Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dzielenie

Autor Wiadomość
Dzielenie
zgrredek 

Poland

Wysłany: 2009-01-03, 20:51   Dzielenie
  Rodzaj kolekcji: Klocki LEGO, książki Terry'ego Pratchetta

Gdyby ktoś uważał, że trzeba podzielić jakiś dział na mniejsze, albo jakiś całkiem usunąć, albo jakiś nowy dodać to można tu zgłosić swoje sugestie.
Nie napisałem tego jako zachętę do szukania i wymyślania, ale jakby ktoś kiedyś, za tydzień czy miesiąc doznał olśnienia to tu będzie miejsce na podzielenie się pomysłem.
Nie dawałem tego na Forum ogólnym, bo zaraz byłoby kilka stron propozycji.

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
Kowalsik 

Poland

Wysłany: 2012-01-03, 07:58   
  Rodzaj kolekcji: Nietoperze, kapsle i plastykowe zakrętki polskie, zawieszki od herbaty

To moje propozycje:

1. Ulotki filmowe w "Ulotkach" giną. Teraz już pewnie wszyscy wiedzą, gdzie je wrzucać, ale jeszcze niedawno pojawiały się w różnych miejscach. Poza tym w dziale "Ulotki" praktycznie nie ma niczego innego. Proponuję zmienić nazwę tego subforum na "Ulotki filmowe" i powyrzucać inne ulotki, jeżeli są, do "Innych...".

2. Może warto rozbić "Etykiety i opakowania spożywcze"? Wydzielić z tego np. opakowania od czekolad, wieczka jogurtowo-śmietankowo-inne i gadżety herbaciane?

3. Z kolei subforum "Inne" mogłoby dostać subsubforum... jakby to nazwać - gadżety browarniane, nie sklasyfikowane wyżej :) Wiele osób zbiera różne gadżety związane z konkretnym browarem i było by im łatwiej. Wiem, że oni wolą na browar.biz działać, ale może dałoby się tu przyciągnąć trochę osób.

Odpowiedz do tematu