rzeczywiście są kluby, które przysyłają pamiątki i to niektóre fajne, ale to sobie sam pokombinuj i poszukaj :P

Gość

Wysłany: 2010-03-16, 21:23   

Muszę się z Panem nie zgodzić który napisał wyżej...
Dostałem listy zwrotne po około 2 tygodniach od Realu Madryt i dwa razy od Manchesteru United...
Dostałem jeszcze odpowiedzi z pamiątkami od FC Barcelony, Liverpoolu i rep. Anglii

Bender
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-17, 11:40   

Myślę, że istotne jest to KIEDY dostałeś te pamiątki? Kilka lat temu było dużo łatwiej niż teraz :P Ja napisałem na moim przykładzie. Czytałem gdzieś, że te listy najlepiej pisać na początku sezonu, bo wtedy kluby mają najwięcej pamiątek.

lukas74532 

Poland

Wysłany: 2010-08-24, 20:02   
  Rodzaj kolekcji: pamiątki sportowe

a mi właśnie wczoraj po e mailu przyszła przesyłka od arsenalu a dzisiaj od bayer leverkusen

pietras 

Poland

Wysłany: 2010-08-25, 15:09   
  Rodzaj kolekcji: zapałki reklamowe

Informuję że do hotelów nie ma sensu pisać.Tyle mailów wysłałem na początku wakacji, że zbieram gadżety reklamowe(liczyłem na zapałki) i nic.

Odpada też www.bat.com.pl
Ostatnio zmieniony przez pietras 2010-09-07, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  

pietras 

Poland

Wysłany: 2010-12-15, 16:24   
  Rodzaj kolekcji: zapałki reklamowe

Oto co mi się przytrafiło dzisiaj.

Wysłałem we wrześniu mail do firmy Tezet Gaz ze standardową prośbą o przesłanie jakiś reklamowych bajerów do swojej kolekcji,w moim przypadku zapałek.
Odpowiedzi nie dostałem.Widocznie nie mieli albo nie chcieli wysłać.

Aż tu nagle dzisiaj dostałem dużą anonimową przesyłkę kurierską.Okazało się że to od Tezet Gazu.W środku były:
-3 duże kalendarze ścienne na 2011 rok z krajobrazami
-podkładka na biurko z kalendarzem i mapą Polski
-4 jabłka z napisanymi życzeniami świątecznymi w małym koszyku.Można zjeść albo zostawić jako ozdobę świąteczną :-)

FALUBAZ_ZG 

Poland

Wysłany: 2010-12-15, 16:47   
  Rodzaj kolekcji: metalowe odznaki sportowe, 2NG-> obojetnie jakie, piny, bilety zuzlowe, kapsle

Cytat:
-4 jabłka z napisanymi życzeniami świątecznymi w małym koszyku.Można zjeść albo zostawić jako ozdobę świąteczną

Ja bym ich nie jadl, cholera wie czym te zyczenia wypisali.
http://collections.pl/viewtopic.php?p=14604#14604 --> O mnie
http://www.odznakizuzlowe.pl.tl/ --> moja kolekcja odznak
Tylko FALUBAZ i węgierski styl życia na krawędzi!!!

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2010-12-15, 18:29   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

To daleko nie wysyłali bo oni również są jak i Ty z Lublina więc w razie czego oddasz im bezpośrednio jabłka z reklamacją jak będą cuchneły gazem LPG ;-)
A tak już na poważnie to całkiem ciekawe gadżety można otrzymać szczególnie z zagranicy.
Nie zbieram raczej gadżetów ale jeśli prześlą to są świetnym towarem do wymian kolekcjonerskich. Tak jak napisał MrGabor też używam google oraz translatora i muszę przyznać przynosi to całkiem fajne rezultaty. Zbieram odznaki - pinsy muzeów z całego świata i w niedługim czasie bo od lipca tego roku wysłałem około 5 000 :-P maili z czego odpowiedziało mi jakieś 30 % z nich czyli z 1 500 muzeów. Z tej liczby zaledwie 10 % wysłało mi pinsy, bilety i inne gadżety. Często niestety muzea odsyłają do swoich sklepów internetowych aby sobie kupić pin. Muszę tu stwierdzic że jakoś najbardziej przyjaźnie (mówię tu tylko o muzeach) nastawieni są Kanadyjczycy gdzie można porozumieć się po angielsku i francusku a w Europie Szwajcarzy, Holendrzy i Niemcy. Uczynni i sympatyczni są również Nowozelandczycy i Australijczycy. Ale nade wszystko polecałbym wysyłać maile do Kanady.
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

Odpowiedz do tematu