Collections.pl używa cookies w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z witryny, do tworzenia anonimowych statystyk oraz w celach reklamowych.

Jeżeli nie blokujesz cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

OK
Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych Strona Główna Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

Tu Twoja kolekcja nabierze rumieńców!

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Autor Wiadomość
dyskusja zainicjowana przez szejkoszwejka
Ewika 

Poland

Wysłany: 2012-02-04, 13:24   
  Rodzaj kolekcji: zakładki do książek

 Oferta została oczyszczona z niepotrzebnych i starych postów na prośbę autora.

Pomóż głodnym dzieciom - Kliknij w brzuszek pajacyka!
szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-04, 13:27   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-04, 14:11   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  

Wostr 

Poland

Wysłany: 2012-02-04, 14:14   

A można trochę jaśniej? Czyli o co dokładnie chodzi? I jaki związek ma jedno z drugim?

Pozdrawiam

Ewika 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 11:48   

W poście napisałam, że tutaj się wymienia a nie handluje, zaproponowano mi jeszcze obrazki z Mieszkiem I, więc oczyściłam temat, bo interesują mnie tylko zakładki. Przykro mi, że podejrzewa się mnie o handel... może czas zrezygnować z forum, bo jakoś dziwnie się tutaj robi...

Ewika 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 11:49   

szejkoszwejk napisał/a:
I to wystarczy ?

Moim zdaniem wystarczy, bo chce się wymienić, a nie handlować kalendarzykami... ale mogę w ogóle usunąć swoje oferty, jeżelit o komus przeszkadza

Ewika 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 11:51   

Oferta nieaktualna.. a powodu podejrzeń szwejkoszwejka... przykro mi...zwłaszcza, ze wielu osobom wysyłałam w prezencie zarówno kalendarzyki jak i opakowania po herbatkach, czy zakładki. Wiem, ze jak ktoś zaczyna coś kolekcjonować, to ucieszą go nowe eksponaty i często jak ktoś nie miał zakładek na wymianę, to po prostu wysyłałam coś gratis... tym bardziej przykro mi o podejrzenia handlu...
Ostatnio zmieniony przez Ewika 2012-02-05, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 11:56   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:53, w całości zmieniany 2 razy  

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 11:58   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 11:58   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 11:59   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Ewa, nie przejmuj się głupimi postami szejkoszwejka bo one nic nie wnoszą do tematu ani nie są wiarygodne. O nic Cię nie podejrzewa tylko się czepia bo tak jest w jego zwyczaju.
Nie ma co się nim przejmować :-D

A jeśli chodzi o rezygnację to może szejkoszwejk powinien się nad tym zastanowić...
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.
Jeśli posiadacie - proszę o kontakt!

Ewika 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 11:59   

szejkoszwejk napisał/a:
To co ci zarzucam to nie handel .Jak kolega sieczkoś został ukarany ?

Nie został ukarany bo był pól dnia na forum. Poinformowałam go, ze tutaj się wymienia i żeby przeczytał regulamin. Oferta była jedna, druga to wymiana na wizerunki Mieszka I - nie byłam zainteresowana, więc oczyściłam temat. Czy on jeszcze komuś proponował handel???? Nic o tym nie wiem.

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 12:03   
  Rodzaj kolekcji: Stare pocztówki

Ewiko, wg mnie szejkoszwejk napisał swój post, ponieważ użytkownik, który chciał handlować nie otrzymał żadnej kary, a jedynie reprymendę od Ciebie. Jednak dawanie ostrzeżeń, za takie "przewinienia" jest indywidualną sprawą każdego z moderatorów i to, że nie otrzymał od Ciebie osta nic złego nie znaczy. Więcej pogody ducha.

PS. szejkoszwejk, pracę moderatorską zostaw proszę samym moderatorom.

Nim zdążyłem napisać post, pojawiły się już nowe, ech...
Ostatnio zmieniony przez MarcinW 2012-02-05, 12:08, w całości zmieniany 2 razy  

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 12:04   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  

Ewika 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 12:06   

szejkoszwejk napisał/a:
Moje posty nie są głupie a ukarać mnie możesz .Bo sieczkosia za co ?Tylko 2 razy chciał pohandlować .

Raz chciał pohandlować... chyba, ze ten drugi raz z Tobą?????

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 12:10   
  Rodzaj kolekcji: falerystyka - odznaki: pinsy, buttony, szpilki, agrafki, słupki z nakrętką i inne...

Akurat Twoje posty w tym temacie są ale jest to moje zdanie.
Za nic Cię nie chcę karać a nad swoimi wypowiedziami się zastanów.

W czym jest problem szejkoszwejk? Nie lubisz Ewiki? Chcesz zostać moderatorem? Będziesz wtedy wlepiał każdemu ostrzeżenia? Na tym Twoim zdaniem polega praca moderatora?
Zbieram odznaki/przypinki (pins, buttons, szpilki, agrafki) muzeów, skansenów, parków, obozów koncentracyjnych i miejsc gdzie są muzea, memoriałów, oceanariów, zoo, z Syrenką warszawską, naszywki z muzeów oraz piny Hard Rock Cafe. Odznak jest już 5 000 szt.

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 12:21   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:27, w całości zmieniany 1 raz  

Ewika 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 12:25   

Moim zdaniem dyskusja jest bezsensowna (nikt nikogo nie przekona, bo każdy uważa, ze jego racje są najważniejsze).

Bardzo proszę któregoś z moderatorów o pozostawienie mojego tematu z kalendarzykami, a dyskusje proszę przenieść gdzie indziej... bo szejkoszwejk chce dyskutować :)

domimuseums 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 12:42   

Zrobione.

Szejkoszwejk, nie chce mi się z Tobą dyskutować. Powinienem zapytać którzy moderatorzy "nie próbują nawet przestrzegać regulaminu" ale po prostu ręce mi opadają...

Niech ktoś poprowadzi tą jałową dyskusję z tym człowiekiem bo mi się nie chce.
Ewika, jest "be", ja zaraz będę "be", MarcinW jest OK :) a inni moderatorzy między "be" a "może być".

Używa bezpodstawnych oskarżeń a nie potrafi ich podeprzeć przykładami i odpowiednią argumentacją.

Przeczytaj dokładnie regulamin a szczególnie część dotyczącą kar:

"(...)Kary

§ 33 Użytkownik może dostać ostrzeżenie za nieprzestrzeganie regulaminu lub brak reakcji na uwagi Administracji.
§ 34 Wysokość kary jest ustalana indywidualnie.
§ 35 Za znaczące złamanie Regulaminu Forum użytkownik może zostać natychmiastowo usunięty, a jego dane (IP, host, login, e-mail) - zablokowane.
§ 36 Ostrzeżenie jest informacją dla użytkownika o jego niewłaściwym zachowaniu lub o złamaniu przez niego Regulaminu Forum.
§ 37 Po otrzymaniu trzech ostrzeżeń użytkownik ma zakaz pisania na Forum.
§ 38 Ostrzeżenia mogą być unieważnione po miesiącu nienagannego zachowania.
§ 39 Otrzymanie sześciu ostrzeżeń jest równoznaczne z usunięciem użytkownika z Forum.(...)".
Ostatnio zmieniony przez domimuseums 2012-02-05, 12:54, w całości zmieniany 1 raz  

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 13:11   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 13:14   

Dominik dobrze pisze.

domimuseums napisał/a:
§ 33 Użytkownik może dostać ostrzeżenie za nieprzestrzeganie regulaminu lub brak reakcji na uwagi Administracji.
§ 34 Wysokość kary jest ustalana indywidualnie.

Uważam, że dwa zdania zawarte w § 33 i § 34 powinny zakończyć tą dyskusję.

Nigdzie nie jest napisane, że użytkownik, który umieścił na forum ofertę sprzedaży albo kupna musi obowiązkowo dostać ostrzeżenie. On może je dostać, nie musi! Decyzja o tym czy jakiż użytkownik ma dostać ostrzeżenie, czy też nie rozpatrywana jest w każdym przypadku indywidualnie.
Ostatnio zmieniony przez MarcinW 2012-02-05, 13:14, w całości zmieniany 1 raz  

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 13:37   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  

bodacious
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 13:58   

Ewika napisał/a:
Przykro mi, że podejrzewa się mnie o handel... może czas zrezygnować z forum, bo jakoś dziwnie się tutaj robi...

Nie przesadzaj.

MarcinW 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 14:15   

Gdybym ja pierwszy zainterweniował to:

Najpierw dostałbyś ostrzeżenie słowne w tym konkretnym temacie lub na PW, a w przypadku gdybyś znów nie zastosował się do regulaminu dostałbyś ostrzeżenie w profilu.

Dura lex, sed lex

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 14:23   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  

Wizytownik 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 14:32   
  Rodzaj kolekcji: Wizytówki

Spójrzcie na ten temat bardziej życiowo. Dla przykładu: jedziemy samochodem i popełniamy małe wykroczenie, zatrzymuje nas policjant, który może ukarać nas mandatem (zgodnie z przepisami) ale również zdarzają się przypadki gdzie nas tylko upomina. To zależy tylko od osoby (w tym przypadku moderatora) która pilnuje porządku. Nie mówię tu o nadmiernym łamaniu gdzie ewidentne jest że trzeba surowo ukarać. Osoba która proponuje na forum sprzedaż lub kupno robi to albo specjalnie lub jest niepoinformowana (ile osób w internecie przewija tylko regulamin aby znaleźć na dole "akceptuje"). Ukaranie takiej osoby to tylko indywidualna sprawa każdego moderatora - reprymenda albo odrazu kara. Takie jest moje skromne zdanie.
Ostatnio zmieniony przez Wizytownik 2012-02-05, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  

Ewika 

Poland

Wysłany: 2012-02-05, 15:26   

szejkoszwejk napisał/a:
A jeśli w swoich tematach napiszę
WYMIENIĘ lub SPRZEDAM
Ukarzesz mnie czy nie ?
Traktując sprawę"indywidualnie"

Napisałabym, żebyś poprawił swój temat, bo forum służy wymianie :0 i na pewno byś poprawił :)

szejkoszwejk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-05, 15:41   

---
Ostatnio zmieniony przez szejkoszwejk 2012-02-21, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu